سرمایه گذاران با وجود افزایش سهام بانك ، نسبت به تغییر در وام های رهنی محتاط هستند


آقای هامسون می گوید که بیکاری همچنان بالا است و محدودیت های مهاجرتی به فروش املاک آسیب می رساند ، که این امر تقاضای وام را بیشتر مختل می کند.

وی گفت: “هیچ کس واقعاً نمی داند که چگونه کار خواهد کرد. افرادی که شغل دارند می توانند خوب باشند ، اما من فکر نمی کنم که آنها خودشان را کش بدهند.” “این چیز به هیچ تصوری ختم نشد.”

مدیر ارشد سرمایه گذاری اطلس یو-یو دیو اظهار داشت که وی فکر می کند ارتباط سهام سهام بانک در روز جمعه “کمی بیش از حد” بود. آقای دیو گفت: “بانک ها نگران بدهی های بد هستند.” “من فکر نمی کنم که ناگهان دروازه های وام را باز کند.”

اما رئیس مدیریت ثروت کرستون ، تاد هوار گفت که این خبر برای بخش مالی “بسیار بسیار مثبت” است ، زیرا کمیسیون شراب سلطنتی احساساتی “علیه بانکها” ایجاد کرد ، جایی که مسئولیت پیش فرض وامها به شدت به عهده وام دهندگان بود.

شکارچیان معامله ، وال استریت گوا را می فرستند و ASX را برای کسب سود تنظیم می کنند
بیشتر بخوان!

آقای هور گفت: “اکنون ما به وسط میانه منتقل شده ایم. کسانی که وام می گیرند باید مسئولیت تأمین اعتبار وام های خود را به عهده بگیرند.”

بر اساس این پیشنهاد ، وام گیرندگان تعهد بیشتری نسبت به بازپرداخت وامها به جای وام دهندگان دارند. یک منبع در یک صنعت ، که خواست نامش فاش نشود ، گفت که بانک ها برای کاهش مقررات تحت فشار قرار نگرفته اند و از این اعلامیه متعجب شده اند.

ادعاها

آقای دیو گفت: این قانون با آرامش باعث کاهش هزینه های انطباق برای بانک ها می شود که باعث بهبود ارزیابی ها می شود ، اما سرمایه گذاران کیفیت اعتبار کتاب های وام بانک ها را تحت نظر دارند.

وال استریت در پس زمینه امید تحریک کننده جمع می شود. افزایش قراردادهای آتی ASX
بیشتر بخوان!

آقای دیو گفت: “ما با محیط MarsKeeper در ماه مارس با یک محیط نسبتاً نامشخص روبرو هستیم.” “آنها جهش بزرگی در بدهی های بد نمی خواهند.”

هیو گیدی ، مدیر ارشد نمونه کارهای IML ، گفت که تجمع روز جمعه احتمالاً توسط صندوق های سرمایه گذاری و سایر دلالان کوتاه مدت انجام شده است. “این مورد استقبال سهام بانکی قرار گرفت ، اما آیا اصول آنها تغییر خواهد کرد؟ مطمئن نیستم.”

“ما در یک وضعیت کاذب با بیکاری هستیم که تقریباً مطمئناً در زمان JobSeeker و JobKeeper افزایش خواهد یافت [wage subsidy payments end]، “

انگیزه های پنهان؟

آقای گیدی گفت كه از نظر وی ، آرامش در قوانین وام دهی مسئولانه تلاشی از سوی دولت برای حفظ ثبات قیمت املاك است.

پسر ساحلی شاهد قتل مانسون
بیشتر بخوان!

آقای گیدی گفت: “و این نباید سیاست دولت باشد.” “آنها نباید روی قیمت آپارتمان تمرکز کنند اما به نظر می رسد که این بخشی از شغل آنها است ، این بخشی از محبوبیت آنها است.”

ادعاها

لیو گفت: “آخرین چیزی که شما می خواهید جایی است که ما می توانیم حباب ها را در بازار مسکن شروع کنیم.”

“اما ما در میانه یک رکود اقتصادی مربوط به طاعون قرار داریم. ما باید راه خود را برای خروج از این رکود رها کنیم و دولت فقط مقدار مشخصی از محرک را دارد که می تواند ایجاد کند.”

رات کسلر ، مدیر ارشد سرمایه گذاری پانگانا ، موافقت کرد و ادعا کرد که استرالیا از نظر مقررات در دو سال گذشته به یک کشور معالجه تبدیل شده است و اکنون آونگ به عقب تغییر می کند. وی پیش بینی کرد که تغییرات نظارتی منجر به رشد طولانی مدت در صنعت شود.

مجبور به گوشه ای شد ، پکر ده چشم پوشی کرد
بیشتر بخوان!

وی گفت: “هنگامی كه شما سازمانی را آزاد می كنید كه وظایف اصلی خود را انجام دهد ، بدون اضافه كردن مقررات ، این امر باید هزینه تجارت را كاهش دهد.” “من مطمئن نیستم که چرا مردم جعبه چک کمتری را با کادر مقایسه می کنند که به طور خودکار منجر به گرفتن وام های بد می شود.”

دلال وام مسکن ، آلن همینگز گفت که هدف اصلی قوانین وام دهی مسئول از بین رفته است زیرا بانک ها و کارگزاران به طور فزاینده ای مجبور می شوند هنگام ارزیابی وام ها “از یک سطح تجزیه و تحلیل قانونی” استفاده کنند.

ادعاها

وی گفت: “گفتگو با مشتری با هزینه كیو با هزینه 40 دلار در ماه ، هدف این قانون نبوده است.” “این وام دهندگان بودند که باید خودشان تأمین کنند که مشتری می تواند وام را بدهد.”

شرکت های آسیب دیده از اپیدمی کف ، کف اداری را بدون استفاده در بازار اجاره به پایین پرتاب می کنند
بیشتر بخوان!

سطحی که بانکها هنگام ارزیابی درخواستهای وام نیاز به بررسی هزینه های زندگی دارند ، در یک پرونده مهم که سال گذشته توسط کمیسیون اوراق بهادار استرالیا آغاز شد ، مورد بحث قرار گرفت.

پس از اینکه قاضی نای پرم دریافت که مصرف کنندگان پس از تأیید وام ، می توانند عادات هزینه خود را تغییر دهند ، تنظیم کننده شرکت پرونده را از دست داد.

آقای همینگز گفت: “اگر وام بگیرید ، تمایل دارید سبک زندگی خود را تغییر دهید.” “در اینجا ما شاهد برخی تغییرات خواهیم بود.”

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/tmteh
clck.ru/R5qKu
u.nu/hthau
ulvis.net/t8J

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *