سوار شدن بر غول سهام سلفی ها را نشان می دهد


سخنگوی گفت: “تیم محلی اعتماد و ایمنی ما تصمیم خواهند گرفت که آیا این ویژگی را طبق دستورالعمل های دولت در این مرحله به صورت محلی توزیع کنند.”

رقبای اوبر ، دیدی و اولا نیز فناوری مشابهی را راه اندازی کرده اند که به سلفی گرفتن از رانندگان نیاز دارد اما در این مرحله قصد ندارد چک را به مسافران نشان دهد.

با این حال ، پروفسور برایان لاول ، مدیر تحقیقاتی گروه تحقیقات امنیت و نظارت در دانشگاه کوئینزلند ، گفت که ماسک ها استفاده موثر از فناوری تشخیص چهره را با چالش مواجه می کنند.

پروفسور لاول گفت اگرچه ناحیه زیر بینی ، که معمولاً با ماسک پوشانده می شود ، “در تشخیص چهره کمک چندانی نمی کند” ، اما فناوری هنگام استفاده از ماسک می تواند در شناخت چهره کاملاً مشکل داشته باشد.

ACCC پس از درگیری Fortnite ، اپل را بررسی می کند و برنامه Google را هدایت می کند
بیشتر بخوان!

مشتریان غول فناوری اپل در هنگام استفاده از ماسک در باز کردن قفل تلفن و پرداخت هزینه اقلام با استفاده از نرم افزار FaceID اپل مشکل داشتند. اپل اوایل سال جاری سیستم عامل خود را به روز کرد تا در هنگام باز نشدن قفل دستگاه ، دسترسی به قسمت رمز عبور در دستگاه های با استفاده از FaceID را تسریع کند.

این شرکت از اظهارنظر درمورد اینکه آیا برای اجازه دادن به فناوری تشخیص چهره خود در حالی که کاربران از ماسک استفاده می کنند ، خودداری کرده است.

اپل در حال گسترش شبکه خود با بسته های اشتراک جدید است
بیشتر بخوان!

پروفسور لاول گفت که ممکن است در شش ماه آینده فناوری تشخیص چهره توسعه یابد.

وی گفت: “سیستم های ما بسیار خوب عمل می كنند و ما آنها را پیاده سازی می كنیم زیرا آنها را برای ماسك كار كردن طراحی می كنیم و با تلاش بیشتر بهتر خواهیم شد.” “مورد اخیراً مورد استفاده خوبی نبوده است.”

در همین حال ، فناوری اطمینان از چهره در شبکه راحتی 7-Eleven نیز برای اطمینان از انطباق کارمندان در حال استفاده است. با این حال ، آنگوس مک کی ، مدیرعامل 7-Eleven استرالیا گفت که از هیچ فناوری آزمایش ماسک استفاده نمی شود.

Galaxy Z Fold 2 سامسونگ هنوز ناهموار است
بیشتر بخوان!

وی گفت: “وقتی از ماسک های تشخیص چهره استفاده می کنید ، فایده ای ندارد.”

“وقتی چهار سال پیش فناوری چهره را قرار دادیم ، این کار در اطراف کارمندان بود و ما از آن استفاده می کنیم تا صورت کارمند را با ساعت بیومتریک Bondi آنها مطابقت دهیم تا مطمئن شویم چهره ها در آن ساعت ها در فروشگاه هستند.”

آقای مک کی افزود که استفاده از فناوری تشخیص چهره فقط به کارکنان محدود می شود و مصرف کنندگان از طریق دوربین مدار بسته تحت نظارت قرار می گیرند.

دانگل USB کوچک کلید امنیت بیشتر
بیشتر بخوان!

علائم درب فروشگاه های 7-Eleven در ویکتوریا از مشتریان می خواهد “لطفاً جلد صورت خود را بردارید تا دوربین های مدار بسته قبل از ورود به فروشگاه بتوانند تصویر شما را ببینند.”

وی گفت: “ما از شناخت مشتری از دید مشتری و تمرکز در بازار استفاده نمی کنیم و من نمی دانم که آیا به آنجا خواهیم رفت.” “تشخیص چهره می تواند مانند همه فناوری ها به صورت خوب یا بد استفاده شود و ما می خواهیم در سمت راست باقی بمانیم.”

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

آمازون با سرویس جدید Luna وارد بازار پخش بازی می شود
بیشتر بخوان!

توجیهی تجاری

روز را با داستان های کلیدی ، پوشش انحصاری و نظرات متخصص روزنامه نگاران برتر کسب و کار ما که به صندوق ورودی شما تحویل داده شده اند ، شروع کنید. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/LGAyi
clck.ru/RSHA3
u.nu/yiq78
ulvis.net/stUF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *