سوار شدن به سلفی های بزرگ غول سهام


سخنگوی گفت: “تیم محلی اعتماد و ایمنی ما تصمیم خواهند گرفت که آیا این ویژگی را طبق دستورالعمل های دولت در این مرحله به صورت محلی توزیع کنند.”

رقبای اوبر ، دیدی و اولا نیز فناوری مشابهی را راه اندازی کرده اند که به سلفی گرفتن از رانندگان نیاز دارد اما در این مرحله قصد ندارد چک را به مسافران نشان دهد.

با این حال ، پروفسور برایان لاول ، مدیر تحقیقاتی گروه تحقیقاتی امنیت و نظارت در دانشگاه کوئینزلند ، گفت که ماسک ها استفاده موثر از فناوری تشخیص چهره را به چالش می کشند.

پروفسور لاول گفت اگرچه ناحیه زیر بینی ، که معمولاً با ماسک پوشانده می شود ، “در تشخیص چهره کمک چندانی نمی کند” ، اما فناوری هنگام استفاده از ماسک می تواند در شناخت چهره کاملاً مشکل داشته باشد.

فیس بوک خواستار ترول "حجمی" توسط کمیساریای ایمنی شده است
بیشتر بخوان!

مشتریان غول فناوری اپل در هنگام استفاده از ماسک در باز کردن قفل تلفن و پرداخت هزینه اقلام با استفاده از نرم افزار FaceID اپل مشکل داشتند. اپل در اوایل سال جاری سیستم عامل خود را به روز کرد تا در هنگام عدم باز شدن قفل دستگاه ، دسترسی به قسمت رمز عبور را در دستگاه های با استفاده از FaceID افزایش دهد.

این شرکت از اظهارنظر درمورد اینکه آیا برای اجازه دادن به فناوری تشخیص چهره خود در حالی که کاربران از ماسک استفاده می کنند ، خودداری کرده است.

اپل آیفون را کوچک می کند ، اما برچسب قیمت را ندارد
بیشتر بخوان!

پروفسور لاول گفت که ممکن است در شش ماه آینده فناوری تشخیص چهره توسعه یابد.

وی گفت: “سیستم های ما بسیار خوب عمل می كنند و ما آنها را پیاده سازی می كنیم زیرا آنها را برای ماسك كار كردن طراحی می كنیم و با تلاش بیشتر بهتر خواهیم شد.” “مورد اخیراً مورد استفاده خوبی نبوده است.”

در همین حال ، فناوری اطمینان از چهره در شبکه راحتی 7-Eleven نیز برای اطمینان از انطباق کارمندان در حال استفاده است. با این حال ، آنگوس مک کی ، مدیرعامل 7-Eleven استرالیا گفت که از هیچ فناوری آزمایش ماسک استفاده نمی شود.

سوار شدن به سلفی های بزرگ غول سهام
بیشتر بخوان!

وی گفت: “وقتی از ماسک های تشخیص چهره استفاده می کنید ، فایده ای ندارد.”

“وقتی چهار سال پیش فناوری چهره را قرار دادیم ، این کار در اطراف کارمندان بود و ما از آن استفاده می کنیم تا صورت کارمند را با ساعت بیومتریک Bondi آنها مطابقت دهیم تا مطمئن شویم چهره ها در آن ساعت ها در فروشگاه هستند.”

آقای مک کی افزود که استفاده از فناوری تشخیص چهره فقط به کارکنان محدود می شود و مصرف کنندگان از طریق دوربین مدار بسته تحت نظارت قرار می گیرند.

بازی چندگانه آیفون اپل می تواند مورد توجه مشتریان قرار بگیرد
بیشتر بخوان!

علائم درب فروشگاه های 7-Eleven در ویکتوریا از مشتریان می خواهد که “لطفاً جلد صورت خود را بردارید تا دوربین های مدار بسته قبل از ورود به فروشگاه عکس شما را ببینند.”

وی گفت: “ما از شناسایی مشتری از دید مشتری و تمرکز در بازار استفاده نمی کنیم و من نمی دانم که آیا به آنجا خواهیم رفت.” “تشخیص چهره می تواند مانند همه فناوری ها به صورت خوب یا بد استفاده شود و ما می خواهیم در سمت راست باقی بمانیم.”

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فناوری بصورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

نبرد قانونی اپل بر سر Fortnite می تواند آیفون را برای همیشه تغییر دهد
بیشتر بخوان!

توجیهی تجاری

روز را با داستان های کلیدی ، پوشش انحصاری و نظرات متخصص روزنامه نگاران برتر کسب و کار ما که به صندوق ورودی شما تحویل داده شده اند ، شروع کنید. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/xkwUA
clck.ru/R6eNg
u.nu/d14ak
ulvis.net/q2P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *