شانس اقتصادی ایتالیا برای زندگی از بین خواهد رفت


روحیه مالی وضع موجود در ایتالیا در حال فروپاشی است. روزهایی که مذاکرات بیش از حد 0.1 درصدی بودجه با مقامات بروکسل نگران توسعه وام هایی که اکنون در مسیر عبور از 150 درصد تولید ناخالص داخلی هستند ، گذشته است.

این کشور مایل است حداکثر 248 میلیارد دلار (351 میلیارد دلار) بدهی مشترک مالی اتحادیه اروپا را بپذیرد که به طور مشترک برای کمک به بهبودی پس از ویروس صادر شده است.

ادعاها

تقویت بیشتر بودجه عمومی آن تلاش بانک مرکزی اروپا برای پایین نگه داشتن هزینه های وام است. این کمک به کونته این امکان را داده است تا 100 میلیارد یورو (165 میلیارد دلار) برای محرک اقتصادی آسیب دیده هزینه کند که تحلیلگران پیش بینی می کنند امسال به ده درصد کاهش یابد. بازدهی اوراق قرضه ده ساله ایتالیا بیش از نیم سال از زمان اوج شیوع در اواسط ماه مارس.

بازدهی سی ساله در روز چهارشنبه به دلیل جمع آوری اوراق بهادار پس از انتخابات منطقه ای که در آن ائتلاف حاکم چالش حزب لیگ Meteo Slavini را منحرف کرد ، بازدهی سی ساله داشت و در تمام مدت کم بود.

پسر ساحلی شاهد قتل مانسون
بیشتر بخوان!

پائولو پیتزولی ، اقتصاددان ارشد ING گفت: “ایتالیا میلیاردها در جیب خود خواهد داشت.” دولت “باید نشان دهد كه نه تنها قادر به دسترسی به بودجه اتحادیه اروپا است ، بلكه هزینه های موثر را نیز هدف قرار می دهد تا درنهایت رشد را افزایش دهد.”

با استفاده از موضوعات سختگیرانه متصل به وجوه اتحادیه اروپا ، مقامات قصد دارند از آن برای افزایش رشد حداقل به 1.6 درصد در سال و افزایش اشتغال 10 درصدی از سال 2019 ، 63.5 درصد برای جبران شکاف با همتایان منطقه استفاده کنند. دستورالعمل های مشاهده شده توسط بلومبرگ.

در ایتالیا افراد زیادی فکر می کنند که هر نوع هزینه عمومی می تواند بهره وری را افزایش دهد. این باعث می شود که وجوه صندوق نقاهت به درستی و کارآمد استفاده نشود.

ریکاردو پولیسی ، استاد اقتصاد در دانشگاه فابیا

این طرح سرمایه گذاری در دیجیتالی کردن ، یک شبکه باند پهن بخصوص متحد ، نوآوری ، آموزش ، زیرساختهای کارآمدتر ، اقتصاد سبز و همچنین اصلاحات در سیستم حقوقی و بوروکراسی دولت است.

پایین - ستاره ناظر
بیشتر بخوان!

گواتیری هفته گذشته به نمایندگان مجلس گفت: “این یک فرصت در زندگی است که از یک دوره طولانی رکود خارج می شود.”

این برنامه بلند پروازانه رشد به یک سو کشیده شده است ، در حالی که برنامه های هزینه ای دولت برای بودجه بیشتر به یک جهت دیگر کشیده شده است. ائتلاف حزب چپگرای دموکرات و جنبش پوپولیست پنج ستاره – که اخیراً پس از کرسی در انتخابات محلی این هفته تجدید شد – به طور فزاینده ای به سمت کمک های دولتی و مداخلات دولت گرایش دارد.

TikTok از قاضی آمریكا می خواهد كه مانع ممنوعیت ترامپ را بگیرد زیرا پیش بینی مهلت دارد
بیشتر بخوان!

نخست وزیر برای ایجاد یک شرکت پهنای باند پهن باند تلاش کرد ، و فروش Telecom Italia SpA از سهام اقلیت در شبکه خود را متوقف کرد. وی همچنین به هلدینگ خانواده بنتو در آتلانتا فشار آورد تا 88 درصد سهام عوارض Autostrade را به ایتالیا بفروشد. در همین حال ، گوالتیری عمومی فروش بورس سهام ایتالیا و بازار اوراق قرضه MTS آن را به یک شرکت اروپایی ترجیح داده است.

وزیر دارایی ایتالیا روبرتو گوالتیری و نخست وزیر جوزپه کنته مسئولیت بزرگ خود را به عهده می گیرند.اعتبار:AP

دولت می خواهد Casa Depositi و Prestiti وام دهنده مورد حمایت دولت در هر سه کارخانه شرکت کنند و همچنین یک شرکت جدید تحت کنترل عمومی برای راه اندازی شرکت هواپیمایی شکست خورده Alitalia SpA ایجاد کرده است. ایتالیا در گذشته چنین اقداماتی را دیده است ، اما مدتی نیست.

شرکت های آسیب دیده از اپیدمی کف ، کف اداری را بدون استفاده در بازار اجاره به پایین پرتاب می کنند
بیشتر بخوان!

جیووانی اورسینا ، رئیس دانشگاه LUISS گفت: “اقتصاد موفق ایتالیا در دهه 1950 ، که یک سیستم مختلط بود – با درگیری شدید دولت در شرکت های خودروسازی موسوم به IRI – برای مدتی کارساز بود اما به سرعت به مزمن سازی و اتلاف پول عمومی تبدیل شد.” دولت در رم. “تجدید این سیستم به دلایل غلط راه حلی نیست.”

موسسه توانبخشی صنعتی – موسوم به IRI – یک شرکت دولتی بود که توسط فاشیست ها در سال 1933 تاسیس شد. این موسسه پس از جنگ ، ساخت جاده ها و شبکه تلفن به بازسازی کمک کرد و قبلاً بزرگترین کارفرمای ایتالیا بود.

ادعاها

اگر کاسا سپرده ای بازسازی آن شود ، سرانجام زمان را به عقب برگردانده ، و از دهه گذشته که جمهوری اسلامی ایران در جریان فروش دارایی ها در دهه 1990 پراکنده شد ، به دهه ها سیاست اقتصادی تبدیل می شود.

مایر با دولت تماس گرفت و می گوید شلومو لو
بیشتر بخوان!

پائولو مگنی ، یک شریک در آلفا گروه ، یک صندوق سهام خصوصی با 2 میلیارد یورو دارایی تحت مدیریت در ایتالیا ، گفت: “ما امیدواریم که دولت از بودجه برای افزایش رقابت پذیری با دسترسی به بازار استفاده کند.”

برای اورسینا ، چنین نتیجه ای تاریخ ایتالیا را در شکست اصلاحات اقتصادی ، با مانع از منافع خاص و یک چرخه سیاسی با انتخابات مکرر ، تاریخ می گذارد.

وی گفت: “سیاستمداران از برنامه ریزی طولانی مدت و صرف هزینه های زیاد برای راه حل هایی که قدرت و محبوبیت آنها را افزایش می دهد ، سود بسیار کمی می برند.” “دولت در کوتاه مدت محکوم به فنا است.”

بلومبرگ

خلاصه بازار

یک پاکت مختصر از روز در بازارها ، اخبار کسب و کار و نظرات تخصصی که هر روز بعد از ظهر به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/dtV6q
clck.ru/R5r3G
u.nu/6rjj5
ulvis.net/Afi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *