شاید بتوانید هزینه EV را داشته باشید ، قیمت 2021 MG ZS EV فقط 43990 دلار است


ام جی یک برند اتومبیل نیست که من خیلی به آن فکر کنم ، با محصولاتشان همیشه کمی عجیب و غریب به نظر می رسند ، اما قطعاً امروز توجه من را به خود جلب کرده است.

MG Motor Australia قیمت استرالیا را برای GS ZS EV اعلام کرد که فقط 43990 دلار قیمت دارد و این یکی از ارزان ترین اتومبیل های برقی در استرالیا است.

MG ZS EV دارای یک باتری 44.5 کیلووات ساعت است که برای گشتاور بسیار سالم 353 نانومتر و قدرت 104 کیلوگرم مناسب است. این به برد ترکیبی 262 کیلومتر (WLTP) ترجمه می شود و اکنون که تقریباً هر 150 کیلومتر گزینه شارژ سریع داریم ، این یک برد نسبتاً پایدار است. دامنه شهر به لطف مزایای ترمز تجدید پذیر ، منبع تغذیه باتری ، قیمت 371 کیلومتر است.

چگونه داده های خود را در دوره TikTok ایمن نگه داریم
بیشتر بخوان!

همیشه یکی از بزرگترین سوالات در خرید EV ، شارژ است. در MG ZS EV جدید شارژ سریع CCS DC یا شارژ AC 2 وجود دارد. هنگام مسافرت طولانی تر ، می توانید MG ZS EV را در حدود 40 دقیقه از شارژر سریع 50 کیلوواتی DC به سرعت 80 درصد شارژ کنید.

بیشتر مالکان احتمالاً شارژ یک شبه را در خانه با شارژر محلی 7 کیلوواتی انتخاب می کنند ، جایی که شارژ کامل فقط 7 ساعت طول می کشد.

از نظر توزیع انرژی باتری ، می توان از بین 3 حالت درایو ، Eco ، Normal و Sport انتخاب کرد. همانطور که انتظار دارید رانندگی اسپرت شتاب سریع تری به شما می دهد که مصرف انرژی بیشتری دارد. اگر فاصله کانون توجه شما باشد ، حالت eco برای شما مناسب است.

وقتی نوبت به سرگرمی می رسد ، ویژگی های Touch 8 از Android Auto و Apple CarPlay پشتیبانی می کند و برخی از کادرهای تأیید مهم را برای خریداران جدید خودرو مشخص می کند.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/YxtuDm
u.nu/-vopl
ulvis.net/SVN5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *