شرط بزرگ GoPro در قیمت گذاری HERO9 جواب داد! از 500000 مشترک عبور می کند


وقتی GoPro مدل قیمت گذاری HERO9 را اعلام کرد ، باعث شد تعدادی از ما سرمان را خراش دهیم ، این پول کمتری دارد و اشتراکی را شامل می شود در مقایسه با خرید در محل ، چگونه کار می کند؟

همانطور که در بررسی کامل GoPro HERO 9 پیشنهاد کردم ، GoPro به وضوح بدنبال داشتن خارهای بزرگ هر زمان که نسخه سخت افزاری سالانه داشته باشد ، به دنبال راهی برای صاف کردن درآمد است.

ABB برای شارژ الکترونیکی جدید الکتریکی نصب شده توسط JET Charge با آئودی همکاری می کند
بیشتر بخوان!

این فشار گسترده ، هم از مدل قیمت گذاری ، بلکه از طرف فشار سنگین در سایت GoPro ، به طرز چشمگیری موفقیت آمیز بوده است.

GoPro تعداد افرادی را که در + GoPro مشترک هستند و اکنون 500000 نفر را دیده اند ، مشاهده کرده است.

“با تشکر از راه اندازی عالی جهانی HERO9 Black ، تعداد اشتراک پرداختی ما در GoPro از جایی که انتظار داشتیم در این مرحله باشد جلوتر است و به ما قول می دهد تا پایان سال بین 600-700،000 مشترک پرداخت شده از هدف تعیین شده گذشته عبور کنیم.”

نیکلاس وودمن ، بنیانگذار و مدیرعامل GoPro.

اکثر قریب به اتفاق مشتریانی که HERO9 Black را از طریق وب سایت این شرکت در GoPro.com خریداری می کنند ، دوربین را بهمراه اشتراک سالانه GoPro خریداری می کنند. این شامل فضای ذخیره سازی نامحدود عکس های GoPro کاربر ، سرویس پخش زنده با کیفیت بالا ، جایگزینی دوربین آسیب دیده بدون س questionsال و صرفه جویی در دوربین های GoPro و خط لوازم جانبی عظیم شامل خط مسافرتی جدید و قدیمی با سبک زندگی فعال است. ، پوشاک و محصولات نورپردازی.

چگونه داده های خود را در دوره TikTok ایمن نگه داریم
بیشتر بخوان!

علاوه بر این ، GoPro تقاضای زیادی برای HERO9 Black و قرار ملاقات مربوط به GoPro را تقسیم کرد ، که منجر به رشد 230 درصدی فروش GoPro.com در همان دوره پس از راه اندازی برای دو سال در سال 2019 شد.

“GoPro.com رشد قابل توجهی از فروش سال به سال را در دوره پس از راه اندازی در تمام مناطق ، در سراسر جهان دیده است. تقاضا برای HERO9 Black و انتصاب GoPro در GoPro.com سرعت بخشیدن به انتقال ما به یک تجارت مستقیم تر به سمت مصرف کننده است.”

نیکلاس وودمن ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت GoPro.

GoPro HERO9 Black در سایت GoPro.com در دسترس است و خرده فروشان سراسر دنیا را انتخاب می کند. دوربین خرده فروشی برای RRP 699.95 دلار استرالیا یا 559.95 دلار با اشتراک یک ساله در + GoPro (شامل).

به روزرسانی نرم افزار تسلا 2020.40.8.12 شامل تازه سازی رابط ، ترسیم رابط کاربری Cybertruck است
بیشتر بخوان!

برای اطلاعات بیشتر در مورد HERO9 Black و اشتراک GoPro ، به سایت gopro.com مراجعه کنید.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/746S
clck.ru/RGkMs
u.nu/xxe3w
ulvis.net/E9G

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *