شوارتز دوباره به کالینگ وود بازگشت و دوباره ساخته شد


در اوایل ژانویه ، شوارتز مدیا برای ساخت یک ساختمان اداری هشت ستاره پنج ستاره سبز که توسط دنتون کورکر مارشال در چوب جامد پایدار یا گلاسه طراحی شده بود ، به این شهر مراجعه کرد.

یارا تا ماه مه تصمیمی نگرفت ، بنابراین پرونده در ماه اکتبر در دادگاه مدنی و اداری ویکتوریا رسیدگی می شود.

این ملک درست در گوشه ای از خانه سابق شوارتز مدیا در خیابان لانگریدج واقع شده است که CBUS را به یک برج آپارتمان تبدیل کرده است.

در گوشه ای ، Pelicanus در حال طراحی یک برج دفتری 13 سطح برای مجموعه خرده فروشی و اداری قدیمی 7-Eleven است و تیم گورنر ، حامی مالی سابق آقای شوارتز ، در حال ساخت یک پروژه مسکونی و خرده فروشی 280 میلیون دلاری ویکتوریا و دیپر در کالینگ وود است.

بازارها زنده ، جمعه ، 25 سپتامبر 2020
بیشتر بخوان!

دوره ازوپ به پایان رسیده است

در آن سوی خیابان ، سرمایه گذاران دیرینه دفتر Isop را در شماره 25 به یک سازنده مسکونی با قیمت حدود 8 میلیون دلار فروخته اند.

شرکت مایا سرمایه گذاری از سال 1969 صاحب انبار آجر دو طبقه است.اعتبار:

ایزوپ تا ژوئیه آینده اجاره دارد ، زمانی که به ساختمان جدید دفتر گروکن ، نورثومبرلند در خیابان ولینگتون نقل مکان می کند. Impact Investment Group ساختمان 12 طبقه را با قیمت 111 میلیون دلار در سال 2018 خریداری کرد.

سرمایه گذاران با وجود افزایش سهام بانك ، نسبت به تغییر در وام های رهنی محتاط هستند
بیشتر بخوان!

شرکت مایا سرمایه گذاری از سال 1969 صاحب انبار کارخانه آجر دو طبقه است. این ساختمان در زمینی به مساحت 844 متر مربع در نبش خیابان ویکتوریای کوچک واقع شده است.

نماینده CBRE دیوید مینتی ، روری جیمز و جی جی هنگ در مورد این معامله مذاکره کردند اما از اظهار نظر در این باره خودداری کردند.

البته این ملک به ازای هر متر مربع حدود 9500 دلار فروخته شد که بیش از 9100 دلار در هر مترمربع است که کوپاکابانا در خیابان 139 اسمیت در ماه آگوست به دست آورد.

برایتون BP

ایستگاه خدمات قدیمی BP در یک هکتار زمین در قلب برایتون فقط بی سر و صدا با انتظارات معامله 25 میلیون دلار ارائه شد.

ایالات متحده ممکن است اشتباهات خود را در سال 2009 تکرار کند
بیشتر بخوان!

طبق سوابق ، سایت 4079 فوت مربع در نبش خیابان های New and Bay توسط فروشنده اتومبیل های لوکس ، یوجین کروک و خانواده اش طی یک دوره هشت ساله در چندین قسمت جمع شده و در مجموع 11.27 میلیون دلار پرداخت کرده است.

عوامل Savills ، کلینتون باکستر ، جسی رادیشیچ و نیک پادان این نشریه را ضبط کردند ، اما از افشای جزئیات سایت که مجوز یک پروژه شش سطح استفاده مختلط را دارد ، خودداری کردند.

اقتصاد اروپا در یک بحران عمیق قرار دارد
بیشتر بخوان!

فروشگاه های زنجیره ای سوپرمارکت وولورث و آلدی می فهمند که آنها مشتاقانه وارد منطقه برایتون شده و برای برخی از هزینه های بالای خانوار پردرآمد در محله با کولز رقابت می کنند.

کارلتون پرنعمت

کارلتون یک فروشگاه بطری جدید با ساختمان بانک بازرگانی استرالیا در 259-261 خیابان لاگون به عنوان فروشگاه گل سرسبد جدید خود به زنجیره مشروبات الکلی Vintage Cellars اجاره داده است.

بانک ثبت شده اعتماد ملی تا چند سال پیش خانه بانک مشترک المنافع استرالیا بود ، اما ساختمانی که از آن زمان کلاس خالی بوده است.

نماینده فیتزرویس ، کریس جیمز در حال مذاکره برای اجاره 6 ساله سالانه 130 هزار دلار بوده است.

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

جیمز گفت: “محیط COVID فعلی بازدارنده نبوده است. بحث و گفتگو در مورد این ملک مدتی است ادامه داشته و اجاره نامه در حین قفل فعلی فاز 4 به اتمام رسیده است.”

وی گفت: اپراتورها انتظار بازگشت فعالیت در شهر را دارند.

اتاق قدرتمند سابق بانک به یک “امن” تبدیل شده است ، فضایی که شراب و ویسکی لوکس را فراهم می کند.

علاوه بر این ، پنجره های قوسی منحصر به فرد ، که به دستگاه های خودپرداز CBA سیاه شده اند ، با لعاب شفاف بازسازی شده اند.

بیشترین بازدید در تجارت

شارژ کردن


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/8sZmB
clck.ru/R5ohX
u.nu/qv-9u
ulvis.net/wEQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *