شکارچیان معامله ، وال استریت گوا را می فرستند و ASX را برای کسب سود تنظیم می کنند


اما حتی با جهش روز دوشنبه ، شاخص ها تنها چند روز با بسته شدن کتاب در اولین کاهش ماهانه خود از ماه مارس فاصله دارند ، بنابراین بازارها با یک قفل ارتباطی با طاعون به سقوط آزاد فرستاده شده اند.

پورشه افزود: “سپتامبر معمولاً ماه سختی برای بازارها است.” “اما مردم اظهارات سه ماهه سوم خود را دریافت می کنند و از بازگشت شدید بسیار خوشحال می شوند.”

در واقع ، با افزایش پیش بینی شده در سه ماهه سوم ، S&P با بهترین روند پیروزی در هر دو سه ماهه از سال 2009 روبرو می شود و Nasdaq نیز قرار است بیشترین پیشرفت را از سال 2000 داشته باشد.

روابط وست پک با بانک پورتوریکو یورو پاسیفیک خواستار اصلاح جرم مالی است
بیشتر بخوان!

رهبران بازار اپل ، آمازون دات کام و شرکت مایکروسافت بار دیگر بیشترین رونق را به S&P 500 و NASDAQ بخشیدند و 29 قطعه از 30 جز blue آبی تراشه Dow به رنگ سیاه بودند.

داده های منتشر شده در آخر هفته نشان داد که سود صنعتی چین برای چهارمین ماه متوالی رشد می کند ، که شواهدی از پیشرفت در بهبود جهانی از این اپیدمی است.

فقدان واکسن COVID-19 و بسته تحریک کننده مالی دیگری از واشنگتن ، تقریباً دو ماه پس از انقضا اضطراری بیکاری میلیون ها آمریکایی ، در جلسات اخیر بر بازارها سنگینی کرده است.

برای انزوای اجتماعی نیازی به فاصله اجتماعی نیست
بیشتر بخوان!

در پایان معاملات Dow Jones 1.7٪ ، S&P 500 1.7٪ و NASDAQ 1.8٪ افزایش یافت. 0.5 درصد ، در فضای باز. هواپیمایی امریکا اواخر روز جمعه اعلام کرد که وعده دولتی 5.5 میلیارد دلار را داده است و می تواند به بیشتر دسترسی پیدا کند. خبرها سهم شرکت حمل و نقل تجاری را 4.5 درصد افزایش داد.

این بخش همچنین به بخش حمل و نقل هوایی وسیع تری که به دلیل محدودیت های مربوط به اپیدمی و کاهش تقاضا ضربه سختی خورده است ، اهرم فشار می دهد. S&P 1500 شرکت هواپیمایی 4.4 درصد رشد کرد.

جنگ پهن باند در شرف گرم شدن است
بیشتر بخوان!

پس از آنکه استیو دیکسون ، مدیر اداره هواپیمایی فدرال گفت ، این آژانس قصد دارد پرواز ارزیابی 737 MAX را در این هفته انجام دهد ، بوئینگ سود روز جمعه را افزایش داد که 6.1 درصد افزایش داشت.

Devon Energy اعلام کرد Energy WPX را با قیمت 2.56 میلیارد دلار خریداری خواهد کرد و سهام خود را به ترتیب 11.3 و 15.9 درصد افزایش می دهد.

بعد از اینکه قاضی حکم داد این شرکت می تواند فعالیت خود را در لندن از سر بگیرد ، سیستم عامل سواری Uber 3.2٪ افزایش یافته است.

بار تناسب اندام آموزش حجم آلمانی
بیشتر بخوان!

تعداد مباحث پیشرفته از رتبه بندی NYSE با 6.30 به 1 بهتر عمل کرد. در NASDAQ ، نسبت 3.00 به 1 نسبت به ضرایب ترجیح داده می شود.

S&P 500 6 اوج جدید 52 هفته ای را بدون یک پایین ترین سطح جدید منتشر کرد. Nasdaq Composite 41 اوج جدید و 25 پایین پایین ترین سطح را ثبت کرد.

رویترز

توجیهی تجاری

روز را با داستان های کلیدی ، پوشش انحصاری و نظرات متخصص روزنامه نگاران برتر کسب و کار ما که به صندوق ورودی شما تحویل داده شده اند ، شروع کنید. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

ایالات متحده ممکن است اشتباهات خود را در سال 2009 تکرار کند
بیشتر بخوان!

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/fUlhd
clck.ru/R7PPH
u.nu/nvelh
ulvis.net/eWN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *