شیر شتر مورد توجه مصرف کنندگان آگاه از سلامتی قرار می گیرد


خانم اینس گفت که نوشیدن شیر شتر با طعم کمی شیرین و سبک بودن بافت بسیار دلپذیر است و هضم آن برای بسیاری از مشتریان آسان بوده و برای سلامتی آنها مفید است. وی گفت: “این می تواند شیر بز جدید باشد.”

اما برای شیر تازه 24 لیتر و برای پودر بیشتر ، شیر شتر گران است.

شیر شتر برای فروش در Whole Foods در Rosbury.اعتبار:بروک میچل

مگان ویلیامز ، مالک مشترک شرکت برنده جایزه شیر شتر در دره رودخانه گلبورن در ویکتوریا گفت: “این بیشتر برای افرادی است که دلیلی برای نوشیدن شیر شتر دارند.” “من فکر نمی کنم به اندازه شیر معمولی گاو محبوب شود.”

میشل فیلیپس ، مالک مشترک شرکت های پیرفیلد گرازینگ و شیر شتر NSW در دره شکارچی ، هنگامی که تحقیق در مورد چگونگی کمک به پسرش را با سندرم آسپرگر انجام داد ، به شیر شتر علاقه داشت. برخی مطالعات نشان می دهد که ممکن است به کودکان در طیف اوتیسم کمک کند ، اگرچه شواهد غیرقابل نتیجه است.

معضلات حمله خشم گربه سانان
بیشتر بخوان!

فیلیپس گفت: “من در آنجا كلی جهان را كشف كردم كه هرگز نمی دانستم وجود آن وجود دارد.” “افراد زیادی به دلیل کیفیت پزشکی و فواید سلامتی به آن مبتلا می شوند.”

در مقایسه با یک لبنیات معمولی ، شیر شتر دارای پروتئین بالاتر ، چربی کمتری است و حاوی بیش از چند ویتامین و مواد معدنی است. همچنین حاوی یک باکتری طبیعی است که در پاستوریزاسیون زنده مانده و برای سلامت روده مفید است.

میشل فیلیپس ، مالک شرکت Camel Milk NSW و دخترش گابریلا در مزرعه شتر خود در نزدیکی Moswellbrook در دره Hunter در زمان خشکسالی.

میشل فیلیپس ، مالک شرکت Camel Milk NSW و دخترش گابریلا در مزرعه شتر خود در حوالی Moswellbrook در دره Hunter در زمان خشکسالی.اعتبار:جیمز بریک وود

مطالعات نشان می دهد بسیاری از افرادی که نمی توانند شیر گاو بنوشند می توانند شیر شتر بنوشند زیرا 25 تا 30 درصد لاکتوز کمتر دارد و حاوی مواد حساسیت زای رایج مانند پروتئین آب پنیر بتا لاکتوگلوبولین و پروتئین A1 کازئین نیست. همچنین افراد مبتلا به دیابت نوع 2 این ماده را ترجیح می دهند زیرا حاوی انسولین طبیعی است.

چرا سرمایه گذاران استرالیایی اینقدر دریافت کرده اند
بیشتر بخوان!

خانم ویلیامز گفت اولین مشتریان او افرادی از نژاد خاورمیانه بودند که از نظر فرهنگی با شیر شتر آشنایی داشتند ، اما “یک تغییر بزرگ” در بازار بدان معنی است که محصولات او اکنون در بوتیک ها ، فروشگاه های مواد غذایی و حتی سالن های ورزشی نیز به فروش می رسد – البته با غوطه وری در فروش به دلیل قفل ویروس.

وی گفت: “بسیاری از علاقه مندان به تناسب اندام که بعد از آن ورزش می کنند ، نوشیدنی های غنی از پروتئین دارند ، به جای اینکه پودرهای پنیر و همه چیز را مخلوط کنند ، آنها فقط به شیر شتر مستقیم روی آوردند.”

TikTok از قاضی آمریكا می خواهد كه مانع ممنوعیت ترامپ را بگیرد زیرا پیش بینی مهلت دارد
بیشتر بخوان!

خانم ویلیامز گفت که تولید شیر شتر هزینه بیشتری دارد زیرا حیوانات باید به اندازه گوشت گاو غذا بخورند ، اما شیر بسیار کمتری تولید می کنند. بیشتر کشاورزان شتر ، نوزادان را تا زمانی که از شیر طبیعی گرفته نشوند را نزد مادر خود نگه می دارند که این امر باعث افزایش هزینه ها می شود.

شترها در مراتع پیرفیلد در دره هانتر در زمان خشکسالی.

شترها در مراتع پیرفیلد در دره هانتر در زمان خشکسالی.اعتبار:جیمز بریک وود

Grand View Research تخمین زده است که ارزش بازار جهانی شیر شتر در سال 2019 معادل 10.2 میلیارد دلار (14.4 میلیارد دلار) بوده و به سرعت در حال رشد است. اکنون شیر شتر در فعالیت های ترویج شیر که توسط سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد انجام می شود ، گنجانده شده است.

دولت پروازهای داخلی را تا پایان ژانویه امضا خواهد کرد
بیشتر بخوان!

مدیر عامل سامر لند شتر ، جف فلود ، که حدود 500 شتر در مزرعه خود در جنوب شرقی کوئینزلند مالک است ، با بیان اینکه شترها می توانند در شرایط گرم و خشک رشد و نمو کنند ، گفت: “در آینده ای چالش برانگیز آب و هوا ، شترها راه پیش رو هستند.”

ادعاها

بیشتر کشاورزان شتر در استرالیا گله های خود را با گرفتن شترهای وحشی از مناطق دور دست یا نجات حیوانات در معرض خطر که برای کشتارگاه ها در نظر گرفته شده اند ، شروع می کنند که به کنترل جمعیت وحشی که سالانه حدود 8 درصد رشد می کند کمک می کند.

بازارها زنده ، پنجشنبه ، 24 سپتامبر 2020
بیشتر بخوان!

AgriFutures Australia تخمین می زند که صنعت محلی شیر شتر در سال 2019 حدود 180،000 لیتر تولید کرده است ، در حالی که سه سال پیش 50،000 بود. در جهان بیشترین تولید شیر شتر در خاورمیانه و آفریقای شمالی است ، اما کشاورزان استرالیایی یک مزیت استراتژیک دارند زیرا شترهای ما از بیماری مشترک در جاهای دیگر آزاد هستند.

چشم انداز صادرات امیدوار کننده به نظر می رسد ، به ویژه در آسیای شرقی ، جایی که عدم تحمل لاکتوز شایع است.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/Ekal8
clck.ru/R5pzf
u.nu/wr26-
ulvis.net/qJr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *