صدای سینمایی در خانه ، بدون سیم


اتاق خواب من معمولاً بسیار آکوستیک است ، با سقف بلند ، کف های تاب دار و پنجره آشپزخانه ، اما SN11RG عملکرد بهتری نسبت به اکثر موارد دارد و من فهمیدم که این چشمگیرترین صدای مبتنی بر شی را تولید می کند که تاکنون از سیستم نوار صوتی شنیده ام.

حس واقعی صدا در فضای پشت و اطرافم پر شده بود و احساس کردم می توانم منابع را پیدا کنم. ارتفاع آن به اندازه بلندگوهای واقعی نصب شده روی سقف دقیق نبود و شاید با سقف پایین تر هم بهتر باشد ، اما باز هم می توانم تفاوت بین زمزمه اشیا on روی صورتم و پرواز به داخل را تشخیص دهم Blade Runner 2049.

تا زمانی که ممکن است نوار صوتی نسبتاً مسطحی باشد ، باید بدون تاری تلویزیون زیر تلویزیون نشسته باشد.

البته صدا فقط از منبعی که از آن می آید خوب خواهد بود. SN11RG سیگنال های Dolby Atmos و DTS: X را برای صدای مبتنی بر شی دریافت می کند ، دارای دو ورودی HDMI ، پشتیبانی از eARC و انتقال 4K Dolby Vision به تلویزیون است ، بنابراین اتصال منابع مناسب مانند پخش کننده های Blu-Ray UHD باید سبک باشد. بدیهی است که صدا در بهترین حالت با Blu-ray به خوبی مخلوط شده است ، جایی که کانال های فرعی و صدا واقعاً باز می شوند.

اپل تاریخ دیگری را برای یک رویداد رسانه ای اعلام می کند که انتظار می رود این رویداد بیشتر روی Mac باشد
بیشتر بخوان!

گزینه “بالا رفتن” برای استریو یا مخلوط کردن 5.1 تا 7.1.4 وجود دارد و در حالی که صدا قطعاً فضا را پر می کند ، من به نظر می رسد که پخش تلویزیون یا تیترهای کارتونی در فضای اتاق کمی دست و پا گیر است و ترجیح دادم این اثر را حفظ کنم. این کار با موسیقی بهتر انجام شد و به نظر می رسید که سازها و آوازها را منزوی می کند و فضای بسیار خوبی را به آنها اختصاص می دهد و به طور کلی موسیقی متن موسیقی از طریق بلوتوث یا Wi-Fi از طریق Chromecast داخلی یک پخش کننده موسیقی عالی بود.

این دنیای گوگل است. ما فقط در آن زندگی می کنیم
بیشتر بخوان!

ادعاها

شکایت اصلی من از انواع Negro است. نیاز به جداسازی صوتی به این معنی است که این یک نوار صدای اضافی طولانی به اندازه 1.5 متر است که تهدید می کند در واحد سرگرمی من جای نمی گیرد. همچنین این که نصب به دو برنامه جداگانه نیاز دارد ، کمی دردناک است. صفحه اصلی Google برای نصب اولیه و سپس LG برای تنظیمات و تنظیمات پیشرفته.

اما هنگامی که نصب و روشن شد ، عملکرد فوق العاده ای داشت. در حدود 1500 دلار شما احتمالاً می توانید یک آرایه 7.1 کامل با بلندگوهای مجزا بسازید که خوب به نظر برسد ، اما طراحی بی سیم زیبا و سهولت استفاده باعث برنده شدن SN11RG می شود.

تحقیقات آمریکا بهره برداری از قدرت غول های فناوری را برجسته می کند
بیشتر بخوان!

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فناوری بصورت هفتگی ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/W77cu
clck.ru/R7VgY
u.nu/6mnon
ulvis.net/xCw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *