عملی با سرویس پخش جریانی بازی xCloud مایکروسافت در استرالیا: چشمگیر.


مدت زیادی است که می گذرد ، اما سرانجام اینجاست. سرویس پخش بازی جدید مایکروسافت سرانجام در استرالیا در دسترس قرار گرفت. هفته گذشته صفحه ثبت نام بالا رفت و مانند بسیاری از شما ، من عجله داشتم که ثبت نام کنم ، امروز ، شرکت کنندگان در پیش نمایش ، یک ایمیل دریافت کردند تا آن را امتحان کنند.

xCloud به هیچ کنسول جدید و مجللی احتیاج ندارد ، فقط یک اتصال اینترنتی مناسب و یک کنترل کننده بلوتوث دارد. خوشبختانه لایه دیگری از سری Xbox X جدید داشتم.

پلت فرم Tritium RTM به راحتی هزینه شارژ زیرساخت ها را به نصف کاهش داده است. شارژر 3 مگاواتی ظریف ، نیمه آماده را اعلام می کند
بیشتر بخوان!

پس از بارگیری برنامه Xbox Streaming (Preview) و ورود به سیستم ، وقت آن است که یک بازی را از یک کتابخانه کاملاً سالم انتخاب کرده و شروع به کار کنید.

من یک فیلم عملی سریع ضبط کردم بنابراین شما می توانید تجربه عملی را مشاهده کنید زیرا من یکی از چالش برانگیزترین بازی ها را برای سرویس بازی کردم ، Race Degree – Forza Horizon 4.

https://www.youtube.com/watch؟v=iPZq4Jr2cPI

برای بهترین تجربه ، مایکروسافت توصیه می کند از یک کلیپ تلفن برای کنترلر Xbox Xbox خود استفاده کنید و من باید موافقت کنم که واقعاً این تجربه را قابل حمل می کند.

ویژه جمعه سیاه: DJI - techAU
بیشتر بخوان!

کلیپ های ویدئویی بازدید از خرده فروشان شخص ثالث مانند آمازون در دسترس است و یا یک کلیپ PowerA که به طور انحصاری از مایکروسافت ساخته شده است در اواخر این ماه پیش سفارش دهید

طی چند هفته و ماه های بعدی ، من قطعاً بازی های بیشتری را در xCloud بازی خواهم کرد و ادامه می دهم تا تجربه خود را در techAU با شما در میان بگذارم.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

URL2Video گوگل می تواند وب سایت ها را با استفاده از AI به فیلم تبدیل کند
بیشتر بخوان!

u.nu/kkepk
ulvis.net/KN3e

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *