فروشگاه تسلا در استرالیا راه اندازی می شود ، می تواند گران باشد


تسلا فروشگاه رسمی لباس و لباس آنلاین خود را در استرالیا راه اندازی کرده است. این فروشگاه که به فروشگاه تسلا معروف بود ، قبلاً محدود به کشورهایی محدود ، یعنی آمریکا بود.

اگرچه سفارش لوازم جانبی تسلا از مراکز خدمات امکان پذیر بود ، اما اکنون می توانید بصورت آنلاین سفارش داده و به خانه خود تحویل دهید.

حمل و نقل رایگان است ، حتی برای محصولاتی مانند کلاه های تسلا که 40 دلار آمریکا قیمت دارند.

5 دسته محصول شامل شارژ ، لوازم جانبی خودرو ، قطعات ، پوشاک و سبک زندگی وجود دارد.

Twilio از Microvisor ، بستر اتصال و مدیریت دستگاه IoT در SIGNAL 2020 خبر می دهد
بیشتر بخوان!

از نظر محصولات ، لیست قابل احترامی از لوازم جانبی خودرو برای هر یک از مدل های موجود در استرالیا وجود دارد – مدل S ، مدل X و مدل 3. خیلی زود پس از خرید ماشین ، شروع به جستجو برای متناسب کردن آن می کنید ، آن را از آن خود کنید.

لوازم جانبی مانند پارامترهای مختلف هوا یا زنجیر چرخهای لاستیک زمستانی شما گزینه های بسیار کاربردی هستند ، اما موارد جالب دیگری نیز وجود دارد.

ریک کلی شبیه ساز Supercars eSeries را به قیمت 24600 دلار به فروش می رساند
بیشتر بخوان!

سازمان دهنده کابل 55 دلار ممکن است برای اکثر آنها کشش داشته باشد ، اما من بدش نمی آید که یک کلاه تسلا بگیرم. برای کسانی که امسال می خواهند از فرزندان خود مراقبت کنند ، تسلا مدل S مخصوص کودکان رادیو فلیر با قیمت 920 دلار در دسترس است.

اگرچه انتظار نمی رود که فروشگاه آنلاین اهمیت عمومی برای این شرکت به ارمغان بیاورد ، اما آنچه که انجام می دهد کمک به صاحبان آینده تسلا است که احساس کنند عضوی از خانواده هستند. من انتظار دارم این لباس در استرالیا موفقیت چشمگیری داشته باشد.

لکس فریدمن با راه حل مستقل Comma.ai سوار می شود
بیشتر بخوان!

آنچه از دست رفته است بسته پیست است که شامل چرخ های بهتر ، ترمز و غیره است. من همچنین مواردی مانند لبهای فیبر کربنی را برای کسانی که تسلا را در سطح پایین خریداری کرده اند اما ظاهر اسپرت تری دارند ، نمی بینم.

هنگام خرید یک محصول ، عجیب سایت از اطلاعات کارت اعتباری موجود شما که در حساب شما ذخیره شده است استفاده نمی کند. تسلا همچنین از PayPal پشتیبانی نمی کند که می تواند مورد استقبال قرار گیرد.

به روزرسانی نرم افزار تسلا 2020.40.8.12 شامل تازه سازی رابط ، ترسیم رابط کاربری Cybertruck است
بیشتر بخوان!

هیچ علامتی وجود ندارد که فروشگاه در برنامه ظاهر شود ، اما احتمالاً صرف هزینه بیشتر با تسلا وسوسه انگیزتر خواهد شد.

سرانجام دوست دارم فروشگاه تسلا را در داخل وسیله نقلیه نیز ببینم. درمورد نظرات به ما بگویید اکنون چه چیزی قصد خرید دارید فروشگاه تسلا بالاخره وارد استرالیا شد.

در حال بروز رسانی
در حین تلاش برای خرید ، خطای زیر را دریافت می کنم ، که نشان می دهد ممکن است استقرار آنها به طور کامل پایان نیافته باشد. ما این را قبلاً با تسلا مشاهده کرده بودیم که قبل از رونمایی رسمی روز بعد ، در شب هنگام به روزرسانی هایی در سایت انجام می داد.

در پرداخت شما مشکلی پیش آمد. لطفاً سابقه خود را تأیید کنید و دوباره امتحان کنید.

فروشگاه Aussie را در https://shop.tesla.com/en_au بررسی کنید

Super Mario Bros. 35 اکنون در نینتندو سوییچ موجود است
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/cRiiK
clck.ru/RV4ah
u.nu/ebz0r
ulvis.net/yA2f

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *