فقط بودجه نیست که سرعت بهبود ما را تعیین می کند


به هر حال ، چه چیزی می تواند کارآمدتر و بیهوده باشد از داشتن صدها هزار نفری که می توانند کار کنند و چیزهایی را تولید کنند که به قول خودشان بنشینند؟

اما مایکل برنان ، رئیس کمیته بهره وری ، این هفته در یک سخنرانی مجازی خطاب به اقتصاددانان تجارت استرالیا ، استدلال کرد که طرف تأمین طرف اقتصاد بیشترین ارتباط را با موفقیت ما در برقراری هرچه سریعتر اقتصاد دارد.

“سیاست طرف تأمین یک عامل مهم در بهبود است ، بدون آن محرک تقاضا در اثربخشی آن ناقص است یا مختل می شود.”

مایکل برنان ، رئیس کمیته باروری

او نکات خوبی را مطرح کرد. توجه داشته باشید ، این اهمیت اساسی اطمینان از رشد کافی تقاضای کل (کل) را به چالش نمی کشد. وی گفت: وضعیت سمت عرضه نیز مهم است. جایگزین تقاضای کافی نیست اما مکمل مهمی برای آن است.

وی می گوید: “سیاست طرف تأمین عامل مهمی در بهبود است ، بدون آنكه محرک تقاضا در اثربخشی آن ناقص باشد یا مختل شود.” این فقط اصلاح ناکارآمدی در تخصیص منابع (نیروی کار ، سرمایه و زمین) نیست ، بلکه “کارآیی پویا” است – سرعت با کمک آنها اقتصاد می تواند از کشوری به کشور دیگر منتقل شود و چگونه ما “اصطکاک” های مختلفی را که باعث کند شدن آن می شود به حداقل برسانیم.

ترس از موجودی رو به رشد شرکت های زامبی
بیشتر بخوان!

وی گفت: سه دلیل اصلی وجود دارد که ما باید حتی در بحبوحه رکود اقتصادی بر سیاست های اقتصاد خرد تمرکز کنیم. اولاً ، تاج گذاری نه تنها شوک تقاضا است ، بلکه شوک تغییر کاربری نیز محسوب می شود. این کارگران زیادی را درگیر خواهد کرد و سرمایه و کاربری زیادی بین صنایع و مکانها جابجا خواهد شد. برخی صنایع بهبود می یابند ، برخی دیگر کوچکتر.

ادعاها

تغییری در ساختار صنعت اقتصاد به طور مداوم در حال وقوع است ، اما بیشتر آن در دوران رکود و پس از آن اتفاق می افتد. بسیاری از مشاغل دیگر رو به عقب هستند ، در حالی که مشاغل جدیدی در حال ظهور هستند. همچنین ، شرکت ها از انگیزه یا بهانه رکود اقتصادی استفاده می کنند تا کارهای بی فایده ای را که باید سالها قبل متوقف می کردند ، متوقف کنند.

سرطان پروستات برای مردان همجنسگرا و دوجنسگرایانه متفاوت است
بیشتر بخوان!

یک مثال کلاسیک: همه شرکت های این دوره رکود در حال کاهش مبلغی هستند که مایلند برای پخش اسپانسر و حقوق ورزشی پرداخت کنند. آنها دوران سخت را مقصر می دانند ، اما با اجازه دادن به جنگ های درگیر باعث می شوند که حقوق ورزشکاران حرفه ای (اما تعداد کمی از ورزشکاران) بالاتر از ارزش تجاری آنها باشد ، اشتباه خود را اصلاح می کنند.

بنابراین رکود اقتصادی شامل تخصیص مجدد بسیاری از منابع است. اقتصاد تا زمان تکمیل روند کامل از رکود اقتصادی بهبود نخواهد یافت. اما تا چه مدت تحت تأثیر اصطکاک هایی که سرعت آن را کاهش می دهند بسیار خواهد بود.

برنان به مطالعه ای استناد می کند که نشان می دهد دلایل تأخیر در تخصیص تخصیص جدید “شامل زمان مورد نیاز برای برنامه ریزی مشاغل جدید و فعالیت های تجاری ، مدت زمان لازم برای پیمایش موانع نظارتی و اجازه دادن به فرآیندهای باز یا گسترش مشاغل ، زمان [to acquire new financial and physical] سرمایه، پایتخت . . . و [time to seek out] روابط جدید با تأمین کنندگان ، کارمندان ، توزیع کنندگان و مشتریان. “

سوسک های روزانه برای فصل مهمانی های پر افتخار پوشانده شده اند
بیشتر بخوان!

ادعاها

حرف وی این است که برخی از این تأخیرها ناشی از مقررات دولت است ، بنابراین مواردی وجود دارد که دولت ها می توانند برای تسریع در روند تخصیص مجدد و در نتیجه کاهش سریع بیکاری کاهش یابد.

دلیل دوم برنان برای ادعا اینکه سیاست اقتصاد خرد مربوط به رکود اقتصادی است ، لزوم تسهیل ایجاد مشاغل جدید است و این احتمال که آخرین تجربه اپیدمی باعث شود کارآفرینان خطر اخلال در آینده را برای هر مشاغلی که تأسیس می کنند ، بیش از حد ارزیابی کنند.

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

دولت ها می توانند با ساده سازی روند تصویب مشاغل جدید ، بهبود فرهنگ ناظران ، اصلاح قوانین ورشکستگی و سایر روش ها ، جبران چنین “زخم ایمان” کنند.

سومین دلیل برنان برای ادعای ارتباط سیاست های خرد این است که اصلاحات می توانند با ایجاد اقتصاد بیشتر به کاهش آشفتگی ناشی از شوک های اقتصاد کلان کمک کنند. بازیابی سریع قادر به چرخش با مشت است. (من معتقدم این یکی از مزایای بزرگ اما غیرمنتظره بسیاری از اصلاحات خرد دولت هاوک-بادبادک بود ، که توضیح می دهد چرا ما 29 سال بین رکودها حرکت کرده ایم).

اما حتی اگر برنان به نکات خوبی اشاره دارد ، بگذارید دو نکته را بیان کنم. همانطور که آنها را پیش بینی می کند ، اصلاحاتی را که از آنها پشتیبانی می کند وجود داشت ما رو بهتر ترک کن اما برنامه های بزرگ اقتصاددانان باید توسط سیاستمداران برجسته اجرا شود ، و همانطور که در دهه های اخیر بارها دیده ایم ، تا زمانی که نظرسنجی ها با لابی گران انجام شد ، چیزی که به نظر می رسد بیشتر شبیه اجاره است تا سیاست خوب.

پسر ساحلی شاهد قتل مانسون
بیشتر بخوان!

سرانجام ، بر خلاف اقدامات کلان ، اعمال اصلاحات خرد معمولاً چندین سال طول می کشد و سپس بر رفتار تأثیر می گذارد. بنابراین ، مگر اینکه سالها طول بکشد تا از این رکود نجات پیدا کنیم ، هر اصلاح خردی که اکنون آغاز می کنیم به موقع کمک خواهد کرد تا بعداً به ما کمک کند.

راس گیتینز سردبیر مالی هرالد است.

توجیهی تجاری

روز را با داستان های کلیدی ، پوشش انحصاری و نظرات متخصص روزنامه نگاران برتر کسب و کار ما که به صندوق ورودی شما تحویل داده شده اند ، شروع کنید. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/BfCAw
clck.ru/R5qDZ
u.nu/5te6a
ulvis.net/mIE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *