فناوری بزرگ شیوه زندگی ما را تغییر داده است


در حالی که استرالیا فاقد نظرسنجی های خوبی در مورد الگوهای اجتماعی نوجوانان است ، اما به طور نگران کننده ای در بهزیستی ذهنی کاهش یافته است. یک بررسی از دانش آموزان دبستان و دبیرستان نشان داد که در سال 2005 ، 33 درصد گزارش کردند که احساس استرس زیادی دارند. تا سال 2017 ، این رقم به 49 درصد رسیده بود. در دهه گذشته ، همچنین میزان خودکشی در میان نوجوانان استرالیایی افزایش یافته است ، از هفت مرگ در هر 100000 در 2010 به ده مرگ در هر 100،000 در 2017.

اگرچه پیوند علی و معلولی محکم نیست ، اما بسیاری از کارشناسان از این می ترسند که استفاده بیش از حد از تلفن های هوشمند برای سلامت روان ما مضر باشد. یک نکته مهم این است که برخی از نام های بزرگ در دره سیلیکون بخشی از جنبش مهار بیش از حد است. بیل گیتس تا زمان نوجوانی اجازه تماس تلفنی با فرزندان خود را نمی داد و همسرش ملیندا معتقد است که آنها باید بیشتر منتظر می ماندند. استیو جابز به فرزندان خود اجازه استفاده از آی پد را نمی داد و بر وعده های غذایی خانواده بدون دستگاه اصرار داشت. اوون ویلیامز ، که یکی از بنیانگذاران Blogger ، Twitter و Medium است ، به فرزندان خود iPad نمی دهد و به جای آن کتابها را ترجیح می دهد.

یک شریک هوشمند برای سالمندان قفل شده
بیشتر بخوان!

نوجوانان امروزی بیش از اینکه شخصاً معاشرت کنند از تلفن های خود استفاده می کنند.اعتبار:جیک مایکلز / نیویورک تایمز

منشا گوگل مانند یک دستگاه صرفه جویی در وقت بود – زیرا موتور جستجوی آن از رقبایی مانند AOL و WebCrawler برتر بود ، شما سریعتر به مقصد وب خود رسیدید. اما برخی از محصولات آن اکنون بیشتر به زمان غرق شدن تبدیل شده اند. تیم برنرز-لی ، مخترع این شبکه جهانی ، هشدار می دهد سایتهایی مانند یوتیوب و فیس بوک تلاش می کنند تا افراد را درگیرترین حالت ممکن کنند:

اپل توسط مبارز حریم خصوصی که در فیس بوک استفاده کرده هدف قرار گرفت
بیشتر بخوان!

شان پارکر ، رئیس بنیانگذار فیس بوک ، اذعان می کند که هدف این بستر رسانه های اجتماعی ، مصرف هرچه بیشتر وقت از کاربران بوده است. “و این بدان معناست که ما هر از چندگاهی باید به شما ضربه کمی با دوپامین بزنیم” ، زیرا او اعتراف می کند ، “من خودم را معتاد می دانم – بله ، در بعضی موارد ، فقط از چیزهایی که ساخته ام.” پارکر از جهانی می ترسد که مردم دائماً از مهمترین اهدافشان منحرف شوند: زندگی های کوچک گرانبها ، نهایی و فانی ما. این تصور که ما آنها را سهواً بیرون آورده و کاری را که می خواهیم انجام دهیم به دست نمی آوریم ، فقط صدمه می زند. این دیوانه است. “اکوسیستم شرکت های بزرگ فناوری همچنان در حال رشد هستند – و در سال های اخیر گسترش یافته اند و مناطقی مانند پرداخت ها ، پوشیدنی ها و ذخیره اطلاعات را پوشش می دهند.

فیس بوک خواستار ترول "حجمی" توسط کمیساریای ایمنی شده است
بیشتر بخوان!

شاید بیشترین نگرانی بند ناف باشد سیم دار سردبیر مجله ، کریس اندرسون ، که در مورد استفاده بیش از حد از صفحه نمایش می گوید: “در مقیاس بین آب نبات و کراک ، به کراک کوکائین نزدیکتر است.” به گفته وی ، تکنسین ها در تأیید قدرت اعتیاد آور محصولاتشان که مستقیماً “مراکز لذت مغز در حال رشد” هستند ، به تأخیر افتادند. پنج فرزند اندرسون اکنون تحت دوازده “قانون فنی” قرار دارند ، از جمله تلفن های دبیرستان ، بدون iPad ، صفحه نمایش اتاق خواب و برنامه نمایش.

ایلان ماسک لانه گزینی مغز Neuralink در خوک را نشان می دهد
بیشتر بخوان!

ادعاها

همانطور که تنظیم کننده های رقابت تأثیر غول های فناوری در اقتصاد را در نظر می گیرند ، هر یک از ما باید در مورد تأثیری که دستگاه ها بر زندگی خود دارند ، فکر کنیم.

ب دوباره بهم پیوسته: راهنمای ایجاد انجمن هاما طرفدار ارتباط سایبری هستیم. این موضوع درمورد جدا کردن از کار نیست ، بلکه در مورد استفاده عمدی تر از فناوری است. تشخیص این نکته مهم است که شبکه های اجتماعی توسط طراحان باهوشی ایجاد می شود که غالباً از سوگیری های انسانی سو استفاده می کنند. همانند الکل ، قمار و مسکن ، بسیاری از افراد مصرف زیاد زیاد مشکل دارند. مانند پودینگ جادویی ، دستگاه ها عرضه بی وقفه محتوا را ارائه می دهند. برای ارتباط مجدد با جوامع استرالیایی ، باید در مورد چگونگی استفاده از تلفن های هوشمند هوشمندانه عمل کنیم.

یک شریک هوشمند برای سالمندان قفل شده
بیشتر بخوان!

اندرو لی و نیک ترل نویسندگان این مقاله هستند دوباره بهم پیوسته: راهنمای ایجاد جوامع.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/uxxlQ
clck.ru/RWWPm
u.nu/ey2yw
ulvis.net/Q3dN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *