فیس بوک خواستار ترول “حجمی” توسط کمیساریای ایمنی شده است


هفته گذشته یک گروه فیس بوک اختصاص داده شده به جلوگیری از اقدامات ایمنی COVID-19 با بیش از 150،000 عضو حمله هماهنگ به صفحات سایت های خبری و سیاستمداران بزرگ ، از جمله سن.

جولی اینمان گرانت ، کمیسر ایمنی الکترونیکی گفت که حملات حجمی اغلب برای سکوت زنان در رسانه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.اعتبار:الکس الینگهاوزن

اگرچه برگزارکنندگان مراقب بودند که به شرکت کنندگان دستور دهند که در پاسخ های خود چه بگویند و چگونه از نقض قوانین فیس بوک جلوگیری کنند ، این پیام ها شامل تهدید به مرگ ، نفرین و پیوند به مطالب تئوری توطئه بود.

خانم اینمن گرانت گفت که حتی وقتی مردم به طور غیرقانونی مردم را آزار می دادند ، برای پلیس غیرممکن بود.

Fortnite را در یک جنگ صلیبی علیه اپل و گوگل ایجاد می کند
بیشتر بخوان!

وی گفت: “تیم كوچك و اختصاصی ما از محققان امنیت الكترونیكی واقعاً نمی توانند صدها یا حتی هزاران پست را برای شناسایی مواردی كه رهنمودهای ما را نقض می كنند فیلتر كنند. من این را با جایگزینی زنبورهای عادی در میان گروه مقایسه می كنم.”

ادعاها

“این سیستم عامل ها از فن آوری های پیشرفته مورد نیاز برای ضبط این نوع سو abuse استفاده آنلاین در اصل برخوردارند.”

سخنگوی فیس بوک گفت که وی بین آوریل و ژوئن بیش از 7 میلیون قطعه اطلاعات گمراه کننده ویروس کوروس را حذف کرده است ، اما این شرکت ضمن حذف اطلاعات نادرست عمدی که می تواند باعث خسارت شود ، امکان ایجاد دیدگاه های بحث برانگیز را فراهم می کند.

به عنوان مثال ، ادعاهای دروغین درباره منشأ ویروس جدید کرونر ، ناقض استانداردهای فیس بوک نیست ، اما ممکن است از گسترش آنها کاسته شود تا افراد کمتری آنها را ببینند. در مقایسه ، ادعاهایی مبنی بر جلوگیری از درمان یا تشویق اقدامی که ممکن است باعث شود فرد در معرض خطر بیشتری باشد ، به عنوان نقض تلقی می شود.

توافق نامه ای بین اپل و گوگل که شبکه را کنترل می کند ، با طرح دعوی در ایالات متحده تهدید می شود
بیشتر بخوان!

با این حال ، مشخص نیست که دستورالعمل ها در مورد حملات حجمی چگونه اعمال می شوند ، با ادعاهایی که اگر در صفحات اختصاصی منتشر شده به زور در یک کارزار هماهنگ منتشر شده ، ممکن است این دستورالعمل ها را نقض نکنند. سازمان دهندگان کمپین معمولاً با پخش دستورالعمل در چندین سیستم عامل ، تنظیم پیام های پیام رسان تلگرام یا برنامه های مشابه یا علامت گذاری اهداف با پیوندها یا تصاویر بی گناه ، راهنمایی ها را راهنمایی می کنند.

نقد و بررسی Marvel Avengers: یک مورد مختلط شگفت انگیز
بیشتر بخوان!

ادعاها

صفحه پشت حمله هفته گذشته توسط فیس بوک روز دوشنبه به دلیل نقض استانداردهای جامعه خود حذف شد ، اگرچه حساب های اصلی Drosophila عمده هنوز آنلاین است.

چندین گروه پشتیبان “فیس بوک” با نام های مشابه نیز پس از ظاهر شدن و پر شدن از هزاران عضو ، بین دوشنبه و پنجشنبه حذف شدند. از روز پنجشنبه ، یک صفحه که ادعا می کرد به منبع مرتبط است در فیس بوک باقی مانده و همچنان به محتوای توطئه پیوند دارد ، اما همچنین به قسمت عمده ای از ترافیکی اشاره دارد که فیس بوک را به سمت شبکه اجتماعی خصوصی MeWe که هدف آن قرار دارد ، ترک کرده است.

وقتی پرونده ضد انحصاری ایالات متحده رخ می دهد ، اپل رقیب خود را در جستجوی گوگل افزایش می دهد
بیشتر بخوان!

در همین حال ، بسیاری از حساب های فیس بوک ، توییتر و یوتیوب به ترویج یک تظاهرات عمومی همگام شده جهانی که رهنمودهای ایمنی عمومی ویکتوریا را نقض کرده است ، ادامه می دهند. در یک ویدیوی YouTube که بیش از 17000 بار مشاهده شده و روز پنجشنبه آنلاین باقی مانده است ، یک مجری به وضوح اظهار داشت که به مردم پیشنهاد نمی دهد تا برای شرکت در تظاهرات خانه های خود را ترک کنند ، سر خود را تکان داد و چشم هایش را به دوربین چرخاند تا نشان دهد که در واقع آن را ارائه می دهد.

پلیس ویکتوریا اظهار داشت که تحمل کمی نسبت به چنین تخلفاتی دارند و این هفته یک زن از بلارات را به اتهام تحریک اعتراض محلی در فیس بوک دستگیر و جریمه نقدی کرد. در بیانیه پلیس آمده است که همه کسانی که در تظاهرات شرکت کرده اند باید انتظار جریمه شوند.

ByteDance پیشنهاد مایکروسافت برای خرید TikTok را رد می کند
بیشتر بخوان!

در بیانیه آمده است: “ما از صدور جریمه 1652 دلاری برای هر كس كه محدودیت ها را در روز نقض كند یا دستگیری در صورت لزوم دریغ نخواهیم كرد.”

برای خبرنامه به روزرسانی Coronavirus ثبت نام کنید

برای پیشرفتهای مهم روزانه و اعدادی که باید بدانید ، به روزرسانی Coronavirus را دریافت کنید. ثبت نام برای The Morning Herald of سیدنی خبرنامه در اینجا و دوران اینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/55h6Z
clck.ru/R6p6p
u.nu/ivv3k
ulvis.net/erY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *