قدیمی با عقب نشینی تازه اما ناامیدکننده ای ملاقات کرد


سطح به طور یکپارچه حرکت سنتی Crash – دور از دوربین یا در جهت آن – را با پیمایش جانبی و مناطق سه بعدی بازتر ترکیب می کند. مثل همیشه ، دشمنان احمق خنده دار در نوشتن چرخه یا انیمیشن کار می کنند و برای عبور از پیچ و خم های شما به برنامه ریزی و برخی از حفظ ها احتیاج دارند. این یک رویکرد یکپارچهسازی با سیستمعامل بدون عذرخواهی است ، اما از روشهای ظریف مدرن است.

به عنوان مثال یک نشانگر فرود مضاعف و یک جهش جدید باعث می شود تا از سقوط در معرض خطر آسانی خودداری کنید ، به روشی که هنوز هم مانند تصادف از حالت قبلی احساس می شود. با این حال ، یک پلت فرم نادرست همچنان بزرگترین قاتل بازی در بازی است.

ملبورنی ها یک بازی را در حین قفل کردن اعلام می کنند
بیشتر بخوان!

کوکو و کراش به همان شیوه بازی می کنند ، بنابراین شما آزادانه می توانید آنچه را دوست دارید انتخاب کنید یا بین سطوح جابجا شوید.

کنترل Crash همیشه دشوار بوده است ، و در تلاش برای حفظ بیشتر جنبش اصلی بازی در اینجا ، هنوز تمایل دارد که تحت فشار دست و پا گیر باشد و منجر به مرگ های ناامید کننده زیادی شود. لازم نیست نگران تمام شدن زندگی در حالت استاندارد بازی باشید ، که به شما کمک می کند ، هرچند خالصان می توانند “حالت یکپارچهسازی با سیستمعامل” را برای بازگرداندن تنش قدیمی تلاشهای محدود فعال کنند.

تغییر کلید ب سقوط 4 آیا ماسک های کوانتومی ، که به عنوان لباس قدرت در مناطق تعریف شده ظاهر می شوند و به شما امکان می دهند گرانش را معکوس کنید ، مانند یک تاپ و بیشتر به طور بی وقفه حرکت می کنند. هر کدام از این قابلیت ها پهنای باند را گسترش می دهد و بخشهای بسیار سرگرم کننده ای را به همراه می آورد ، اما پیچیدگی های بیشتر همچنین باعث افزایش علت ناامیدی می شود. اگر فکر می کردید کراش شل است ، فقط صبر کنید تا او دائماً برگردد و واقعاً نمی تواند جلوی آن را بگیرد.

اپل در حال گسترش شبکه خود با بسته های اشتراک جدید است
بیشتر بخوان!
یکی از ماسک های جدید با لمس یک دکمه جاذبه را به بالا یا پایین می اندازد.

یکی از ماسک های جدید با لمس یک دکمه جاذبه را به بالا یا پایین می اندازد.

خوشبختانه بازی تنها با یک کار اختیاری و دشوار و ناامیدکننده ، یک صفحه از بازی نینتندو می گیرد. دویدن در هر سطح معمولاً نسیم است ، برخی از چالش ها ممکن است به تلاش های مکرر نیاز داشته باشند. اما جمع آوری تمام سنگهای قیمتی (با بدست آوردن همه میوه های وامپا ، شکستن همه جعبه ها ، مرده نبودن و غیره) می تواند یک گل چوب دیوانه کننده باشد ، دقیقاً مانند بازی های قدیمی. جمع آوری تمام سنگهای قیمتی در هر سطح لباس جالبی برای Crash یا Coco ایجاد می کند ، که ممکن است به شما کمک کند تصمیم بگیرید که واقعاً می خواهید کدام سطوح را به طور کامل به پایان برسانید.

جوش هزلوود ، میچل استارک برای آزمون دوم جایگزین رایان هریس ، پیتر سیدل می شود
بیشتر بخوان!

سقوط 4 پر از مقدار زیادی از محتوا ، با سطح اصلی به همراه نسخه های جایگزین که چیزها را با هم مخلوط می کند و سبک هنری را کاملاً تغییر می دهد ، به علاوه اتاق های چالشی که در نوارهای VHS پنهان خواهید یافت. سپس حالت های چند نفره وجود دارد ، از جمله یک گزینه سنتی برای عبور کنترل کننده و یک بازی رقابتی.

https://www.youtube.com/watch؟v=375dqL15O9E

اما انحرافات مورد علاقه من می بیند که شما شخصیت های دیگری را بازی می کنید ، و کاملا متفاوت از Crash بازی می کنید ، در داستان های جانبی موازی اختیاری. این شامل dingodil خلاuum عجیب ، Neo Cortex با اسلحه ای است که دشمنان را به سکوها و Tavana در حال چرخش تبدیل می کند. از جام جنسیت در بازی اصلی به یک قهرمان اکشن خشن و بی نظیر بازسازی شد.

وقتی پرونده ضد انحصاری ایالات متحده رخ می دهد ، اپل رقیب خود را در جستجوی گوگل افزایش می دهد
بیشتر بخوان!

در کل این یک تصادف کلاسیک ، زگیل و همه چیز است ، که برای سال 2020 به روز شده است. به نظر می رسد و فوق العاده به نظر می رسد ، لمس سبک تری است ، مکانیک های جدیدی را تزریق می کند و در ارائه داستان و شخصیت های آن بسیار دقیق تر است. با توجه به اینکه تلاش قبلی برای به روزرسانی Crash چقدر اتفاق افتاده است ، این یک تلاش فوق العاده است که باید طرفداران باسابقه ، بچه های آنها و کسانی که فقط به دنبال یک ماجراجویی پلت فرم یکپارچه درخشان یا طاقت فرسا هستند را خوشحال کند.

برنامه های نسل بعدی Xbox فراتر از هر کنسول هستند
بیشتر بخوان!

Crash Bandicoot 4: It’s About Time اکنون برای Xbox One (تست شده) و PlayStation 4 عرضه می شود.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/G5M2a
clck.ru/RRXd3
u.nu/yglhj
ulvis.net/e0nQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *