قدیمی با عقب نشینی تازه اما ناامیدکننده ای ملاقات کرد


سطح به طور یکپارچه حرکت سنتی Crash – دور از دوربین یا در جهت آن – را با پیمایش جانبی و مناطق سه بعدی بازتر ترکیب می کند. مثل همیشه ، دشمنان احمق خنده دار در نوشتن چرخه یا انیمیشن کار می کنند و برای عبور از پیچ و خم های شما به برنامه ریزی و برخی از حفظ ها احتیاج دارند. این یک رویکرد یکپارچهسازی با سیستمعامل بدون عذرخواهی است ، اما از روشهای ظریف مدرن است.

به عنوان مثال ، یک نوار لغزنده پرش مضاعف و ورودی زرد باعث می شود که از سقوط در عذاب خود جلوگیری کنید ، به روشی که هنوز مانند تصادف از حالت قبلی احساس می شود. با این حال ، یک پلت فرم نادرست همچنان بزرگترین قاتل بندیکت در بازی است.

اوراکل گفت که در حال مذاکره برای خرید TikTok است
بیشتر بخوان!

کوکو و کراش به همان شیوه بازی می کنند ، بنابراین شما آزادانه می توانید آنچه را دوست دارید انتخاب کنید یا بین سطوح جابجا شوید.

کنترل Crash همیشه دشوار بوده است ، و در تلاش برای حفظ بیشتر جنبش اصلی بازی در اینجا ، هنوز تمایل دارد که تحت فشار دست و پا گیر باشد و منجر به مرگ های ناامید کننده زیادی شود. لازم نیست نگران خاتمه دادن به زندگی خود در حالت عادی بازی باشید ، که به شما کمک می کند ، اگرچه پاک گرایان می توانند “حالت یکپارچهسازی با سیستمعامل” را برای بازگرداندن تنش قدیمی تلاشهای محدود فعال کنند.

تغییر کلید ب سقوط 4 آیا ماسک های کوانتومی ، که به عنوان لباس قدرت در مناطق تعریف شده ظاهر می شوند و به شما امکان می دهند گرانش را معکوس کنید ، مانند یک تاپ و بیشتر به طور بی وقفه حرکت می کنند. هر کدام از این قابلیت ها پهنای باند را گسترش می دهد و برخی از بخشهای واقعاً سرگرم کننده را به ارمغان می آورد ، اما پیچیدگی اضافه شده همچنین تمایل به افزایش علت ناامیدی دارد. اگر فکر می کردید کراش شل است ، فقط صبر کنید تا او دائماً برگردد و واقعاً نمی تواند جلوی آن را بگیرد.

اوراکل گفت که در حال مذاکره برای خرید TikTok است
بیشتر بخوان!
یکی از ماسک های جدید با لمس یک دکمه جاذبه را به بالا یا پایین می اندازد.

یکی از ماسک های جدید با لمس یک دکمه جاذبه را به بالا یا پایین می اندازد.

خوشبختانه بازی تنها با انتخاب گزینه های دشوار و ناامیدکننده صفحه ای از بازی نینتندو می گیرد. دویدن در هر سطح معمولاً نسیم است ، برخی از چالش ها ممکن است به تلاش های مکرر نیاز داشته باشند. اما جمع آوری تمام سنگهای قیمتی (با بدست آوردن همه میوه های وامپا ، شکستن همه جعبه ها ، مردن و غیره) می تواند یک گل سرخ دیوانه باشد ، دقیقاً مانند بازی های قدیمی. جمع آوری تمام سنگهای قیمتی در هر سطح لباس جالبی برای Crash یا Coco ایجاد می کند ، که ممکن است به شما کمک کند تصمیم بگیرید که واقعاً می خواهید کدام سطوح را به طور کامل به پایان برسانید.

چرا نباید تصویری از کارت های سوار شدن را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید
بیشتر بخوان!

سقوط 4 پر از مقدار زیادی از محتوا ، با سطح اصلی به همراه نسخه های جایگزین که همه چیز را با هم مخلوط می کند و سبک هنری را کاملاً تغییر می دهد ، به علاوه اتاق های چالشی که در نوارهای VHS پنهان خواهید یافت. سپس حالت های چند نفره وجود دارد ، از جمله یک گزینه سنتی برای عبور کنترل کننده و یک بازی رقابتی.

https://www.youtube.com/watch؟v=375dqL15O9E

اما انحرافات مورد علاقه من می بیند که شما در داستان های فرعی موازی اختیاری شخصیت های دیگری را که کاملاً متفاوت از Crash بازی می کنند ، به دست می گیرید. این شامل dingodil خلاuum عجیب ، Neo Cortex با اسلحه ای است که دشمنان را به سکوها و Tavana در حال چرخش تبدیل می کند. از جام جنسیت در بازی اصلی به یک قهرمان اکشن خشن و بی نظیر بازسازی شد.

ByteDance پیشنهاد مایکروسافت برای خرید TikTok را رد می کند
بیشتر بخوان!

در کل این یک تصادف کلاسیک ، زگیل و همه چیز است ، که برای سال 2020 به روز شده است. به نظر می رسد و فوق العاده به نظر می رسد ، لمس سبک تری است ، مکانیک های جدیدی را تزریق می کند و در ارائه داستان و شخصیت های آن بسیار دقیق تر است. با توجه به اینکه چندین تلاش قبلی برای به روزرسانی Crash انجام شده است ، این یک تلاش فوق العاده است که باید از طرفداران باسابقه ، بچه های آنها و کسانی که فقط به دنبال یک ماجراجویی پلت فرم یکپارچه درخشان یا طاقت فرسا هستند خوشحال شود.

این دنیای گوگل است. ما فقط در آن زندگی می کنیم
بیشتر بخوان!

Crash Benedict 4: وقت آن است اکنون برای Xbox One (تست شده) و PlayStation 4 عرضه می شود.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/1cXA4
clck.ru/REq3t
u.nu/mnas8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *