قضیه PrEP در تناسبات حماسی


قبل از استفاده از پروفیلاکسی قبل از مواجهه (PrEP) ، سام تامسون نگرش بسیار متفاوتی نسبت به مردان HIV مثبت به عنوان شرکای جنسی بالقوه داشت.

وی گفت: “من فکر می کنم من نسبت به افرادی که درمورد HIV مثبت بودند بسیار تند برخورد کردم ، فرقی نمی کند تحت درمان باشند و غیرقابل شناسایی باشند یا نه.” ناظر ستاره.

“تحصیلاتم از من بیشتر نبود ، زیرا اگر ما از کاندوم استفاده می کردیم هیچ دلیلی برای رابطه جنسی نبود.”

PrEP دارویی است که نشان داده شده است به طور قابل توجهی احتمال تشخیص HIV با مصرف روزانه را کاهش می دهد.

با این حال ، حضور در PrEP چیزی فراتر از مصرف هر روز یک قرص است ، زیرا متخصصان مراقبت های بهداشتی واقعاً توصیه می کنند که این امر همچنین شامل تماس منظم با پزشک خانواده ، آزمایشات منظم STI و دریافت پشتیبانی مناسب برای اطمینان از استفاده مناسب از آن است.

مطالعات در سراسر جهان نشان داده است که می تواند خطر ابتلا به عفونت HIV را تا 90 درصد کاهش دهد ، و در بعضی موارد – بیشتر.

تامسون مصرف PREP را از چهار ماه پیش آغاز کرد و گفت که نظرات وی در مورد HIV و جنسیت بسیار تغییر کرده است.

ASX پس از دویدن سنگین در وال استریت به سطح بالاتری رسیده است
بیشتر بخوان!

وی گفت: “این به دلیل کاهش خطر ابتلا به HIV به کاهش ترس در رابطه جنسی کمک می کند.”

“برای مردانی که با مردان رابطه جنسی دارند اما لزوماً آنها را به عنوان همجنسگرای معرفی نمی کنند ، این سد تحقیقات جنسی را نیز برطرف می کند زیرا هیچ نگرانی از ابتلای آنها به HIV مثبت وجود ندارد.”

PREP هنوز در استرالیا توسط اداره محصولات درمانی (TGA) تأیید نشده است یا تحت برنامه مزایای دارویی (PBS) یارانه می گیرد ، فرایندهایی که ممکن است تا پایان سال 2017 اجرا نشوند.

در نتیجه ، امروزه بسیاری از مردان دارو را از خارج از کشور وارد می کنند که این یک فرآیند گران و زمانبر است.

با این حال ، یک مطالعه جدید به نام EPIC NSW امکان دسترسی به PREP طی دو سال را تا 3700 نفر در کشور در معرض خطر ابتلا به HIV فراهم می کند.

این مطالعه توسط موسسه کربی و با همکاری تعدادی از شرکا ، از جمله ACON ، به منظور ارزیابی تأثیر PrEP در میان افرادی که در معرض بالاترین خطر هستند ، در حال انجام است.

از آتش بپرسید: یک درمانگر رابطه جنسی به س questionsالات دشوار خوانندگان پاسخ می دهد
بیشتر بخوان!

پروفسور اندرو گرولیچ از م Instituteسسه کربی گفت که پرورش مردان همجنسگرا در PrEP در NSW تأثیر زیادی خواهد داشت.

وی گفت: “سال گذشته ما اخباری از مطالعات فرانسه و انگلیس دریافت کردیم كه نشان می داد این دارو 90 درصد موثر است.” ناظر ستاره.

“و تنها افرادی که در مطالعات موجود مبتلا به اچ آی وی بوده اند کسانی بودند که مصرف PrEP را متوقف کردند ، بنابراین این نشان می دهد که این رقم به 100 درصد نزدیک است.

“ما با EPIC NSW تخمین می زنیم که باید بتوانیم عفونت های جدید را 50 درصد کاهش دهیم … و این نه تنها در گروه پرخطر است – بلکه از عفونت های ثانویه بالقوه که از آن مردان ناشی می شود نیز جلوگیری می کنیم.”

گرولیچ اضافه کرد که هدف رسیدن به صفر پخش جدید تا سال 2020 در افق به نظر می رسد.

وی گفت: “هدف 2020 ممکن است تا همین اواخر” کیک در آسمان “به نظر برسد ، اما ما معتقدیم PREP به ما این فرصت را می دهد تا بر سر طاعون بکوبیم.”

کارن پرایس ، مدیر اچ آی وی و سلامت جنسی ACON گفت که این مطالعه با بودجه NSW برای بررسی این واقعیت طراحی شده است که PREP به راحتی در NSW موجود است.

راه رسیدن به آرزوهای خانوادگی
بیشتر بخوان!

وی گفت: “این یک مطالعه کاربردی در دنیای واقعی است که هدف آن نشان دادن تأثیر PrEP در سطح جمعیت است ، هنگامی که آن را به تعداد زیادی از افراد در معرض خطر ابتلا به HIV ارائه می دهید.” ناظر ستاره.

“اگر جهانی را تصور می كنید كه PREP در آن موجود باشد و مردان از پس هزینه های آن برآیند … ما بررسی خواهیم كرد كه تأثیر پوشش گسترده جمعیت برای افرادی كه بیشتر در معرض خطر هستند می تواند باشد.

“افرادی که در معرض خطر بالاتری قرار دارند و احتمال ابتلای آنها به اچ آی وی بیشتر است ، تا دو سال آینده تحت حمایت خواهند بود.”

پرایس افزود كه در حالی كه PREP یكی از م keyلفه های اصلی در مبارزه با HIV است ، اقدامات پیشگیری از HIV بسیاری دیگر نیز وجود دارد كه باید پابرجا بمانند.

وی گفت: “PrEP قسمت نادیده گرفته شده در NSW است. از آنجا که ما دارای سطح بالایی از آزمایش ، سطح مراقبت بالا و فرهنگ قوی رابطه جنسی ایمن در اطراف استفاده از کاندوم هستیم ، ما PREP را به عنوان یک ابزار اصلی پیشگیری می بینیم که می تواند تعادل را به هم بزند.”

شانس اقتصادی ایتالیا برای زندگی از بین خواهد رفت
بیشتر بخوان!

“من فکر می کنم ترکیبی از PrEP و همچنین سایر داروهای پیشگیری از بارداری مانند معاینات منظم ، درمان زودهنگام HIV ، بار ویروسی غیرقابل تشخیص و البته کاندوم – خصوصاً در مناطقی که وضعیت HIV شریک زندگی ناشناخته است – بسیار مهم هستند … در صورت وجود. به دنبال آن بروید. از یک پوند با دیگری ، نمی توانید منتظر انتقال HIV باشید. “

سال گذشته در روز جهانی ایدز ، جیلیان اسکینر ، وزیر بهداشت NSW ، مطالعه EPS NSIC را اعلام کرد ، که یک سرمایه گذاری قابل توجه در دولت جدید ایالت بود. استراتژی HIV اچ آی وی 2016-2020.

قیمت گفت از زمان اعلام این مطالعه ، الزام به بخشی از آن طاقت فرسا بوده است.

وی گفت: “جامعه ما مشتاقانه اطلاعات بیشتری کسب کرده است و ما می دانیم که تقاضای زیادی برای PrEP وجود دارد.”

“بنابراین این یک فرصت بسیار خوشآمد است ، ما می دانیم که بسیاری از مردان به آن علاقه مند هستند – ما بسیاری از افراد علاقه خود را در سایت پایان دهنده HIV خود ثبت کرده اند.

کلیه فعالیتهای لیزینگ و فروش در سیدنی و اطراف آن
بیشتر بخوان!

“این موضوع نشان می دهد که مردم چقدر مشتاق محافظت از خود و شرکای جنسی خود هستند و این نمونه دیگری از فرهنگ مراقبت موجود در جامعه ما است.”

  • انتظار می رود مطالعه EPIC NSW در اوایل ماه مارس آغاز شود
  • برای اطلاعات در مورد تحقیقات PrEP و EPIC ، از جمله نحوه شرکت ، به endinghiv.org.au/nsw/stay-safe/epic مراجعه کنید
  • اگر فکر می کنید از PrEP بهره مند می شوید اما ممکن است واجد شرایط EPIC NSW نباشید ، با یک پزشک خانواده متخصص در مورد HIV در مورد گزینه های تطبیق و دسترسی ، از جمله نحوه واردات PrEP تا دسترسی بهتر به دارو در استرالیا ، صحبت کنید.

__________________________________

** این مقاله برای اولین بار در شماره مارس منتشر شد ناظر ستاره، که هم اکنون در دسترس است. اینجا را کلیک کنید تا بدانید کجا می توانید یک نسخه را در ملبورن ، سیدنی ، بریزبن ، آدلاید ، کانبرا بگیرید و مناطق / سواحل را انتخاب کنید.

شماره مارس را بخوانید مشاهده گر ستاره در قالب دیجیتال:

__________________________________


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/G6esw
clck.ru/R5zHk
u.nu/d4z88
ulvis.net/50X

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *