قفل های هوشمند چالش های مختلفی را به وجود می آورند ، اما نه بیشتر


“خطراتی که بیشتر به آنها علاقه مندم خطرات مربوط به افراد خانه است که این گجت ها در آن جاسازی شده اند ، خصوصاً به دلیل اینکه این خطرات به یک اندازه تجربه نمی شوند. من در مورد این خطر صحبت می کنم که یک نفر در خانه از ابزارهای خانه هوشمند برای نظارت یا کنترل فعالیت های دیگران در خانه استفاده می کند. “گفتن

“متأسفانه ، احتمال بروز این خطرات بسیار بیشتر از سایر خطرات است که بیشتر گزارش می شود.”

و مزایای بالقوه زیادی از قفل های هوشمند برای کسانی که نیاز واقعی دارند وجود دارد.

آیا پورت های HDMI در تلویزیون خود تمام کرده اید؟ همه چیز را روشن کنید.
بیشتر بخوان!

دکتر کندی گفت: “یکی از بزرگترین مزایایی که من می بینم استفاده از آنها برای افراد دارای مشکلات حرکتی است.”

“شبیه سیستم های داخلی مخابره داخل خانه که می تواند برای تابش و جذب افراد به خانه استفاده شود ، قفل های هوشمند می توانند در هنگام دسترسی دیگران به خانه ، استقلال بیشتری ایجاد کنند. این موارد کوچک کنترل مهم هستند.”

ادعاها

دومین چیزی که وقتی به خطرات قفل های هوشمند فکر کردم فراموش کردم این است که انتخاب قفل بسیار راحت تر از شکستن قفل است و ابزارها بسیار بیشتر در دسترس هستند.

Fortnite را در یک جنگ صلیبی علیه اپل و گوگل ایجاد می کند
بیشتر بخوان!

فقط به این دلیل که خطر تداخل خارجی به اندازه سو abuse استفاده داخلی نیست ، به این معنی نیست که لوازم خانگی هوشمند بدون خطر هستند. هنوز هم می توان آنها را هک کرد و شما باید بررسی کنید که آیا ارزش خطر را دارد.

در حالی که برای بستن شکاف های امنیتی در نرم افزارهای آنها به شرکت های بزرگ اعتماد می کنید ، باید معامله خود را حفظ کنید: مطمئن شوید که نرم افزار موجود در دستگاه های شما به روز است ، در صورت دزدیده شدن کد دسترسی خوبی را در تلفن خود نگه دارید از روتر Wi-Fi امن استفاده کنید و رمز عبور این روتر را تغییر دهید پیش فرض برای چیزی که حدس زدن آن سخت است. شما می توانید هر چیزی را بشکنید ، عزم و منابع کافی را بدهید ، اما هرچه این کار را سخت تر کنید جذابیت آن کمتر است.

رادیو Sonos موسیقی خطی و گنجینه ای برای دوران جریان سازی است
بیشتر بخوان!

همچنین باید توجه داشته باشید که باتری دستگاه های هوشمند مانند قفل های هوشمند تمام می شود در حالی که کلیدهای فیزیکی این امکان را ندارند. اگر شما نوعی از افرادی هستید که وقتی اولین اخطار باتری را دریافت می کنند همیشه تلفن خود را وصل می کنند ، حال شما خوب است.

اگرچه من هنوز در مورد این قفل شک دارم و مطمئناً نمی خواهم یک دوربین هوشمند در خانه ام داشته باشم ، اما در واقع این چندان وحشتناک نیست. با این فرض که من می خواهم تمام دستگاههای هوشمند خود را بسوزانم ، از این ماجرا خارج می شوم ، اما در عوض فقط می خواهم پدر سالاری را از بین ببرم و شاید یک قفل هوشمند داشته باشم.

رایانه ضد گیمر ایسر متناسب با دسکتاپ شما است اما تمام توان مورد نیاز شما را دارد
بیشتر بخوان!

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فناوری بصورت هفتگی ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/Zd22
clck.ru/R7Xzn
u.nu/cvxt1
ulvis.net/juF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *