مایر با دولت تماس گرفت و می گوید شلومو لو


ادعاها

“موقعیت من تغییر نکرده است. هر شورای مایر و رئیس اجرایی آن باید فوراً استعفا دهند.”

این آخرین اسپری رئیس Premier Investments به دنبال حمله وی به مدیریت مایر برای انتشار نتایج سال اول این شرکت در اوایل ماه جاری ، پس از آن 15 درصد کاهش درآمد و دومین ضرر بزرگ گزارش شده است.

آقای لو همچنین گفت که او معتقد است برادرش هنگامی که 101 میلیون دلار در میر در سال 2017 سرمایه گذاری کرد ، به او فروخته شد و 11 درصد از خرده فروش را که در حال حاضر فقط 20 میلیون دلار ارزش دارد ، به تاجر داد.

آقای لو گفت: “وقتی تقریباً سه سال پیش سرمایه گذاری کردیم و فکر می کنم ما روی اطلاعاتی سرمایه گذاری کردیم که درست نبود.” “فکر نمی کنم هیئت مدیره مایر زود باشد [about] موقعیت بد آنها “

در زمان سرمایه گذاری آقای لو ، مایر تازه رشد 6 ماهه سود 5.3 درصدی را گزارش کرده بود. با این حال ، یک سال بعد ، کسب و کار به ضرر عظیم قانونی 476 میلیون دلار پس از نابودی نیم میلیارد دلار نام تجاری Myer تبدیل شد.

اکنون بانک ها کنترل میر را بدست آورده اند تا فردی نابینا ببیند چه اتفاقی می افتد.

رئیس سرمایه گذاری نخست وزیر سلیمان لو

سرمایه گذاری آقای لو نیز قبل از انتصاب آقای هونسل بود که میلیاردر او مخالف سرسختی بود.

قضیه PrEP در تناسبات حماسی
بیشتر بخوان!

وی گفت: “وقتی گری” شات شات “هونسل رسید ، او گفت كه همه چیز خوب است و سه ماه بعد یك رئیس ارشد با درآمد یك میلیون دلار بود.

علی رغم حمله مجدد خود به هیئت مدیره مایر ، آقای لو از گفتن علاقه به خرید خرده فروش و خرید دوستانش برای سهامداران خودداری کرد. با این حال ، او به او و آقای ویلسون اشاره کرد ، نخست وزیر شوهر منطقی تری خواهد داشت.

“بدن [Wilson] او یک مدیر صندوق بسیار محبوب است. Premier یک خرده فروش حرفه ای است. نتایج گویای خودشان است. “

سلیمان لو مخالف سرسخت هیو است

سلیمان لو مخالف سرسخت رئیس مایر گری هونسل است.اعتبار:ادی جیم

این خرده فروش باسابقه همچنین درمورد اینکه آیا قصد دارد با اجبار تغییر در میر جلسه عمومی فوق العاده ای را برگزار کند ، اظهارنظر نمی کند یا نه ، اظهار داشت که او معتقد است دولت ممکن است نتیجه محتمل ترین تاجر محاصره شده باشد.

مجبور به گوشه ای شد ، پکر ده چشم پوشی کرد
بیشتر بخوان!

وی گفت: “بانك ها كنترل میر را در دست گرفته اند تا فردی نابینا ببیند چه اتفاقی می افتد.”

اگر مایر به دولت بپیوندد ، می تواند ضمن ارزان ساختن بسیاری از قراردادهای اجاره سنگین ، راهی ارزان برای کسب و کار در اختیار آقای قرار دهد.

اظهارات وی در حالی است که خرده فروش خود آقای لو ، Premier Investments ، مجموعه ای عالی از نتایج سالانه را گزارش کرده است ، با سود خالص پس از کسر مالیات که با وجود شیوع COVID-19 با 30 درصد افزایش در سال ، به 137.8 میلیون دلار رسیده است.

ادعاها

درآمد Premier فقط 4.3 درصد در سال کاهش یافت و به 1.22 میلیارد دلار رسید ، اگرچه فروشگاه های این شرکت در طی تعطیلی های آوریل-مه نزدیک به دو ماه بسته شدند و فروش کل در نیمه دوم سال نزدیک به 20 درصد کاهش یافت.

ظهور شرکت های نوپا با هدف مثبت
بیشتر بخوان!

با این حال ، خرده فروش – صاحب مارک هایی مانند پیتر الکساندر ، اسمیگل و جی جیس – هشدار داده است که اگر صاحبان خانه حاضر به مذاکره در مورد اجاره در یک محیط خرده فروشی پس از COVID نباشند ، حاضر است تا 350 فروشگاه را در سراسر استرالیا و نیوزیلند تعطیل کند.

خرده فروش 8.7 میلیون دلار برای “بهینه سازی کانال” مربوط به تعطیلی 350 فروشگاه از 1040 فروشگاه هزینه کرده است ، اما مدیر عامل شرکت مارک مک کینز گفت که امیدوار است صاحبان آپارتمان به میز بنشینند.

وی گفت: “امیدوارم همه صاحبان خانه درک درستی داشته باشند که بدون مارک های سرمایه گذاری Premier در مراکز خود ، ارزش مراکز آنها کمتر است.”

“هر صاحبخانه ای که این تصمیم را می گیرد تصمیم می گیرد ارزش سهامداران خود را از بین ببرد.”

اقتصاددانان "بودجه رویایی" را برای نجات اقتصاد استرالیا فاش می کنند
بیشتر بخوان!

ادعاها

این شرکت تا آوریل که فروشگاه هایش در اولین قفل ویروس تعطیل شدند ، هیچ اجاره ای پرداخت نکرد و در حالی که مذاکرات با صاحبان خانه ادامه داشت ، در طول نیمه دوم سال فقط 59.2 میلیون دلار اجاره پرداخت کرد.

تهدید Premier برای بستن تقریباً یک سوم زنجیره خرده فروشی خود توسط یک کانال آنلاین سریع و بسیار سودآور پشتیبانی می شود که اکنون پس از رشد 50 درصدی در سال 2020 تقریباً 20 درصد از کل فروش را تشکیل می دهد.

Premier در مجموع 68.7 میلیون دلار یارانه دستمزد در هفت کشوری که در آن فعالیت می کند ، دریافت کرد. در مجموع 35.5 میلیون دلار به کارکنانی که قادر به کار نبودند منتقل شد و 33.2 میلیون دلار باقیمانده به عنوان پر کردن مستقیم برای تجارت باقی ماند.

این شرکت خاطرنشان کرد که طرح یارانه دستمزد JobKeeper در استرالیا به این معنی است که کارگران غیرحضوری و نیمه وقت بیشتر از حد معمول درآمد کسب کرده اند. همچنین صلاحیت خود را برای این برنامه ثابت کرد و خاطرنشان کرد که بین 11 مارس و 15 مه ، فروش در فروشگاه 78.4 درصد کاهش یافته است.

TikTok از قاضی آمریكا می خواهد كه مانع ممنوعیت ترامپ را بگیرد زیرا پیش بینی مهلت دارد
بیشتر بخوان!

نخست وزیر سود نهایی 36 ¢ را به سهامداران پرداخت خواهد کرد که در مقایسه با سال گذشته اندکی کاهش یافته و پرداخت کل سال سرمایه گذاران را به مبلغ 70 ¢ هر سهم می رساند. این شرکت تأکید کرد که دریافت های JobKeeper برای پرداخت سود آن مهم نیستند ، که علی رغم افزایش 30 درصدی سود ، در همان سطح سال گذشته باقی ماند.

سهام Premier با افت 0.68 درصدی در روز جمعه به 19.00 دلار رسید.

توجیهی تجاری

روز را با داستان های کلیدی ، پوشش انحصاری و نظرات متخصص روزنامه نگاران برتر کسب و کار ما که به صندوق ورودی شما تحویل داده شده اند ، شروع کنید. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/JJhR7
clck.ru/R5pXi
u.nu/umz0n
ulvis.net/lW5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *