مایکروسافت در یک معامله 10.4 میلیارد دلاری بزرگترین بازی های ویدیویی جهان را از آن خود کرده است


مایکروسافت در دهه ای که دهه های متمادی با رقیب خود در صنعت بازی های ویدیویی سونی طی دوشنبه (به وقت ایالات متحده) ضربه بزرگی را متحمل شد ، و از خرید یک شرکت بازی ویدیویی 7.5 میلیارد دلاری (10.4 میلیارد دلاری) خبر داد که فاصله این دو فناوری را کاهش داده است.

مایکروسافت با به دست آوردن سازنده بازی ZeniMax Media ، کمپانی اصلی استودیوهای بازی سازی مانند Bethesda ، کنترل اصلی بازی های بزرگ مانند The Elder Scrolls ، Fallout ، Doom ، Quake و Wolfenstein را بدست آورد. این معامله به مایکروسافت این امکان را می دهد تا در برابر انتقادات به دلیل عقب ماندن از سونی در کیفیت بازی های خود مقاومت کند در حالی که کاتالوگ بازی های خود را هفت هفته قبل از انتشار نسل جدید کنسول های بازی توسط مایکروسافت و سونی ، تعمیق می بخشد.

اپل تاریخ دیگری را برای یک رویداد رسانه ای اعلام می کند که انتظار می رود این رویداد بیشتر روی Mac باشد
بیشتر بخوان!

مایکروسافت هفته ها قبل از انتشار Xbox جدید ، عناوین بازی های بزرگ مانند Wolfenstein را کنترل کرد.

مدت هاست که گیمرها شکایت دارند که کنسول های Xbox مایکروسافت فاقد نوعی بازی انحصاری و با کیفیت است که سونی به عنوان یک مرکز فروش کنسول PlayStation خود تبلیغ می کند. سالهاست که استودیوهای بازی سازی سونی بیشتر از مایکروسافت است. اما سال گذشته ، مایکروسافت سونی را که دارای 15 استودیو بود به 14 معامله منتقل کرد. توافق نامه اعلام شده ، مزیت مایکروسافت را به 23 استودیوی بازی افزایش می دهد و به آن امکان کنترل برخی از محبوب ترین امتیازات در جهان را می دهد. سونی از اظهار نظر در مورد خرید مایکروسافت خودداری کرد.

اپل در حال گسترش شبکه خود با بسته های اشتراک جدید است
بیشتر بخوان!

مایکروسافت نگفت که چه تعداد از بازی هایی که به تازگی خریداری کرده است فقط مختص Xbox است ، اما با اشاره به فیل اسپنسر ، معاون اصلی شرکت در بازی ، که در مصاحبه با بلومبرگ گفت بازی ها برای کنسول های دیگر نیز در دسترس خواهد بود.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/h6Mwk
clck.ru/R62ri
u.nu/tzy2k
ulvis.net/svx

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *