ما می توانستیم تسلا را تا سال 2023 زیر 40000 دلار استرالیا ببینیم


امروز صبح ، ایلان ماسک تغییرات زیادی را در تولید باتری اعلام کرد که هدف آنها تولید خودروهای بیشتر ، و همچنین تسلا ارزان تر است.

ماسک فاش کرده است که آنها در حال کار برای ساخت وسیله نقلیه جدید و کوچکتری هستند که 25000 دلار هزینه خواهد داشت.

ارزان ترین تسلا خواهد بود ، ارزان ترین مدل 3 با قیمت 37990 دلار آمریکا. تحویل خودرویی که قلب آن هنوز آنچه را که در ویژگی های تسلا (برد سریع ، عالی) با قیمت 12،990 دلار آمریکا می بینیم تحویل می دهد ، یک چالش بسیار دشوار است.

با فرض اینکه تسلا قادر به انجام باتری و بهبود تولید است که صبح امروز در روز باتری مورد بحث قرار گرفته است ، این امر منجر به تولید خودروی جدید تسلا با قیمت بسیار مقرون به صرفه خواهد شد.

اپل 5G را به آیفون 12 و آیفون 12 پرو اضافه می کند ، mmWave فقط ایالات متحده است
بیشتر بخوان!

اگر آن 25000 دلار آمریکا را بگیریم و آن را به AUD تبدیل کنیم ، بر اساس نرخ ارز امروز ، قیمت استرالیایی 35677 دلار به پایان می رسد. البته باید GST 10٪ را به آن اضافه کنیم ، که قیمت برچسب 38574 دلار آمریکا را نشان می دهد. ” ب

به طور طبیعی ، ما باید هزینه حمل و نقل را اضافه کنیم و این به محل تولید اتومبیل های استرالیایی بستگی دارد. اگر قرار باشد مدل 3 و Y از Fremont به شانگهای منتقل شوند ، اگر ماشین کوچکتر ، مثلاً مدل 2 ، در آنجا نشان داده شود ، تحویل ارزان تر خواهد بود. در حال حاضر ، ما از هزینه حمل و نقل مدل 3 فعلی 1،375 دلار استفاده خواهیم کرد و قیمت کل ما 38،574 دلار آمریکا است (بسیار کمتر از حد LCT).

EA Play در ماه نوامبر در Xbox Game Pass گنجانده خواهد شد. Doom ، Forza هم میاد
بیشتر بخوان!

یک خودروی تسلا با این قیمت کاملاً در فضای EV تداخل ایجاد می کند ، ارزان ترین وسایل نقلیه فعلی ما مانند رنو Zoe ، Nissan Leaf و Hindu Kona ، همه در حدود 50،000 دلار آمریکا می چرخند. تسلا با کمتر از 40،000 دلار تقاضای این وسایل نقلیه الکتریکی را تحت تأثیر قرار می دهد و شروع به سرقت می کند سهم قابل توجهی از مارک های اضافی ICE در بازار وجود دارد.

تسلا در استرالیا بی سر و صدا با 23.8٪ افزایش شارژ اضافی افزایش می یابد
بیشتر بخوان!

اتومبیل کوچکتر برای همه مناسب نیست ، اما مطمئناً دری برای خریداران بالقوه بیشتری که به سادگی نمی توانند به نقطه ورودی 80 هزار دلار برسند ، باز می شود.

تسلا معتقد است که آنها می توانند در سه سال آینده خودرویی را با قیمت کمتری تهیه کنند. این یک تاریخ عرضه برای خودرو در اواخر سال 2023 یا شاید اوایل سال 2024 برای استرالیا تعیین می کند.

ماسک تأیید کرد ، این ماشین ارزان تر با قابلیت FSD نیز عرضه خواهد شد. این پیامدهای بسیار بزرگی برای رباتیک مستقل تسلا دارد. اگر شما یک پسر جوان کارآفرین بودید ، ممکن است بالای دکمه خرید ناوگان مدل 3 معلق باشید. با توجه به اینکه گزینه جدید و ارزانتری وجود دارد ، به احتمال زیاد ماشین ارزان تر را تحمل خواهید کرد.

تسلا با 5٪ معدنچیان لیتیم Piedmontese قرارداد 5 ساله امضا کرد
بیشتر بخوان!

در حالی که بعید است 5 نفر به یک ماشین کوچکتر کوچکتر شوند ، اما خوشبختانه 1-2 نفر رانندگی می کنند که اکثر سفرهای اتومبیل را تشکیل می دهد. این بدان معناست که اقتصاد استفاده از ناوگان وسایل نقلیه ارزان قیمت مطمئناً جذابتر از استفاده از مدل 3 نسبتاً گران است.

اگر تسلا برای استفاده از FSD برای 1-2 سال آینده ، قبل از عرضه خودرو ، تأیید کند ، ممکن است چندین لایه مانند آنچه ما با Uber تجربه می کنیم را ارائه دهیم. مزیت بزرگ ناوگان تسلا ، درآمد حاصل از راننده است ، می تواند در محل به تسلا برود ، یا به صاحب وسیله نقلیه برسد.

Nexport با BYD همکاری کرد تا اتوبوس های برقی را در NSW ، ماشین ها و وانت های آینده را تهیه کند
بیشتر بخوان!

در پایان روز ، اتومبیل های مورد نظر تسلا تنها درصورتی که مردم توانایی خرید آن را داشته باشند یک مزیت برای جهانیان محسوب می شود.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/osZBo
clck.ru/R69yn


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.“>


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.
ulvis.net/JTP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *