مجازات AUSTRAC در مقایسه با گذشته 1.3 میلیارد دلار است


اگر اعتبار شرکت در هویج برای اطمینان از بهترین روش (یا قانونی) کافی نباشد ، مجازات جواب سخت است. اما آخرین جریمه AUSTRAC در مقایسه با دیگران چگونه است؟

1. بانک مشترک المنافع

CBA جریمه شد 700 میلیون دلار در سال 2018 توسط AUSTRAC به دلیل نقض قوانین مبارزه با پولشویی 53،506 بار پس از اینکه دستگاه های سپرده نقدی نامحدود به فروشندگان مواد مخدر و اسلحه اجازه داد پول خود را ترخیص کنند.

هیئت مدیره باید در انتخاب نام این دستگاه ها “خودپردازهای سپرده هوشمند” تجدیدنظر کرده باشد. اما این در مقایسه با 23 میلیون نقض قانون مشابه توسط وست پک بسیار ناچیز است.

2. فولکس واگن

این خودروساز آلمانی که به خاطر گلف بازانش مشهور است جریمه شد 125 میلیون دلار توسط کمیسیون رقابت و مصرف کننده استرالیا (ACCC) برای گمراه کردن مصرف کنندگان در مورد انتشار گازوئیل خود.

3. NAB

دادگاه فدرال الف 57.7 میلیون دلار این مجازات NAB در سال جاری پس از اعتراف به رفتار گمراه کننده ، کاذب و گمراه کننده با پرداخت 117 میلیون دلار از اعضای صندوق نظارت برای خدماتی است که هرگز ارائه نشده است.

شرکت های آسیب دیده از اپیدمی کف ، کف اداری را بدون استفاده در بازار اجاره به پایین پرتاب می کنند
بیشتر بخوان!

4. شرکت دخانیات

دوباره غول قمار ، توسط استراك گزيد ، سرفه كرد 45 میلیون دلار به دلیل نقض قوانین مبارزه با پولشویی پس از عدم هشدار به نهادهای نظارتی برای گزارش بیش از 5 سال 108 مشتری مشکوک در 108 مورد

5. معاون

غول بسته بندی ویز جریمه شد 36 میلیون دلار برای مشارکت در یک برنامه چهار ساله قیمت گذاری و کارتل با رقیب بسته بندی Amcor ، که متوجه شد سهم بازار ویکی را از 47 درصد به 55 درصد طی چندین سال افزایش داده و 90 درصد از بازار جعبه کارتن 1.8 میلیارد دلاری را تحت تأثیر قرار داده است.

6. ANZ ، NAB

ANZ و NAB هر کدام جریمه شدند 10 میلیون دلار توسط دادگاه فدرال در سال 2017 پس از مشخص شدن اینکه بانک ها سعی کرده اند در اقدامی غیرقابل تحمل در تلاش برای دستکاری نرخ ارز بانک بانک – که به عنوان اندازه گیری قیمت گذاری بسیاری از محصولات تجاری است – به نفع موقعیت های تجاری موسسات خود.

جریمه Westpac در مجموع 1.3 میلیارد دلار برای پولشویی و پرداخت های بهره برداری از کودکان بود
بیشتر بخوان!

7. وست پک

Westpack جریمه شد 9.15 میلیون دلار در سال 2019 پس از آنکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار استرالیا (ASIC) یکی از برنامه ریزان مالی خود را یافت ، سودیر سینا ، 22 بار قانون شرکت ها را نقض کرده است. برنامه ریز مشاوره نامناسبی داده و به نفع مشتری عمل نکرده و دریافت که Westpack به درستی بر آن نظارت و نظارت ندارد.

8. خیابان ایالتی

غول سرمایه گذاری جهانی استیت استریت جریمه شد 1.25 میلیون دلار این ماه به دلیل عدم گزارش اطلاعات مربوط به پرداخت های بین المللی خود ، نقض قانون مبارزه با پولشویی. خودیهای خیابان استریت گفتند كه تنظیم كننده در حال ایجاد نمونه ای از آنها است زیرا این شركت در این مورد گزارش داده و در تعمیر سیستم های خود عجله دارد.

بازارها زنده ، پنجشنبه ، 24 سپتامبر 2020
بیشتر بخوان!

9. MoneyGram

سرویس جابجایی پول نقد MoneyGram در سال 2015 با دو جریمه نقدی AUSTRAC مواجه شد که در مجموع نزدیک به نیم میلیون دلار بود (459،000 دلار). هر دو جریمه برای ارائه خدمات انتقال پول از طریق مشاغل ثبت نشده بود و در آن زمان به عنوان بزرگترین جریمه اعطا شده توسط استراك از زمان تأسیس آن در سال 1989 تعریف شده بود.

10. خدمات مالی RIA

شرکت انتقال پول جریمه شد 225،600 دلار توسط AUSTRAC در سال 2017 به دلیل عدم ثبت همه شرکت های تابعه خود در تنظیم کننده و ادامه ارائه خدمات از طریق مشاغلی که به عنوان شرکای Ria ثبت نشده اند. در آن زمان جان اشمیت مدیر عامل وقت اتریش گفت: “زمینه انتقال پول در سراسر جهان به ویژه در معرض استثمار مجرمان آسیب پذیر شناخته شده است.”

تاج قبل از فروش 1.7 میلیارد دلار سهام ، به Packer پیش بینی سود مخفی کرد
بیشتر بخوان!

11. فولکس واگن

بازوی مالی این خودروساز جریمه شد 216000 دلار در سال 2017 توسط ASIC برای راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی گمراه کننده در معاملات مالی خودرو. همیشه چاپ ریز را بخوانید.

12. بودجه در

هاست پلاس جریمه شد 12،600 دلار توسط ASIC در سال 2019 پس از طرح ادعاهای گمراه کننده در مورد ارائه “مشاوره مستقل” در یک پیام تلفنی ضبط شده در شماره تلفن اصلی مصرف کننده Hostplus.

صندوق کارکنان مهمان نوازی از طریق Industry Fund Services Limited مشاوره ارائه می دهد ، اما تحقیقات ASIC نشان می دهد که این “مستقل” نیست ، زیرا کارمندان هاست پلاس به عنوان نمایندگان مجاز برای ارائه مشاوره مالی تحت مجوز IFS منصوب می شوند و صندوق کمیسیون ها را به IFS پرداخت می کند. برای این خدمات

مدیا سوپر جریمه شد 10200 دلار در سال 2014 توسط ASIC برای انتشار آگهی به عنوان یک برگه اطلاعاتی که در آن به صورت نادرست هزینه ها و مزایای صندوق های Media Super را در مقایسه با فوق العاده صندوق های خودمدیریتی نشان می دهد.

مایر با دولت تماس گرفت و می گوید شلومو لو
بیشتر بخوان!

13. ClassicBet

قمار آنلاین جریمه شده است 10200 دلار توسط AUSTRAC به دلیل عدم ارائه درخواست ثبت نام در ارگان های گزارش دهنده AUSTRAC در مدت زمان مورد نیاز پس از شروع عملیات در سال 2014.

14. سرمایه گذاری های MFS

مدیران یکی از بزرگترین سقوطهای مالی استرالیا مجبور به پرداخت هزینه شده اند 615 میلیون دلار در سال 2017 به عنوان غرامت هزاران بازنشسته که پس انداز خود را در صندوقی سقوط کردند که در سال 2008 سقوط کرد. جریمه ای نیست اما قابل ذکر است – پاره شدن مردم اتفاق خواهد افتاد.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/vplZf
clck.ru/R6345
u.nu/povex
ulvis.net/Dgj

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *