مدارس به دانش آموزان با فناوری پوشیدنی در کلاس سیلی می زنند


این مدرسه گفت که ارسال و دریافت پیام در طول یادگیری باعث حواس پرتی می شود و دستگاه ها فقط باید به عنوان ساعت و برخلاف مراحل در ساعات مدرسه استفاده شوند.

اگرچه مدت هاست که تلفن های همراه در دبیرستان و حتی در پایان دبستان به عنوان یک معضل شناخته شده اند ، اما گسترش تجهیزات پوشیدنی با قیمت پایین به این معنی است که اوضاع بیشتر در حال افزایش است و گروه های سنی جوان را تحت تأثیر قرار می دهد.

به یک معلم در یک مدرسه دولتی در ایلاوئرا گفت خورشید هرالد او اخیراً یک پسر هفت ساله را در حالی که در کلاس ساعت هوشمند بازی می کرد ، گرفتار کرد.

خط مشی اداره آموزش سیار NSW مقرر می دارد که دانش آموزان دبستانی نباید در طول کلاس ها ، در هنگام استراحت یا هنگام ناهار از دستگاه های دیجیتال استفاده کنند ، مگر اینکه توسط مدیر یا معلم برای اهداف آموزشی تأیید شود یا به عنوان مناسب برای رفاه دانش آموزان تأیید شود.

آیفون 12 یک ارتقا amazing شگفت انگیز است ، اما جادوگران دوربین مدل حرفه ای را متفاوت می کنند
بیشتر بخوان!

در همین حال ، مدیران دبیرستان ها می توانند با مشورت با جامعه مدارس خود ، دانش آموزان را از استفاده از دستگاه های دیجیتال و خدمات آنلاین در کلیه تنظیمات مربوط به مدرسه ، از جمله در هنگام تعطیلات و بعد از ظهرها ، محدود و یا استفاده کنند.

کریگ پترسن ، رئیس هیئت متوسطه NSW ، اظهار داشت که با توجه به تجربه ای که در مورد نوجوانان دارد ، از این مسئله در مدارس ابتدایی متعجب نیست.

پترسن گفت: “فناوری با سرعت بالایی شتاب می گیرد و دستگاه های پوشیدنی پیچیده تر می شوند ، بنابراین والدین در سنین کمتری دستگاه ها را تهیه می کنند.”

چرا نباید تصویری از کارت های سوار شدن را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید
بیشتر بخوان!

کودکان دبستانی از فناوری کلاس استفاده می کنند.

“بچه های دبیرستان تعدادی دستگاه دارند و از آنها به عنوان ترفند استفاده می کنند – وقتی از آنها خواسته می شود تلفنشان را تحویل دهند ، آنها تحویل می دهند آ تلفن اما نه خداوند تلفن.”

بعضی از والدین ، ​​مانند پل داتون از گرافتون در شمال نیویورک غربی ، گفتند که کودکان حق کاملی دارند که هر زمان که لازم باشند با والدین خود تماس بگیرند. وی گفت: “این زندان نیست.”

با این حال ، آقای پیترزن گفت که این یک رویکرد “ناامیدکننده” است زیرا تحقیقات روانشناختی نشان داده است که اگر کودکان مجبور باشند مشکلات را در مدرسه حل کنند بدون اینکه والدینشان همیشه حضور داشته باشند ، استقلال و مقاومت را آموزش می دهد.

چه انتظاری می توان از رویداد اپل در 15 سپتامبر داشت
بیشتر بخوان!

شارژ کردن

فیل سیمور ، رئیس قبلی اتحادیه رئیس اجرایی NSW ، گفت که در گسترش پوشیدنی ها تردیدی وجود ندارد ، خاطرنشان کرد که نوه 12 ساله او ساعت هوشمند داشته و نوه هشت ساله اش برای کریسمس از او یک ساعت خواسته است.

سیمور گفت: “این مشكل رفتاری است اگر آنها از آنها در زمان نامناسب در مدرسه استفاده كنند ؛ این دستگاه وسیله ای به همراه ندارد.” “این همان تلفن های همراه است.” “

آقای سیمور گفت والدینی وجود دارند که می خواهند فرزندانشان دستگاه همراه داشته باشند زیرا آنها کار می کنند و آنها می خواهند مطمئن شوند که فرزندشان به موقع از مدرسه برمی گردد و همه چیز خوب است.

گرگ ویتبی ، مدیر آموزش کاتولیک برای ایالت پاراماتا ، گفت که او نمی خواهد مشکلی را به آن تحمیل کند اما با توجه به سرعت سریع فناوری ، این یک “چالش” است و رو به رشد است.

بهترین نوار صدا برای صدای عالی
بیشتر بخوان!

با این حال ، او فکر کرد که بحث در مورد اینکه چه مشکلی می تواند رخ دهد اگر کودکان در طول روز به والدین خود روی بیاورند “بسیار جعلی” است و او ممنوعیت استفاده از تلفن همراه را پشتیبانی نمی کند.

والدین از این دستگاه ها برای برقراری ارتباط با فرزندان خود در ساعات مدرسه استفاده می کنند.

والدین از این دستگاه ها برای برقراری ارتباط با فرزندان خود در ساعات مدرسه استفاده می کنند. اعتبار:بلومبرگ

“این در مورد حفظ ارتباط مدارس در زندگی کودکان است و چرا آنها را به مکانی شبیه سیاهچاله می فرستید؟” او گفت.

“والدین نگران تحصیل فرزندان خود هستند ، اما بیشتر وضعیت آنها و COVID-19 این مسئله را به ما نشان داده است و والدین از ارتباط بیشتری كه در پی می آورند قدردانی می كنند.”

معضل اجتماعی دنیای جدید و دلهره آوری را روشن می کند
بیشتر بخوان!

آقای ویتبی گفت که همان مواردی که او در دهه 1970 کار می کرد وجود داشت ، اما کودکان “فقط موفق می شدند و از مدرسه فرار می کردند” زیرا آنها هیچ راهی برای تماس با والدین خود ندارند.

سخنگوی اداره آموزش NSW گفت: “ما هیچ مدرکی دال بر این نداریم که بخاطر دستگاه های تلفن همراه پوشیدنی ، اجرای سیاست این وزارتخانه درباره دستگاه های تلفن همراه در مدارس دشوارتر می شود.”

روز خود را عاقلانه شروع کنید

Newsletter Morning Edition ما یک راهنمای متشکل از مهمترین و جالب ترین داستان ها ، تحلیل ها و بینش ها است. ثبت نام برای صبح سیدنیخبرنامه اینجا ، سناینجا، بریزبن تایمز‘اینجا و چهار شنبهاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

شارژ کردن


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

u.nu/4u7wc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *