مدارک امنیتی TikTok علی رغم توافق ایالات متحده در ابر همچنان باقی مانده است


پلتفرم رسانه های اجتماعی ، که در استرالیا 1.6 میلیون کاربر تخمین زده می شود ، گفت كه طبق این معامله ، اوراكل “ارائه دهنده فناوری ابر و قابل اعتماد” خواهد بود كه مسئول امنیت كامل اطلاعات كاربر است.

با این حال ، TikTok Global هنوز 80 درصد متعلق به شرکت چینی ByteDance خواهد بود و فرگوس رایان ، تحلیلگر موسسه استراتژی سیاست استرالیا ، گفت که در واقع روش حل هر یک از مسائل مربوط به امنیت ملی مشخص نیست.

کاربر TikTok و هنرمند Talia Stanton.

“این درک من است که هیچ گونه انتقال وجود نخواهد داشت [TikTok’s] وی گفت: “الگوریتمی از ByteDance به Oracle.” و این بدان معنی است که مسائل اساسی سانسور هرگز قابل حل نیست زیرا الگوریتم به عنوان یک جعبه سیاه باقی خواهد ماند. “

آمازون با سرویس جدید Luna وارد بازار پخش بازی می شود
بیشتر بخوان!

TikTok از یک الگوریتم بسیار شهودی استفاده می کند و ماریان گفت که او نگران است که پکن ممکن است Bates را فشار دهد تا الگوریتم خود را برای تبلیغ یا سرکوب محتوا استفاده کند.

“به جای اینکه به دنبال گزینه شفاف سیاست منع کامل این برنامه ها فقط به دلیل اینکه از چین هستند ، منطقی است مقرراتی را تنظیم کنیم که شفافیت در مورد حریم خصوصی داده ها و تعدیل محتوا را بهبود ببخشد و در همه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی اعمال می شود.”

TikTok یک پیاده در جنگ برای برتری فناوری بین ایالات متحده و چین است
بیشتر بخوان!

با این حال ، تالیا استانتون ، هنرمند 21 ساله دالسفورد ، که 221000 دنبال کننده در TikTok دارد ، گفت که او هیچ نگرانی در مورد TikTok ندارد و به این سیستم عامل اعتماد دارد.

وی گفت: “شخصاً این معامله تفاوت زیادی برای من ندارد.” “تا زمانی که جامعه هنوز در آنجا باشد و سازندگان برای ما مهم است که هر روز برنامه اجرا کنیم ، این مهم است.”

سلیا گرکوویچ ، 29 ساله ، از TikTok برای ارتقا business تجارت بالون های سفارشی خود استفاده می کند و گفت که او همچنین از هیچ پیامد داده ای هیجان زده نیست

خانه خود را به یک پیست مسابقه پادشاهی قارچ تبدیل کنید
بیشتر بخوان!

وی گفت: “من نمی دانم ساده لوحانه است یا خیر ، اما صرف نظر از مکان ذخیره اطلاعات ، من را از بین نمی برد.”

معامله TikTok در حالی انجام می شود که مدیران سیستم عامل استرالیا آماده می شوند تا روز جمعه در جلسه سنا درباره مداخلات خارجی از طریق رسانه های اجتماعی حاضر شوند.

ادعاها

مدیر عامل شرکت تیک توک ، ونسا پاپاس از استرالیا ، روز دوشنبه در بیانیه ای گفت که تیک تاک متعهد به محافظت از کاربران در سراسر جهان است.

پوشیدنی جدید و خزنده سلامت آمازون صدا و بدن شما را تجزیه و تحلیل می کند
بیشتر بخوان!

وی گفت: “گرچه ما با مفاهیم TikTok به عنوان تهدیدی برای امنیت ملی موافق نیستیم ، اما با این وجود نگرانی ها را درک می کنیم.”

خانم پاپاس گفت TikTok اقدامات زیادی را برای افزایش شفافیت انجام داده است ، از جمله استخدام یک مدیر امنیتی جدید ، راه اندازی یک مرکز شفافیت و پاسخگویی که در آن متخصصان می توانند الگوریتم ، کد و روش های تعدیل و انتشار گزارش های شفافیت TikTok را آزمایش کنند.

قدیمی با عقب نشینی تازه اما ناامیدکننده ای ملاقات کرد
بیشتر بخوان!

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/AfC5g
clck.ru/R62eG
u.nu/yt5rb
ulvis.net/Qot

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *