مدارک امنیتی TikTok علی رغم توافق ایالات متحده در ابر همچنان باقی مانده است


پلتفرم رسانه های اجتماعی ، که ارزش تقریبی 1.6 میلیون کاربر در استرالیا را دارد ، گفت که طبق این معامله ، Oracle “ارائه دهنده فناوری ابری و قابل اعتماد” خواهد بود که مسئول امنیت کامل داده های کاربر است.

با این حال ، TikTok جهانی هنوز 80 درصد متعلق به شرکت چینی ByteDance خواهد بود و فرگوس رایان ، تحلیلگر موسسه استراتژی سیاست استرالیا ، گفت که واقعاً مشخص نیست که چگونه هر یک از مسائل مربوط به امنیت ملی حل شده است.

کاربر TikTok و هنرمند Talia Stanton.

“این درک من است که هیچ انتقال دیگری وجود نخواهد داشت [TikTok’s] وی گفت: “الگوریتمی از ByteDance به Oracle.” و این بدان معنی است که مسائل اساسی سانسور هرگز واقعاً قابل حل نیستند زیرا الگوریتم به عنوان یک جعبه سیاه باقی خواهد ماند. “

معضل اجتماعی نشان می دهد که چگونه داده های ما ردیابی می شود
بیشتر بخوان!

TikTok از یک الگوریتم بسیار شهودی استفاده می کند و ماریان گفت او نگران است که پکن تحت فشار Bates باشد تا الگوریتم خود را برای تبلیغ یا سرکوب مطالب دستکاری کند.

وی افزود: “به جای اینکه به گزینه شفاف سیاست ممنوعیت این برنامه ها فقط به دلیل اینکه از چین هستند ، اقدام کنید ، منطقی است مقرراتی را تنظیم کنید که شفافیت در مورد حریم خصوصی داده ها و محتوای متوسط ​​را بهبود بخشد که مربوط به همه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی باشد.”

وال استریت انتظار دارد آیفون های جدید اپل فروش خود را افزایش دهند
بیشتر بخوان!

با این حال ، تالیا استانتون ، هنرمند 21 ساله دالسفورد ، که 221000 دنبال کننده در TikTok دارد ، گفت که او هیچ نگرانی در مورد TikTok ندارد و به این سیستم عامل اعتماد دارد.

وی گفت: “شخصاً این معامله تفاوت زیادی برای من ایجاد نمی کند.” “تا زمانی که جامعه هنوز در آنجا باشد و سازندگان برای ما مهم است که هر روز برنامه اجرا کنیم ، این مهم است.”

سلیا گرکوویچ ، 29 ساله ، از TikTok برای تبلیغ بالن های ویژه تجاری خود استفاده می کند و گفت که او همچنین از هیچ پیامد داده ای هیجان زده نیست

اپل اولین ابزار ضد ردیابی را در نرم افزار آیفون به تأخیر می اندازد
بیشتر بخوان!

وی گفت: “من نمی دانم ساده لوحانه است یا خیر ، اما صرف نظر از ذخیره سازی اطلاعات ، این کار مرا ناامید نمی کند.”

معامله TikTok در حالی انجام می شود که مدیران سیستم عامل استرالیا آماده می شوند تا جمعه در جلسه سنا درباره مداخلات خارجی از طریق رسانه های اجتماعی حاضر شوند.

ادعاها

مدیر عامل شرکت تیک توک ، ونسا پاپاس از استرالیا ، روز دوشنبه در بیانیه ای گفت که تیک تاک متعهد به محافظت از کاربران در سراسر جهان است.

قدیمی با عقب نشینی تازه اما ناامیدکننده ای ملاقات کرد
بیشتر بخوان!

وی گفت: “گرچه ما با مفاهیم TikTok به عنوان تهدیدی برای امنیت ملی موافق نیستیم ، اما با این وجود نگرانی ها را درک می کنیم.”

خانم پاپاس گفت TikTok اقدامات زیادی را برای افزایش شفافیت انجام داده است ، از جمله استخدام یک افسر امنیتی جدید ، افتتاح یک مرکز شفافیت و پاسخگویی که در آن کارشناسان می توانند الگوریتم ، کد و روش های تعدیل و انتشار گزارش های شفافیت TikTok را آزمایش کنند.

آمازون با سرویس جدید Luna وارد بازار پخش بازی می شود
بیشتر بخوان!

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/96vda
clck.ru/R69qW
u.nu/56cwl
ulvis.net/T3C

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *