مسیر اتومبیل Heathcote شارژ سریع EV را آماده می کند و برای آینده آماده می شود


وقتی دنیا به سمت وسایل نقلیه الکتریکی سوق پیدا می کند ، نه تنها ماشین های ما برقی می شوند ، بلکه دنیای ورزش های حرکتی نیز همین طور است. من دقیقاً در ماه ژوئن در مورد این چالش نوشتم ، بنابراین دیدن اینکه در نهایت به آن پرداخته شده عالی است.

آخرین مثال در این مورد ، اعلامیه است که ظهور ریچوی در ویکتوریا امکانات شارژ را به یک وسیله نقلیه الکتریکی اضافه می کند. پارک هیترو تا مرکز شهر ملبورن 135 کیلومتر فاصله دارد.

در اطلاعیه مطبوعاتی امروز می فهمیم که Power Tech شارژ سریع سطح 2 را در Heathcote Park Raceway فراهم می کند. تنظیم Power Tech همراه با Power Tech Energy Solutions یک شارژر سریع تسلا سطح 2 را به پیست اتومبیلرانی Heathcote Park کمک می کند.

هک: Nicola World 2020 لغو شد ، کشف Hedger دیگر نیست
بیشتر بخوان!

این شارژر قادر است حدود 75 کیلومتر در ساعت به برد تسلا 3 اضافه کند. این سرعت به طور چشمگیری سریعتر از شارژر از شارژر استاندارد 240 ولت است که حدود 25 کیلومتر در ساعت اضافه می کند.

هر ماشین الکتریکی دارای قابلیت شارژ متفاوت است ، از نظر وسایل نقلیه تسلا ، نرخ شارژ در زیر موجود است.

تسلا شما نرخ شارژ داخلی (کیلووات) * محدوده معمول دیگر
مدل 3 11 75 کیلومتر در ساعت
مدل X 16.5 80 کیلومتر در ساعت
مدل ها 16.5 90 کیلومتر در ساعت
مدل S قبل از ماه مه 2016 11 یا 22
پیکربندی وسیله نقلیه را بررسی کنید
60 کیلومتر در ساعت
110 کیلومتر در ساعت

این شارژر به هر کسی که دارای وسیله نقلیه الکتریکی سازگار با نوع 2 است اجازه می دهد بدون نیاز به ترک مجموعه ، در مسابقات شرکت کند و شارژ شود.

ما خوشحالیم که درگیر این پروژه هستیم. نصب این شارژر سطح 2 باعث می شود Hit Park Park Raceway اولین مجموعه اختصاصی Motsport در استرالیا باشد که به طور خاص به بخش EV در حال رشد توجه می کند. ”

مارتین دونون از Power Tech Tuning.

این در واقع فقط آغاز برق رسانی به امکانات ورزشی موتور است. همانطور که استرالیا صاحبان اتومبیل های برقی بیشتری می یابد ، تعداد بیشتری از آنها مایل به شرکت در مسابقات ورزشی اتومبیلرانی و حتی خرید اتومبیل های مخصوص مسابقه برای هوا هستند. با گذشت زمان ، هر مکانی در ورزش های اتومبیلرانی باید امکانات شارژ EV را برای پشتیبانی از مسابقات اضافه کند.

کسپرسکی در تأمین آینده بدون راننده استرالیا عمیق است
بیشتر بخوان!

تا کنون ، همه ما فیلم های مشابهی را از رقابت درهم شکستن وسایل نقلیه الکتریکی در مسابقات دو باری دیده ایم که به لطف قابلیت های شتاب باورنکردنی آنها با گشتاور آنی ، ارائه شده است. اتومبیل ها اغلب با سیستم های کنترل کشش هوشمند در ارتباط هستند تا اطمینان حاصل شود که تمام قدرت به جاده منتقل می شود و ماشین را به جلو می کشاند.

گرچه ممکن است بسیاری از آنها اشک بریزند که روزهای دود لاستیک و موتورهای بزرگ قدرتمند رو به پایان است ، من شخصاً ترجیح می دهم آینده را بپذیرم و بپذیرم که اکنون یک راه سریعتر در یک چهارم مایل وجود دارد.

Twilio از Microvisor ، بستر اتصال و مدیریت دستگاه IoT در SIGNAL 2020 خبر می دهد
بیشتر بخوان!

روز گذشته ، ایلان ماسک از نسخه جدید تسلا مدل S – چهارخانه – رونمایی کرد. این خط تولید تا پایان سال آینده خاموش خواهد شد و می تواند به کمتر از 9 ماهه دوم برسد. یک ماشین فوق العاده سریع ، دارای گارانتی کارخانه و یک ماشین حتی سریعتر ، رودستر نیز وجود دارد که در آینده وارد بازار خواهد شد.

من شخصاً سابقه مسابقه سکسکه را دارم. سالها پیش من یک میتسوبیشی لنسر 2005 را برای دویدن در آنجا گرفتم. شاید زمانها شگفت انگیز نبوده باشند ، اما بسیار سرگرم کننده بود و من دوست دارم با عملکرد تسلا مدل 3 به عقب برگردم ، از شارژر استفاده کنم و ببینیم که چقدر می توانیم سرعت خود را بدست آوریم.

Razer لوازم جانبی رایانه شخصی جدید RGB را اعلام می کند
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/LGI1y
clck.ru/R69nR
u.nu/6185y
ulvis.net/63A

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *