مسیر AI Chatbot به مشاغل کمک می کند تا پشتیبانی مشتری را به صورت خودکار انجام دهند


مشارکت و حمایت از مشتریان وظیفه فزاینده ای برای مشاغل است. در سال 2020 این چالش حتی دشوارتر می شود. خوشبختانه راه حل های فن آوری وجود دارد که به مشتریان روش های مدرن درخواست پشتیبانی می دهد.

WayMore یک شرکت توسعه دهنده نرم افزار است که محصول جدیدی به نام ‘Routee AI Chat Bot’ ایجاد کرده است.

معمولاً 3 نوع مختلف بات چت وجود دارد – بر اساس قوانین اساسی ، فقط در جستجوی کلمات کلیدی در ورودی های شما ، بات های ترکیبی ترکیبی که به عنوان سوئیچ بین روبات های مبتنی بر قانون و هوش مصنوعی عمل می کنند ، و باهوش ترین و انسانی ترین هوش مصنوعی. ربات های چت این قدرت یادگیری ماشین و پردازش زبان طبیعی برای ارائه مکالمات طبیعی تر است.

مرور: کنسول های نسل بعدی Xbox X اینجا هستند
بیشتر بخوان!

هوش مصنوعی معمولاً یک اصطلاح بسیار قابل درک است. بهترین روش برای توصیف این رایانه ، رایانه ای است که مسیرهای عصبی را بین تصمیمات و حافظه بر اساس ورودی های موجود در آن ایجاد می کند ، بسیار شبیه به عملکرد مغز ما. تفاوت عمده این است که کامپیوترها می توانند با سرعت و دقت بیشتری نسبت به آنچه انسان تصور می کند ، پایگاه داده های بزرگتر را ذخیره و دسترسی یابند.

این بدان معناست که مشاغل می توانند از Routee برای ایجاد دانش در مورد محصولات و خدمات ارائه شده استفاده کنند و سپس پاسخ هوشمندانه ای به سوالات مشتری که احساس می کنند یک شخص واقعی هستند ، ارائه دهند. شناخت متن در پیام به اندازه کافی ساده نیست ، اما هوش مصنوعی واقعاً می تواند اهداف را درک کند ، انتقال یک تجربه عالی برای اولین بار مهم است.

WA دومین باتری بزرگ استرالیا را با 100 مگاوات ساعت دریافت می کند ، کار دیگری برای تسلا است؟
بیشتر بخوان!

نکته جالب در مورد فناوری Maimour این است که برای کارایی آن به توسعه پیچیده و گران قیمت احتیاج ندارد. این به فناوری پیشرفته ای واقعاً پیشرفته نیاز دارد و آن را در دسترس همه قرار می دهد ، از صاحبان مشاغل کوچک گرفته تا مشاغل بزرگتر مانند بانک ها ، خانه های مد ، موسسات آموزشی ، مهمان نوازی و موارد دیگر

اگر مشاغل تجارت الکترونیکی هستید ، نه تنها می توانید از چت بات های مجهز به هوش مصنوعی برای پشتیبانی از مشتریان استفاده کنید بلکه از مشتریان بالقوه ای که درباره خرید محصول می پرسند نیز پشتیبانی کنید.

سازمان شما می تواند یک تیم عالی داشته باشد ، اما در نهایت این مورد رایانه هایی است که در انجام وظیفه بهتر از انسان هستند. رایانه ها مجبور به استراحت نیستند ، روزهای خوبی ندارند ، آنها از حافظه کاملی از اطلاعات برخوردارند و می توانند در یک ثانیه از طریق طیف گسترده ای از محصولات این کار را انجام دهند.

Extreme-E به تازگی تاییدیه بین المللی FIA را دریافت کرده است
بیشتر بخوان!

یک ربات گپ مدرن مانند Routee می تواند به طور مداوم از یک مجموعه داده در حال تکامل یاد بگیرد و دقت موتور استنتاج خود را افزایش دهد ، زیرا مانند آموزش قبلی مشتری از اطلاعات آموزش بیشتری استفاده می کند. این روش یادگیری مداوم تضمین می کند که توصیه های ارائه شده همیشه به روز هستند.

یک تاجر خنده در دفتر با لپ تاپ کار می کند

اکنون کسب و کار شما می تواند راه حل Chatbot AI WayMore را برای درک و انجام گفتگوی متنی با مخاطبان خود از طریق پردازش زبان طبیعی (NLP) به کار گیرد.

خداوند Chatbot AI می تواند قصد س theال کاربر را درک کند ، زیرا پردازش پیچیده ای از زبانهای طبیعی را برای رمزگشایی زمینه در کلمات کاربر ، بدون در نظر گرفتن نحوه استفاده کاربر از تحقیق انجام می دهد.

با استفاده از روش یادگیری ماشینی ، Chatbot AI WayMore پاسخ صحیح را در قالبی که به راحتی برای کاربر قابل درک باشد ، تعیین و ارائه می دهد.

در همان زمان ، chatbot تغییرات بیشتری را در همان هدف یاد می گیرد در حالی که پاسخ ها برای هر هدف مناسب ترند. این جادو نیست ، این علم ناب است و در نوک انگشتان شما قرار دارد!

سرمایه گذاری در فناوری جدید می تواند دلهره آور باشد ، به خصوص در زمان های نامشخص مانند 2020 ، اما سرمایه افراد شجاع را ترجیح می دهد. به جرات افرادی که در کارهای تجاری کارآمدتر مانند استفاده از دستیارهای هوش مصنوعی برای کمک به مشتریان و افزایش تبدیل سرمایه گذاری می کنند ، شانس موفقیت بیشتری خواهند داشت.

استهصت انجام قلادیاتور «ای در میدان /ریفان /ود
بیشتر بخوان!

با رشد تجارت و مشتری شما ، مقیاس تیم شما بسیار دشوار است و در حالی که پشتیبانی تلفنی همچنان برقرار است ، استفاده از رابط های گفتگوی هوشمند به مشتریان بالقوه این امکان را می دهد تا سریعتر پاسخ های مورد نیاز خود را دریافت کنند.

برای اطلاعات بیشتر به https://chatbot.waymore.io/ مراجعه کنید.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

u.nu/7g1sy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *