معضل اجتماعی دنیای جدید و دلهره آوری را روشن می کند


گزارشی که در اوایل ماه جاری منتشر شد ، نشان می دهد که شبکه های اجتماعی مخصوصاً دختران و زنان جوان چقدر می توانند رایگان و شرور باشند. درام های قلدری و دوستی که قبلاً به زمین بازی مدرسه محدود می شد ، اکنون دختران را از طریق تلفن در خانه دنبال می کنند.

گزارش یک برنامه بین المللی نشان داد که 65 درصد دختران و دختران استرالیایی از 15 تا 25 سال مورد آزار و اذیت آنلاین قرار می گیرند و بیشتر آنها قربانی زبان توهین آمیز ، زبان بدن ، آزار و اذیت و آزار هدفمند هستند.

اما شبکه های اجتماعی راه به جایی نمی برند. بخشی از این جهان است مانند آن روز آفتابی و درخشان بیرون پنجره لانیر. ما باید یاد بگیریم که چگونه با آن زندگی کنیم. و ما باید به فرزندان خود بیاموزیم که چگونه با آن زندگی کنند.

اپل برای اولین بار تخفیف های ساعت ، آیپد و خدمات را معرفی می کند
بیشتر بخوان!

با تمام آسیب هایی که می تواند وارد کند – رقابت برای لایک ، ترس از اینکه به خلاف شما ایجاد شود ، یا عکس های صمیمی ارسال شده برای یکی از دوستانتان که در اخبار اخبار همه همکلاسی های شما ارسال می شود – برای دنیای دیجیتال نیز مزایایی دارد.

مطالعه ای در سال 2011 نشان داد که از هر چهار کودک استرالیایی 9 تا 16 ساله سه نفر روزانه حدود 90 دقیقه را در اینترنت می گذرانند. و این قبل از آن بود که COVID-19 بسیاری از آنها را مجبور به تحصیل در اینترنت و همچنین استفاده بیشتر از معاشرت خود در آنجا کند.

ByteDance پیشنهاد مایکروسافت برای خرید TikTok را رد می کند
بیشتر بخوان!

دنیای دیجیتال فرصتی را برای نوجوانان فراهم می کند تا بتوانند ارتباطات اجتماعی برقرار کنند ، با همسالان خود در یک جهان مشترک شرکت کنند و از آن لذت ببرند. کارفرمایان هنگام استخدام کارمندان به ردپاهای دیجیتالی نیز نگاه می کنند ، بنابراین برای نوجوانانی که مثبت خود را حفظ کرده اند ممکن است در بازار کار مزیت داشته باشد.

تحقیقات دانشگاه نیوکاسل به لزوم عبور از وحشت اخلاقی ناشی از استفاده نوجوانان از شبکه های اجتماعی و پاسخ داخلی و پدرانه بزرگسالان فقط برای ممنوع کردن آن اشاره کرده و در عوض تشخیص داده است که با راهنمایی و همکاری ، کودکان و نوجوانان می توانند از شبکه های اجتماعی به نفع خود استفاده کنند.

سوار شدن بر غول سهام سلفی ها را نشان می دهد
بیشتر بخوان!

ادعاها

دفتر کمیسر ایمنی الکترونیکی این موضوع را تشخیص داده و مجموعه ای از ابزارها و منابع را برای مدارس ، والدین و کودکان ایجاد کرده است که به کودکان در ایجاد انعطاف پذیری و یادگیری نحوه تصمیم گیری مسئولانه بصورت آنلاین کمک می کند. ادارات آموزش و پرورش چنین کلاسهایی را در برنامه درسی خود ایجاد می کنند.

شرکت های رسانه های اجتماعی را معاف نمی کند. آنها این آزمایش بزرگ را در جهان منتشر کرده اند و مسئول آن هستند. اگر می خواهیم به فرزندان خود بیاموزیم که اقدامات آنلاین آنها پیامدهایی دارد ، مطمئناً شرکت های رسانه های اجتماعی نیز باید آن درس را بیاموزند.

این دنیای گوگل است. ما فقط در آن زندگی می کنیم
بیشتر بخوان!

جولی اینمن گرانت ، کمیسیونر ایمنی الکترونیکی گفت که شرکت های رسانه های اجتماعی وقتی می خواهند مشکلات ناشی از سایت هایشان را کنترل کنند و از محتوای پست شده روی آنها پلیس استفاده کنند ، وزن خود را کم نمی کنند. دولت های سراسر جهان به طور فزاینده ای با خسارات وارده توسط این شرکت ها دست و پنجه نرم می کنند. اگر شرکت ها به زودی راه حل هایی پیدا نکنند ، در معرض خطر قرار دادن راه حل ها هستند – و ممکن است آنچه را که می گیرند دوست نداشته باشند.

چرا می خواهید قدرت GaN را بسازید
بیشتر بخوان!

در این فاصله ، با کودکان خود در مورد شبکه های اجتماعی صحبت کنید. قبل از اینکه خود را در آن غرق کنند مطمئن شوید که آنها مهارت و قدرت شیرجه رفتن در این جهان را دارند.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/KSpmM
clck.ru/RSsoC
u.nu/0bb9v
ulvis.net/ujtR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *