میلیاردر وال استریت که در کنار جفری اپستین ایستاده بود


مشخص نبود که اپشتین به بلک که ثروت 9 میلیارد دلاری وی می تواند دسترسی وی به بهترین وکلا و حسابداران جهان را فراهم کند ، چه خدماتی ارائه داده است. اپستین ، اگرچه خود را به عنوان “پزشک مالی” برای مشتریان ثروتمند توصیف می کرد ، اما در کالجی که فقط چند سال در وال استریت کار می کرد ، ترک تحصیل کرد ، مهارت زیادی به عنوان یک سرمایه گذار نشان نمی داد ، و هیچ آموزش رسمی در زمینه مالیات و برنامه ریزی املاک نداشت. .

ادعاها

استفانی پیلرسدورف ، سخنگوی بلک گفت: “آقای بلک مشاوره اعتماد و برنامه ریزی املاک و همچنین خدمات خیرخواهانه دفاتر خانواده و خدمات سرمایه گذاری را از تعدادی مشاور مالی و حقوقی از جمله آقای اپستین طی یک دوره شش ساله از 2012 تا 2017 دریافت کرده است.” “معتمدان و مشاوران برنامه ریزی املاک توسط حسابداران برجسته و موسسات حقوقی بررسی شده اند.”

وی گفت که روابط تجاری در سال 2018 به دلیل “اختلاف هزینه” پایان یافت و بلک ارتباط خود را با اپستین متوقف کرد.

دریافت هزینه از بلک به توضیح یک رمز و راز در مورد ثروت اپشتین کمک می کند: چگونه شخصی که املاکی به ارزش بیش از 600 میلیون دلار را پشت سر گذاشت ، پس از قطع سودآورترین مشتری خود ، میلیاردر خرده فروش لزلی ا. وکسنر ، در سالها درآمد کسب کرد.

چگونه پورنو و افزایش قیمت به پسر نماینده روزنامه کمک کرد
بیشتر بخوان!

برخی از پرداخت ها از بلک در یک گزارش داخلی توسط دویچه بانک شرح داده شده است ، که از 2013 تا 2019 به عنوان رئیس بانک اپستین خدمت می کرد. این گزارش به نهادهای نظارتی داده شد که به دلیل عدم موفقیت در گرفتن بسیاری از پرچم های قرمز اپستین ، در طول تابستان بانک آلمان را جریمه کردند.

جفری اپستین ، در مرکز ، پس از مرگ عمارتی به ارزش بیش از 600 میلیون دلار از خود به جای گذاشت.اعتبار:AP

بخشهایی از گزارش بررسی شده توسط مجله نیویورک تایمز پرداخت 22.5 میلیون دلار در سال 2017 توسط شرکتی به نام BV70 ، که به گفته بانک صاحب قایق بادبانی Black است ، به Plan D ، که جریان Gulfstream اپستین را اداره می کند ، توصیف کنید. هنگامی که یکی از کارمندان بخش جرایم مالی دویچه بانک در مورد پرداخت هزینه جویا شد ، توسط یکی دیگر از کارمندان بانک به او گفت که این مبلغی برای خدمات مشاوره ای ارائه شده توسط South Trust ، یکی از ده ها نهادی است که اپشتین در جزایر ویرجین فعالیت می کرد. هیچ توضیحی در مورد اینکه چرا این مبلغ به طرح D منتقل شده وجود ندارد.

جریمه Westpac در مجموع 1.3 میلیارد دلار برای پولشویی و پرداخت های بهره برداری از کودکان بود
بیشتر بخوان!

دویچه بانک همچنین گزارش داد كه BV70 10 میلیون دلار در سال 2015 به م $سسه خیریه ای تأسیس شده توسط اپشتین ، گریتوتیو آمریكا اهدا كرد ، كه چندین میلیون دلار كمك مالی كرد در حالی كه اپستین به نیكوكار مراجعه می كرد. BV70 همچنین قصد داشت 10 میلیون دلار اضافی برای كارها به اپشتین بپردازد. بر اساس این گزارش ، مشاوره ارائه شده است ، اگرچه مشخص نبود که آیا این پرداخت می تواند انجام شود.

و در سال 2014 ، اپستین کارمزد چندین میلیون دلاری را از Narrows Holdings دریافت کرد که طبق گفته های دو فرد آگاه ، بلک – رئیس موزه هنرهای مدرن – برای بسیاری از مجموعه هنری خود به قیمت 1 میلیارد دلار خریداری می کرد. آنها نیز

اپستین خود را به عنوان یک معلم مالی برای افراد ثروتمند توصیف می کرد ، اگرچه برای سالهای طولانی مشتری اصلی وی وکسنر ، بنیانگذار L Brands ، صاحب ویکتوریا سکرت بود. وکسنر گفت که او در پایان سال بعد روابط خود را با اپستین قطع کرد. (وکسنر سال گذشته گفت که اپستین از “مبالغ هنگفت” از او استفاده کرد ؛ اپستین حداقل 100 میلیون دلار به وکسنر بازگرداند ، زمان گزارش نویسی.)

فقط بودجه نیست که سرعت بهبود ما را تعیین می کند
بیشتر بخوان!

در سال 2008 ، اپشتین در فلوریدا به جرم تن فروشی در ایالت با یک خردسال اعتراف کرد و به عنوان بخشی از توافق با دادستان های فدرال 13 ماه را در زندان ایالتی به سر برد – ترتیبی که در آن زمان مخفی نگه داشته می شد. او برای دهه آینده وضعیت مطلوبی نداشت اما پس از تحقیقات میامی هرالد با جلب توجه به توافق نامه درخواست خود ، دادستان های فدرال در نیویورک در ژوئیه 2019 اپستین را به قاچاق رابطه جنسی متهم کردند. مرگ او ماه آینده در سلول زندان منهتن خودکشی اعلام شد.

بلک ده ها سال اپستین را می شناخت – در سال 1997 او اپستین را به عنوان یکی از معتمدین اصلی آنچه اکنون به عنوان بنیاد دبرا و لئون بلک شناخته می شود ، قرار داد – و از جمله شخصیت های عالی رتبه ای بود که پس از دستگیری روسپی گری با او ارتباط داشتند. آنها شامل بیل گیتس ، بنیانگذار مایکروسافت بودند. لارنس سامرز ، رئیس جمهور سابق هاروارد ؛ جیمز A. استالی ، مدیر عامل فعلی Barclays ؛ و مدیر صندوق هجینگ ، Glenn Dubin و همسرش Eva.

اقتصاد ایالات متحده به دنبال یک حلقه نجات است
بیشتر بخوان!

اپستین اغلب به گفته چهار نفری که رابطه آنها را می داند ، در املاک خود در نیویورک میزبان بلک بود و معمولاً او را برای صبحانه یا ناهار ملاقات می کرد. در سال 2012 ، در هنگام تعطیلات خانوادگی در کارائیب ، بلک به قایق تفریحی سفر کرد تا در آشپزی در جزیره خصوصی جزیره اپشتین در جزایر ویرجین ایالات متحده شرکت کند ،

در سال 2011 ، شرکت اعتماد مالی اپستین – Financial Trust – برای مشارکت در یک شرکت کوچک کنترل انتشار ، محیط زیست راه حل های جهانی ، که دو پسر پسر بلک به عنوان اعضای هیئت مدیره مشغول به کار هستند ، به مشکی و خانواده اش پیوست. این شرکت به درخواست های مربوط به نظر پاسخ نداد.

ایالات متحده ممکن است اشتباهات خود را در سال 2009 تکرار کند
بیشتر بخوان!

ادعاها

طبق نسخه ذخیره شده یکی از وب سایت های اپشتین ، این افراد از مادربزرگ بالما ، هاروارد بازدید کردند. اگرچه دانشگاه دریافت هدایا از اپستین در سال 2008 پس از التماس او را متوقف کرد ، اما طبق گزارش دانشگاه ، بلک حداقل 5 میلیون دلار به اساتید کمک کرد و اعضای ستاد اپستین “در کاهش کمک های سیاه پوستان نقش داشتند.”

سوابق تجاری از جزایر ویرجین توسط بررسی شده است زمان سال گذشته وی نشان داد كه تجارت اپشتین پس از پرونده 2008 وی ، چگونه آسیب دیده است. این محکومیت همزمان با سقوط بحران مالی بود که 150 میلیون دلار اعتماد مالی داشت. این نشریه می گوید كه این شركت فقط 200،000 دلار درآمد عوارض از سال 2008 تا 2012 قبل از بسته شدن آن سال گرفته است.

مجله نیویورک تایمز

توجیهی تجاری

روز را با داستان های کلیدی ، پوشش انحصاری و نظرات متخصص روزنامه نگاران برتر کسب و کار ما که به صندوق ورودی شما تحویل داده شده اند ، شروع کنید. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/dnqkr
clck.ru/RMagu
u.nu/edzco
ulvis.net/q6aM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *