نبرد قانونی اپل بر سر Fortnite می تواند آیفون را برای همیشه تغییر دهد


قوانین سختگیرانه مشهور اپل ، توسعه دهندگان برنامه را ملزم می کند که فقط از طریق دستگاه های خود شرکت ، هزینه های معامله سنگین 30 درصدی را با نام “مالیات اپل” در داخل برنامه پرداخت کنند. این معاملات اکنون قسمت قابل توجهی از درآمد اپل را تشکیل می دهد.

ادعاها

اما اپیک و دیگران استدلال می کنند که اپل انحصار ناعادلانه ای دارد ، توزیع و درآمدزایی از برنامه بازار جداگانه ای از خود آیفون ها است و باید سایر روش های پرداخت را نیز مجاز دانست.

رایس گفت: “کمی بازی طول می کشد.” “حتی اگر Epic حکم مثبتی بگیرد ، آیا مردم واقعاً از آن استفاده می کنند [alternative services]؟ حتی در صورت وجود رقابت ، پس انداز زیادی در فروشگاه iOS موجود وجود دارد. اما این بدان معنی است که اعمال اپل محدودیتی خواهد داشت. “

Epic با معرفی روش پرداخت مستقیم خود ، سیاست App Store را نقض کرد دو هفته اوایل این ماه در پاسخ ، اپل این بازی فوق العاده محبوب را از فروشگاه خود خارج کرد و خواستار حذف روش ها شد. سپس اپیک از اپل شکایت کرد و باعث شد تهدید تلافی جویانه اپل دسترسی اپیک به ابزارهای توسعه خود را قطع کند ، که این امر به طور قابل توجهی بر سایر بخشهای تجاری این شرکت تأثیر می گذارد.

اپل اولین ابزار ضد ردیابی را در نرم افزار آیفون به تأخیر می اندازد
بیشتر بخوان!

در این مرحله ، مایکروسافت در جریان مراحل قانونی به اپی پیوست و ادعا کرد که انتقام اپل نه تنها غیرقانونی است بلکه نشان دهنده قدرت بیش از حد آن است. مایکروسافت همچنین اخیراً قربانی دستورالعمل های اپل شده است ، زیرا برنامه های راه اندازی کتابخانه پخش Xbox Game Pass در گوشی های iPhone مسدود شده است.

روز چهارشنبه ، یک قاضی آمریکایی حکم داد که اپل در این مرحله در مسدود کردن ابزارهای توسعه Epic کوتاهی می کند ، اما تصمیم گیری در مورد اینکه آیا Epi می تواند فروشگاه خود را در فروشگاه های آیفون ذخیره کند ، یک سال دیگر زمان دارد.

آنها تمام قدرت رابطه را دارند و شما هیچ کدام.

راسل ایوانوویچ از بازیکنان جیبی

رایس گفت که یک تصمیم در نهایت به نفع Epic ممکن است حذف اپل را به عنوان تنها دروازه توسعه در iOS ببیند ، و در نتیجه آیفون ها به دستگاه های رایانه ای با کاربردهای عمومی مشابه Mac تبدیل شوند.

وی گفت: این یک مزیت برای توسعه دهندگان است ، زیرا شرایط فعلی زمینه ناهمواری را ایجاد می کند که در آن محصولات اپل می توانند از محصولات رقابتی سودآورتر باشند و همچنین این شرکت می تواند قوانینی برای توسعه دهندگان برنامه هایی که می بینند پول بیشتری به اپل می رود ، ایجاد کند.

پوشیدنی جدید و خزنده سلامت آمازون صدا و بدن شما را تجزیه و تحلیل می کند
بیشتر بخوان!

وی گفت: “اگر به اپل موزیک نسبت به اسپاتیفای نگاه کنید ، اپل موزیک یک مزیت واقعی دارد. اگر در آیفون مشترک Spotify شوید ، 15 تا 30 درصد به اپل پرداخت می شود.”

“شما همچنین شرایطی دارید که اپل با استفاده از قدرت بازار خود توسعه دهندگان را مجبور به خرید درون برنامه می کند ، در حالی که اگر فروشگاه برنامه رقیب وجود داشته باشد ، فضای کمتری برای انجام این کار وجود دارد.”

ادعاها

راسل ایوانوویچ ، مدیر ارشد محصولات آدلاید در برنامه محبوب پادکست Pocket Casts ، گفت که زمان آن رسیده است که اقدامات اپل تغییر کند ، با توجه به تفاوت چشم انداز در حال حاضر در مقایسه با راه اندازی App Store 12 سال پیش.

ایوانوویچ ، که Pocket Weather AU را در اولین روز در دسترس بودن فروشگاه App Store راه اندازی کرد ، گفت: “این وضعیت واقعاً برای توسعه دهندگان خوب بود. ما مستقیماً با اپل در زمینه ترویج مواردی از این دست یک به یک کار کردیم.”

سرانجام جدیدترین Chromecast گوگل یک ریموت را در دست شما قرار می دهد
بیشتر بخوان!

ایوانوویچ با داشتن تنها 300 توسعه دهنده در فروشگاه در سال 2008 ، ابراز خرسندی كرد كه 30 درصد از هزینه خرید برنامه را برای داشتن قابلیت مشاهده و كمك به اپل پرداخت می كند ، با این وجود آزادی طراحی محتوای برنامه های خود را به هر طریقی كه انتخاب كرده باشد.

“اما اکنون همه چیز در مورد خرید از داخل برنامه است ، و همه چیز در مورد مشترک شدن و فروش محتوا در برنامه شما است. از نظر تئوری ، من می توانم به [payment processor] به عنوان مثال راه راه ، و هزینه پردازش من ممکن است 5 درصد باشد. اپل به شما اجازه این کار را نمی دهد. شما باید از طریق آنها عبور کنید و 30 درصد را پرداخت کنید. “

نبرد بین Effie و Apple بسیار فراتر از جامعه بازی ها احساس خواهد شد. اعتبار:بازی های حماسی

بسیاری از توسعه دهندگان همچنین شکایت کرده اند که اپل آنها را از به روزرسانی برنامه هایشان جدا می کند مگر اینکه با اجرای برخی از ویژگی ها موافقت کنند.

هفته گذشته یک توسعه دهنده از پلت فرم سایت باز وردپرس شکایت کرد اپل آن را مجبور کرد خریدهای درون برنامه ای را در برنامه بگنجانید ، حتی اگر وردپرس هرگز چیزی نفروخته باشد (تصمیمی که بعداً اپل گرفت). اخیراً همچنین مدیر عامل Firewall نگهبان گفت اپل خواسته است که این برنامه قابلیت را حذف کند کاربران 24 ساعته دسترسی ارزان را برای محافظت خریداری می کنند که این امر آنها را مجبور به ثبت نام در اشتراک تمدید خودکار می کند.

اوراکل گفت که در حال مذاکره برای خرید TikTok است
بیشتر بخوان!

این برنامه ها از نظر فنی دستورالعمل های App Store را نقض کرده اند ، اما خود این دستورالعمل ها مبهم هستند و اجرای آنها متناقض است. ایوانوویچ گفت تیم او دائماً دارای مشکلات است که درخواستهای اپل را برآورده می کند.

وی گفت: “آنها مجموعه ای از دستورالعمل ها را دارند كه سالیانه یك یا دو بار تغییر می كنند ، اما نحوه تفسیر تیم بررسی برنامه در واقع از این دستورالعمل ها به طور مداوم در حال تغییر است. این واقعاً تغییر دائمی است.”

ادعاها

“اگر مشکلی در بررسی برنامه ها وجود نداشته باشد و بخواهید درخواست تجدیدنظر کنید ، شما فقط به تیم دیگری در اپل مراجعه خواهید کرد که با آنچه تیم اصلی گفته است موافقت می کند. شما جایی ندارید ، فقط باید با اپل سر و کار داشته باشید … آنها تمام قدرت رابطه را دارند و شما که در. “

قفل های هوشمند چالش های مختلفی را به وجود می آورند ، اما نه بیشتر
بیشتر بخوان!

در حالی که ایوانوویچ گفت رفتار او با تیم پادکست اپل دوستانه است ، به طور کلی ، توسعه دهندگان می ترسند که روزی مانند Spotify ، اپل تصمیم بگیرد که به قلمرو آنها نقل مکان کند و بر تجارت آنها تأثیر بگذارد.

“من فکر می کنم تمام توسعه دهندگانی که در سیستم عامل های اپل هستند همیشه یک نگاه به گذشته دارند و می پرسند ،” اگر اپل واقعاً وارد این بازار شود چه؟ ” ” او گفت.

“زیرا ، یک ، عدم تعادل قدرت بسیار زیاد است. اما ، دو ، آنها دارای این سیستم عامل هستند و بنابراین آنها مجاز به انجام کارهایی در سیستم عامل هستند که ما به عنوان توسعه دهندگان شخص ثالث فقط نمی توانیم آنها را انجام دهیم. ما مجاز نیستیم.”

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فناوری بصورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها
منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/Y6JDW
clck.ru/R7Fkg


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.“>


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.
ulvis.net/QBt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *