نحوه مقایسه پرچمداران اصلی


طراحی و عملکرد

امسال آیفون کمی یکپارچه شده است و لبه های آلومینیوم را در زاویه راست قرار داده است ، در مقایسه با بدنه خمیده و یا شیشه تقریباً هر گوشی دیگر از سال 2020. این طرحی نیست که به طور طبیعی نزدیک باشد ، اما برجسته است. این شیشه در پشت شیشه ای فوق العاده و صاف دارد و در مقابل شیشه سفارشی “سرامیک” اپل در برابر آسیب دیدگی بسیار مقاوم تر است.

در همین حال گوگل نیز تصمیم عجیبی اتخاذ کرده است ، زیرا تلفن را در بدنه آلومینیومی 100 درصد بازیافتی و نه در شیشه دارد ، در حالی که توانایی شارژ بی سیم را نیز حفظ می کند. Pixel 5 با روکش بافتی رنگ آمیزی شده است که به اندازه پوسته تخم مرغ دلپذیر احساس می شود ، در حالی که اندازه کوچک آن استفاده از سه دست را با یک دست راحت تر می کند. من همچنین اسکنر اثر انگشت عقب را به نسخه سامسونگ و تحت تشخیص چهره اپل ترجیح می دهم.

Pixel 5 گوگل امسال مدل XL یا مشخصات بالاتری ندارد.اعتبار:

Galaxy S20 FE بزرگتر و سنگین تر از S20 استاندارد گرانتر است و سامسونگ انتخاب پشت پلاستیکی بافت. احتمالاً بدون مقایسه سایر تلفن ها متوجه آن نخواهید شد ، اما باعث می شود یک تلفن جلوی سنگین باشد. هنوز هم کیفیت بالایی دارد و قاب آن مانند بقیه آلومینیوم است.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید هر سه گوشی دید شگفت انگیزی دارند ، اما تا حدودی شگفت آور این یکی از مناطقی است که می توانید دلیل هزینه بیشتر آیفون را در آن ببینید. کم هزینه ترین آیفون های اپل – XR و 11 – دارای ال سی دی با وضوح نسبتاً کم هستند ، اما آیفون 12 یک OLED 6.1 اینچی زیبا ، کاملا بالاتر از Full HD را ارائه می دهد که پیکسل های بیشتری در هر اینچ نسبت به 5 یا S20 Pixel ارائه می دهد. FE شب و روز در مقایسه با آیفون 11 است و از Dolby Vision HDR پشتیبانی می کند ، امری نادر در تلفن ها.

جوش هزلوود ، میچل استارک برای آزمون دوم جایگزین رایان هریس ، پیتر سیدل می شود
بیشتر بخوان!

بازی OLED های دو نفره اندروید به همان اندازه زیبا هستند ، اندازه آنها در S20 FE 6 اینچ تا 5 پیکسل و 6.5 اینچ نازک است ، اما در جایی که آیفون را شکست می دهند ، نرخ تازه سازی است. شما در هر ثانیه 1.5 برابر فریم در ثانیه در مقایسه با آیفون می گیرید و دو برابر Galaxy دارید ، که منجر به حرکت روان و تاری بیشتر در هنگام پیمایش می شود. من همچنین واقعاً اعتقاد ندارم که آیفون هنوز یک صفحه نمایش همیشه روشن را اتخاذ نکرده است ، که در واقع هر تلفن دیگری از آن برخوردار است ، که دیدن اطلاعات اساسی را در یک نگاه موثر می کند.

از نظر استفاده واقعی از تلفن ها ، هر سه بسیار نرم و نرم هستند. جدیدترین نرم افزار iOS اپل بیش از هر زمان دیگری قابل تنظیم و مفید است ، Pixel کارآمدترین و قدرتمندترین نسخه مجهز به سیستم عامل Android 11 را تا به امروز برای کسانی که خدمات Google را ترجیح می دهند ارائه می دهد و Galaxy با نرم افزار رنگارنگ و حباب دار در این میان قرار دارد.

نقد و بررسی Marvel Avengers: یک مورد مختلط شگفت انگیز
بیشتر بخوان!

https://www.youtube.com/watch؟v=DUMgvHmpxtg

آیفون البته رفتاری مشابه سایر آیفون های فعلی دارد – اما به لطف پردازنده جدید براق اپل بسیار سریعتر از سال گذشته – در حالی که تفاوت های چشمگیری بین این دو اندروید وجود دارد.

Pixel تمرکز زیادی بر روی ارائه نرم افزار Google دارد ، از جمله سریعترین و بهترین نسخه یکپارچه دستیار Google و بسیاری از قیمت های هوش مصنوعی مانند زیرنویس های خودکار برای همه چیز ، از تماس های تلفنی گرفته تا فیلم های فیس بوک. اما پردازنده Pixel یک گام به عقب از Galaxy S20 FE است که همراه با اختلاف اندازه صفحه نمایش ، به این معنی است که ممکن است با پیشنهاد گوگل ، گیمرها و سایر کاربران قدرت از کار بیفتند.

دوربین ها

هر سه گوشی در بیشتر موقعیت ها تصاویر استثنایی می گیرند و حداقل یک لنز عریض و عریض بسته بندی می کنند ، اما هر کدام نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند.

تصاویر موجودات در حیاط پشتی که با دوربین اصلی گرفته شده است.  آیفون در سمت چپ ، Pixel Center ، Galaxy در سمت راست.  همه اینها به طور خودکار گرفته می شوند و می بینید که پیکسل کمی تاریک می شود.

تصاویر موجودات در حیاط پشتی که با دوربین اصلی گرفته شده است. آیفون در سمت چپ ، Pixel Center ، در سمت راست کهکشان. همه اینها به طور خودکار گرفته شده اند ، و می بینید که پیکسل ها کمی تاریک می شوند.اعتبار:تیم بیگز

آیفون امسال یک لنز اصلی جدید و بزرگترین دیافراگم از این سه لنز دارد و همانطور که انتظار دارید این نتیجه درخشان ترین و رنگارنگ ترین عکس های نور روز باشد. Pixel با عکس های بسیار دقیق که در خودرو کمی هیجان انگیزتر است ، عقب نیست ، در حالی که گلکسی رنگ ها را کمی مصنوعی بالا می برد.

مدارک امنیتی TikTok علی رغم توافق ایالات متحده در ابر همچنان باقی مانده است
بیشتر بخوان!

عملکرد فوق العاده گسترده نیز داستان مشابهی است ، اگرچه در این مورد به رنگ و نور برای پیکسل ها توجه می کنم. اگر عکسهای عریض شما اغلب شامل نگاهی اجمالی به آسمان است ، شما ممکن است آیفون را ترجیح دهید که از سال گذشته پیشرفت چشمگیری در استفاده از HDR داشته است و در مورد حفظ تنظیمات ابر و یکی از قوی ترین موارد ، موضوع یکسان است. زمان.

برخی از عکاسی از درختان با استفاده از لنزهای زاویه دید عریض.  آیفون در سمت چپ ، Pixel Center ، Galaxy در سمت راست.  توجه داشته باشید که آسمان در عکس بالایی که در iPhone قرار دارد چقدر طبیعی تر به نظر می رسد ، اگرچه در عکس پایین چندان خوب ظاهر نشده است.

برخی از عکاسی های چوبی با استفاده از لنزهای زاویه دید عریض. آیفون در سمت چپ ، Pixel Center ، Galaxy در سمت راست. توجه داشته باشید که آسمان در عکس بالا در آیفون چقدر طبیعی تر به نظر می رسد ، اگرچه در عکس پایین چندان خوب ظاهر نشده است.اعتبار:تیم بیگز

در زمینه عکاسی محاسباتی – یعنی استفاده از قدرت پردازش تلفن و هوش مصنوعی برای افزایش تصاویر – Google یک پیشگام واقعی بوده و از زمان Pixel اصلی بر آن سلطه داشته است. اما بدیهی است که اپل سرمایه گذاری زیادی در فضا کرده است و امسال یک تجربه عالی را فراهم می کند. آیفون اکنون حالت شبانه خودکار را در هر سه لنز ارائه می دهد و نتایج بسیار بهتر از آنچه در اکثر گوشی ها مشاهده می کنید ، است. کهکشان در اینجا کار می کند ، اما کاملاً با همان استاندارد مطابقت ندارد.

توافق نامه کنترل اینترنت اپل و گوگل در دادخواست آمریكا تهدید می شود
بیشتر بخوان!

با این حال ، وقتی صحبت از کارهای فشرده هوش مصنوعی مانند جدا کردن مضامین برای عکاسی پرتره ، از بین بردن اعوجاج فوق العاده گسترده یا بهبود از دست دادن جزئیات در عکس های نزدیک می شود ، من همچنان به پیکسل مزیت می دهم. سخت افزار دوربین آن در مقایسه با آیفون منسوخ شده است اما در برخی شرایط هوشمندانه تر از بستن فاصله است. به عنوان مثال ، با توجه به وظیفه چالش برانگیز گرفتن یک عکس از دوربین رو به جلو ، در تاریکی ، پیکسل نتیجه ای واضح و رنگارنگ را در جایی که دیگران انجام نمی دهند ، به ارمغان می آورد.

عکس های سلفی در حالت عمودی که در شب با چراغ خاموش گرفته شده است.  آیفون در سمت چپ ، Pixel Center ، Galaxy در سمت راست.  این پیکسل موفق شد رنگ ها و جزئیات مناسب را به تصویر بکشد و حتی در تراشیدن موهای ترسناک من نیز زمینه خوبی ایجاد کرد تا زمینه را محو کند.

عکس های سلفی در حالت عمودی که در شب با چراغ خاموش گرفته شده است. آیفون در سمت چپ ، Pixel Center ، Galaxy در سمت راست. این پیکسل موفق شد رنگ ها و جزئیات مناسب را به تصویر بکشد و حتی در تراشیدن موهای ترسناک من نیز زمینه خوبی ایجاد کرد تا زمینه را محو کند.اعتبار:تیم بیگز

هنگامی که گلکسی یک مزیت آشکار دارد ، این در عکاسی با بزرگنمایی است ، زیرا دارای لنز سوم با بزرگنمایی نوری 3 برابر است ، تصاویر با اندازه 3 برابر در اینجا در مقایسه با دو گوشی دیگر عالی به نظر می رسند و در کهکشان می توانید آن را تا 10 برابر فشار دهید و هنوز هم یک عکس خوب بگیرید. Pixel و iPhone به شما امکان می دهد به ترتیب 7x و 5x بروید ، و نتایج خوبی خواهید داشت.

Google Pass Play کارت بازی در Android است
بیشتر بخوان!

من فیلم های گرفته شده با سرعت 4K 60 فریم در ثانیه را در هر سه گوشی عالی دیدم و همه آنها می توانند تا 240 فریم در ثانیه در حرکت آهسته کار کنند ، اما باز هم به طرق مختلف برتری دارند. اگر فریم ها را به 30 فریم در ثانیه برگردانید ، آیفون در Dolby Vision HDR ضبط می کند ، که بسیار عالی به نظر می رسد ، در حالی که به نظر من تثبیت کننده در پیکسل ها کمی محکم تر است. کهکشان ، یک زوم 3 برابر دارد که حتی در 4K تصور می کند که می توانید آن را بی حرکت نگه دارید ، می تواند دید بسیار خوبی داشته باشد.

گزینه های دیگر

البته اپل ، گوگل و سامسونگ انواع مختلفی را برای این گوشی ها با مشخصات جدید و انواع برچسب قیمت ارائه می دهند. در سمت آیفون ، کم هزینه ترین گزینه برای سال 2020 679 دلار است ، در حالی که آیفون کوچک SE با عرضه 12 محدوده افت قیمت دارد. همچنین یک آیفون 12 پرو وجود دارد که دوربین دیگری اضافه می کند و ماه آینده 12 Pro Max و یک مینی کوچکتر (اما به همان اندازه توانایی )

از نظر گوگل ، Pixel 5 علیرغم بالاترین قیمت و پردازنده ، محصول خام را نشان می دهد. اگر از انجام برخی از فداکاری ها خوشحال هستید ، می توانید مقداری پول برای یک پیکسل 4a (که تقریباً به اندازه 5 پیکسل است اما قدرت کمتری دارد) یا 4G 5a (که بزرگتر از 5 است اما با برخی از ویژگی های برتر تراشیده شده) پس انداز کنید.

سامسونگ طیف وسیعی از تلفن ها را ارائه می دهد ، اما FE به همان اندازه ارزان است که برای خط پرچمدار S20 اتفاق می افتد. می توانید برای افزودن انرژی بیشتر ، نمایش بهتر و دوربین های بیشتر ، به S20 ، S20 + یا S20 Ultra ارتقا دهید یا به دستگاه های رایج Not یا Fold بروید. زیر S20 FE خط Galaxy A قرار دارد که در امتداد کل A9 249 تا 899 دلار A71 5G اجرا می شود.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/pi8hT
clck.ru/Ra9U5
u.nu/qn862
ulvis.net/QFAY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *