نحوه مقایسه پرچمداران اصلی


طراحی و عملکرد

امسال آیفون کمی یکپارچه شده است و لبه های آلومینیومی خود را در زاویه قائم قرار داده است ، در مقایسه با بدنه خمیده و یا شیشه تقریباً هر گوشی دیگر از سال 2020. این طرحی نیست که به طور طبیعی نزدیک باشد ، اما برجسته است. این شیشه در پشت شیشه ای فوق العاده و صاف دارد و در مقابل شیشه سفارشی “سرامیک” اپل در برابر آسیب دیدگی بسیار مقاوم تر است.

در همین حال ، گوگل نیز تصمیم عجیبی گرفته است ، ضمن اینکه به نوعی توانایی شارژ بی سیم گوشی را با بدنه آلومینیومی 100 درصد بازیافت شده و نه شیشه پوشانده است. Pixel 5 با روکش بافتی رنگ آمیزی شده است که به اندازه پوسته تخم مرغ دلپذیر احساس می شود ، در حالی که اندازه کوچک آن استفاده از سه دست را با یک دست راحت تر می کند. من همچنین اسکنر اثر انگشت عقب را به نسخه سامسونگ و نمایشگر Face ID اپل ترجیح می دهم.

Pixel 5 گوگل امسال مدل XL یا مشخصات بالاتری ندارد.اعتبار:

Galaxy S20 FE بزرگتر و سنگین تر از S20 استاندارد گرانتر است و سامسونگ انتخاب پشت پلاستیکی بافت دارد. احتمالاً بدون مقایسه سایر تلفن ها متوجه آن نخواهید شد ، اما باعث می شود یک تلفن جلوی سنگین باشد. هنوز هم کیفیت بالایی دارد و قاب آن مانند بقیه آلومینیوم است.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید هر سه گوشی دارای چشم اندازهای شگفت انگیزی هستند ، اما تا حدودی شگفت آور این یکی از مناطقی است که می توانید دلیل هزینه بیشتر آیفون را ببینید. کم هزینه ترین آیفون های اپل – XR و 11 – از LCD با وضوح نسبتاً کم برخوردار هستند ، اما آیفون 12 یک OLED 6.1 اینچی زیبا را ارائه می دهد ، کاملا بالاتر از Full HD ، که پیکسل های بیشتری در هر اینچ نسبت به 5 یا S20 Pixel ارائه می دهد. FE شب و روز در مقایسه با آیفون 11 است و از Dolby Vision HDR پشتیبانی می کند ، امری نادر در تلفن ها.

نینتندو برای فصل تعطیلات به دنبال هر Super Mario است
بیشتر بخوان!

بازی OLED های دو نفره اندروید به همان اندازه زیبا هستند ، اندازه آن ها در S20 FE 6 اینچ تا 5 پیکسل و 6.5 اینچ نازک است ، اما در جایی که آیفون را شکست می دهند ، نرخ تازه سازی است. شما در هر ثانیه 1.5 برابر فریم در ثانیه در مقایسه با آیفون می گیرید و دو برابر Galaxy دارید ، که منجر به حرکت روان و تاری کمتر هنگام پیمایش می شود. من همچنین واقعاً اعتقاد ندارم که آیفون هنوز یک صفحه نمایش همیشه روشن را اتخاذ نکرده است ، که در واقع هر تلفن دیگری از آن برخوردار است ، که دیدن اطلاعات اساسی را در یک نگاه موثر می کند.

از نظر استفاده واقعی از تلفن ها ، هر سه بسیار نرم و نرم هستند. جدیدترین نرم افزار iOS اپل بیش از هر زمان دیگری قابل تنظیم و مفید است ، Pixel کارآمدترین و قدرتمندترین نسخه مجهز به سیستم عامل اندروید 11 را تا به امروز برای کسانی که خدمات Google را ترجیح می دهند ارائه می دهد و Galaxy با نرم افزار رنگارنگ و حباب دار در میانه راه است.

بانک های استرالیایی مراحل قانونی را علیه غول رمزنگاری Ripple آغاز می کنند
بیشتر بخوان!

https://www.youtube.com/watch؟v=DUMgvHmpxtg

آیفون البته مانند سایر آیفون های کنونی رفتار می کند – اما به لطف پردازنده جدید و براق اپل بسیار سریعتر از سال گذشته – در حالی که تفاوت های چشمگیری بین این دو اندروید وجود دارد.

Pixel بسیار متمرکز بر تحویل نرم افزار Google است ، از جمله سریعترین و بهترین نسخه یکپارچه دستیار Google و بسیاری از هزینه های AI مانند زیرنویس های خودکار برای همه چیز ، از تماس های تلفنی گرفته تا فیلم های فیس بوک. اما پردازنده Pixel یک گام به عقب از Galaxy S20 FE است که همراه با تفاوت در اندازه صفحه نمایش ، به این معنی است که گیمرها و سایر کاربران قدرت با پیشنهاد Google حذف می شوند.

دوربین ها

هر سه گوشی در بیشتر شرایط تصاویر استثنایی می گیرند و حداقل شامل یک لنز عریض و عریض هستند ، اما هر کدام نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند.

تصاویر موجودات در حیاط پشتی که با دوربین اصلی گرفته شده است.  آیفون در سمت چپ ، Pixel Center ، در سمت راست کهکشان.  همه اینها به طور خودکار گرفته می شوند و می بینید که پیکسل کمی تاریک می شود.

تصاویر موجودات در حیاط پشتی که با دوربین اصلی گرفته شده است. آیفون در سمت چپ ، Pixel Center ، Galaxy در سمت راست. همه اینها به طور خودکار گرفته شده اند ، و می بینید که پیکسل کمی تاریک می شود.اعتبار:تیم بیگز

آیفون امسال یک لنز اصلی جدید و بزرگترین دیافراگم از این سه لنز دارد و همانطور که انتظار دارید این نتیجه درخشان ترین و رنگارنگ ترین عکس های نور روز باشد. Pixel با عکس های بسیار مفیدی که در خودرو کمی هیجان انگیزتر است ، عقب نیست ، در حالی که گلکسی رنگ ها را کمی مصنوعی بالا می برد.

اپل "تجارت غیرمرتبط" اپیک را در میان یک درگیری Fortnite هدف قرار داده است
بیشتر بخوان!

عملکرد فوق العاده گسترده نیز داستان مشابهی است ، اگرچه در این مورد به رنگ و نور برای پیکسل ها توجه می کنم. اگر عکس های عریض شما عموماً نگاهی اجمالی از آسمان دارد ، ممکن است آیفون را ترجیح دهید که از سال گذشته پیشرفت چشمگیری در برنامه HDR داشته و در مورد حفظ تنظیمات ابر و یکی از قوی ترین موارد ، موضوع یکی است. زمان.

برخی از عکاسی های چوبی با استفاده از لنزهای زاویه دید عریض.  آیفون در سمت چپ ، Pixel Center ، در سمت راست کهکشان.  توجه داشته باشید که آسمان در عکس بالا در آیفون چقدر طبیعی تر به نظر می رسد ، اگرچه در عکس پایین چندان خوب ظاهر نشده است.

برخی از عکاسی های چوبی با استفاده از لنزهای زاویه دید عریض. آیفون در سمت چپ ، Pixel Center ، در سمت راست کهکشان. توجه داشته باشید که آسمان در عکس بالا در آیفون چقدر طبیعی تر به نظر می رسد ، اگرچه در عکس پایین چندان خوب ظاهر نشده است.اعتبار:تیم بیگز

در زمینه عکاسی محاسباتی – یعنی استفاده از قدرت پردازش تلفن و هوش مصنوعی برای بهبود تصاویر – گوگل یک پیشگام واقعی است و از زمان Pixel اصلی سلطه داشته است. اما واضح است که اپل سرمایه گذاری زیادی در فضا انجام داده است و امسال یک تجربه عالی را فراهم می کند. آیفون اکنون حالت شبانه خودکار را در هر سه لنز ارائه می دهد و نتایج بسیار بهتر از آنچه در اکثر گوشی ها مشاهده می کنید ، است. کهکشان در اینجا کار می کند ، اما کاملاً با همان استاندارد مطابقت ندارد.

نبرد قانونی اپل بر سر Fortnite می تواند آیفون را برای همیشه تغییر دهد
بیشتر بخوان!

با این حال ، وقتی صحبت از وظایف فشرده هوش مصنوعی مانند جدا کردن سوژه ها برای عکاسی پرتره ، از بین بردن اعوجاج فوق العاده گسترده یا بهبود از دست دادن جزئیات در عکس های نزدیک می شود ، من همچنان به پیکسل مزیت می دهم. سخت افزار دوربین آن در مقایسه با آیفون منسوخ شده است اما در برخی شرایط هوشمندانه تر از بستن این فاصله است. به عنوان مثال ، با توجه به وظیفه چالش برانگیز گرفتن یک عکس از دوربین رو به جلو ، در تاریکی ، پیکسل نتیجه ای واضح و رنگارنگ را در جایی که دیگران انجام نمی دهند ، به ارمغان می آورد.

عکس های سلفی در حالت عمودی که در شب با چراغ خاموش گرفته شده است.  آیفون در سمت چپ ، Pixel Center ، Galaxy در سمت راست.  این پیکسل موفق شد رنگ ها و جزئیات مناسب را به تصویر بکشد و حتی در تراشیدن موهای ترسناک من برای محو کردن زمینه کار خوبی انجام داد.

عکس های سلفی در حالت عمودی که در شب با چراغ خاموش گرفته شده است. آیفون در سمت چپ ، Pixel Center ، Galaxy در سمت راست. این پیکسل موفق شد رنگ ها و جزئیات مناسب را به تصویر بکشد و حتی در تراشیدن موهای ترسناک من نیز زمینه خوبی ایجاد کرد تا زمینه را محو کند.اعتبار:تیم بیگز

هنگامی که کهکشان یک مزیت واضح در عکس های بزرگنمایی دارد ، زیرا دارای لنز سوم در زوم اپتیکال 3 برابر است ، تصاویر در اندازه 3 برابر در مقایسه با دو گوشی دیگر عالی به نظر می رسند و در گلکسی می توانید آن را تا 10 برابر فشار دهید و همچنان عکس خوبی داشته باشید. Pixel و iPhone به شما امکان می دهند به ترتیب 7x و 5x بروید ، و نتایج خوبی خواهید داشت.

Google Pass Play کارت بازی در Android است
بیشتر بخوان!

من فیلم های گرفته شده با سرعت 4K 60 فریم در ثانیه را در هر سه گوشی عالی دیدم و همه آنها می توانند تا 240 فریم در ثانیه در حرکت آهسته کار کنند ، اما باز هم به طرق مختلف برتری دارند. اگر فریم ها را به 30 فریم در ثانیه برگردانید ، آیفون در Dolby Vision HDR ضبط می کند که بسیار خوب به نظر می رسد ، در حالی که به نظر من تثبیت کننده در پیکسل کمی محکم تر است. کهکشان ، مجدداً دارای بزرگنمایی 3 برابر است که می تواند حتی در 4K تصور کند که همچنان می توانید آن را حفظ کنید.

گزینه های دیگر

البته اپل ، گوگل و سامسونگ انواع مختلفی را در این گوشی ها با مشخصات جدید و انواع برچسب قیمت ارائه می دهند. در سمت آیفون ، کم هزینه ترین گزینه برای سال 2020 اکنون 679 دلار است که با عرضه محدوده 12 ، آیفون کوچک SE با افت قیمت روبرو شده است. )

از نظر گوگل ، Pixel 5 علیرغم بالاترین قیمت و پردازنده ، محصول خام را نشان می دهد. اگر از انجام برخی از فداکاری ها خوشحال هستید ، می توانید مقداری پول برای یک پیکسل 4a (که تقریباً به اندازه 5 پیکسل است اما قدرت کمتری دارد) یا 4G 5a (که بزرگتر از 5 است اما با برخی از ویژگی های برتر تراشیده شده) پس انداز کنید.

سامسونگ طیف گسترده ای از تلفن ها را ارائه می دهد ، اما FE به همان اندازه ارزان است که برای خط پرچمدار S20 اتفاق می افتد. شما می توانید به S20 ، S20 + یا S20 Ultra بروید تا انرژی بیشتری ، دید بهتر و دوربین های بیشتری اضافه کنید یا به سمت دستگاه های تاشو یادداشت یا تاشو بروید. زیر S20 FE خط Galaxy A قرار دارد که در امتداد کل A9 249 تا 899 دلار A71 5G اجرا می شود.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/u2b2b
clck.ru/RYPUT
u.nu/0sw7u
ulvis.net/cuIh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *