نخست وزیر آمازون استرالیا 2020 2020 در واقع 66 ساعت طول می کشد


آمازون استرالیا رویداد سالانه نخست وزیر را اعلام کرده است. این رویداد معروف به اعضای نخست وزیر استرالیا امکان دسترسی به پس اندازهای باورنکردنی در طول طولانی ترین نخست وزیر در جهان را می دهد.

امسال نخست وزیر از 13 اکتبر در ساعت 12 صبح AEDT آغاز می شود ، عملیات محلی 48 ساعت تا 11:59 بعد از ظهر AEDT چهارشنبه 14 اکتبر ادامه دارد.

معاملات از آمریکا از طریق فروشگاه جهانی آمازون تا ساعت 6 عصر در AEDT در روز پنجشنبه ، 15 اکتبر در Amazon.com.au در دسترس خواهد بود ، به اعضای Prime Aussie امکان دسترسی به 66 ساعت تجارت بزرگ را می دهد.

پرایم دی به دلیل تخفیف ده ها هزار محصول از مارک های بزرگ و مشاغل کوچک محلی از جمله بوش ، هاگیز ، سامسونگ ، گوبی و زانیفی مشهور است. محصولات ویژه در همه دسته ها شامل دستگاه های آمازون ، وسایل الکترونیکی ، غذا و نوشیدنی در انبار ، اسباب بازی ها ، مد ، زیبایی و موارد دیگر راه اندازی می شود.

“2020 سال سختی بود و شروع همکاری ما با Amazon.com.au به ما امکان داد تا در کنار مشتریان موجود به مشتریان جدیدی نیز برسیم.

با توجه به اینکه Prime Day در گوشه ای قرار دارد و تمرکز آمازون استرالیا در این سال بر حمایت از مشاغل کوچک Aussie از طریق یک فروشگاه فروشگاه محلی ، ما واقعاً از دیدن نتایجی که می توانیم بدست آوریم بسیار هیجان زده هستیم.

تام مک لین ، بنیانگذار SOFI Spritz

در انتظار رویداد عظیم خرید ، آمازون استرالیا از طریق یک فروشگاه “فروشگاه محلی” مشاغل کوچک Aussie را در صف اول و مرکز Prime Day و فراتر از آن قرار داده است.

Waymo در حال توسعه سرویس بدون راننده برای مردم در ققنوس است ، مشکل این است که نمی تواند تمرکز کند
بیشتر بخوان!

فروشگاه “فروشگاه محلی” شامل محصولات صدها مشاغل کوچک استرالیایی و مجموعه های جدید در گنجینه ها برای ارتباط مشتریان با مارک های محلی است ، از جمله 123 Nourish Me از پرت و سوفی اسپریتز از منطقه منطقه ای نیو ساوت ولز. مشتریان می توانند به فروشگاه محلی (Shop Local) در www.Amazon.com.au/shoplocal دسترسی پیدا کنند

اولین معاملات نخست وزیر اکنون آغاز می شود

از امروز اعضای Prime می توانند تبلیغات اختصاصی و تبلیغات اختصاصی را خریداری کنند.

EA Play در ماه نوامبر در Xbox Game Pass گنجانده خواهد شد. Doom ، Forza هم میاد
بیشتر بخوان!

موسیقی نامحدود آمازون – فقط با 0.99 دلار ، اعضای Prime که هنوز Amazon Music Unlimited را امتحان نکرده اند می توانند چهار ماه از لایه جریان برتر با دسترسی نامحدود به بیش از 60 میلیون آهنگ و بدون تبلیغات دریافت کنند. ماهانه 11.99 دلار پس از آن. مشتریان می توانند در هر زمان لغو کنند.

شنیدنی – اعضای نخست وزیر که Audible را امتحان نکرده اند می توانند به مدت 3 ماه یک دوره آزمایشی رایگان دریافت کنند که شامل یک کتاب صوتی به انتخاب آنها هر ماه ، یک کتاب صوتی صوتی در هر ماه توسط ویراستاران Audible و یک پاداش نامحدود برای صدها ساعت صوتی است. سپس ماهانه 16.45 دلار. مشتری ها
در هر زمان می تواند لغو کند

Nexport با BYD همکاری کرد تا اتوبوس های برقی را در NSW ، ماشین ها و وانت های آینده را تهیه کند
بیشتر بخوان!

روشن شدن نامحدود اعضای نخست وزیر که Kindle Unlimited را امتحان نکرده اند می توانند از اول اکتبر از اشتراک سه ماهه رایگان بهره مند شوند. ماهانه 13.99 دلار پس از آن. مشتریان می توانند در هر زمان لغو کنند.

فیلم قاب – اعضا و مشتریان Prime می توانند فیلم های معروف را با شروع 0.99 دلار در فروشگاه ویدیوی Prime از ساعت 12:00 AEDT چهارشنبه 7 اکتبر اجاره کنند.

آمازون بیش از 150 میلیون عضو با حقوق در سراسر جهان دارد که از مزایای بسیار Prime ، از جمله بهترین در خرید و سرگرمی برخوردار هستند.

جنرال موتورز از Hummer EV با برد 560 کیلومتر + ، Super Cruise ، دوربین های پایین و بالایی قابل جدا شدن رونمایی می کند
بیشتر بخوان!

در استرالیا ، این شامل دسترسی به حمل و نقل رایگان در عرض دو روز برای محصولات واجد شرایط Prime ، دسترسی نامحدود به Prime Video ، 2 میلیون آهنگ با موسیقی آمازون ، بیش از 1000 کتاب و مجله با Prime Reading ، محتوا و بازی های رایگان با Prime Gaming است.

مشتریان جدید در استرالیا می توانند Prime را در amazon.com.au/prime با 30 روز آزمایشی رایگان آمازون امتحان کنند ، سپس با پرداخت 6.99 دلار در ماه به Prime بپیوندند یا با 59 دلار عضویت سالانه 30٪ پس انداز کنند.

آخرین به روزرسانی نرم افزار تسلا (2020.40.4) اکنون علائم سرعت را می خواند. A / B در استرالیا آزمایش شده است
بیشتر بخوان!

اعضای نخست وزیر استرالیا امسال به ایالات متحده ، انگلستان ، امارات متحده عربی ، اسپانیا ، سنگاپور ، هلند ، مکزیک ، لوکزامبورگ ، ژاپن ، ایتالیا ، آلمان ، فرانسه ، چین ، کانادا ، بلژیک ، اتریش و جدید اضافه می شوند –
ترکیه و برزیل ، تخفیف های درخشان در نخست وزیر 2020 را باز می کنند. برای اطلاعات بیشتر به amazon.com.au/primeday مراجعه کنید


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/VJfB1
clck.ru/R6niU
u.nu/k8mqd
ulvis.net/6Qh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *