نقد اسکادران جنگ ستارگان: در رسیدن به هدف قوی باشید


در این ترکیب ، اسکادرانها از فضای سه بعدی به روشی غیرمعمول استفاده می کند. با پر کردن نقشه ها مانند سیارک ها و کشتی های سرمایه ای ، او می تواند از بدترین تله های ژانر جلوگیری کند: تعقیب بی وقفه دم یکدیگر در اطراف یک کاسه ماهی بزرگ و خالی. خلبانان ماهر باید همیشه هواپیماهای جهت دار را حرکت دهند ، و برخی از نقشه ها حتی مانند عکسهای پوششی بازی می کنند ، در حالی که سلامتی بهبود می یابد و اژدرهای پروتون شارژ می شوند بازیکنان اطراف موانع را می بافند.

آمازون با سرویس جدید Luna وارد بازار پخش بازی می شود
بیشتر بخوان!

چهار نوع کشتی از نظر قدرت مانور ، سلامتی ، خسارت ناشی از آن متعادل و متعادل هستند ، برخی از چشم اندازها توسط رابط کاربری کابین خلبان محدود می شود. TIE-Bomber می تواند یک مخزن عظیم باشد ، اما از جلو پنجره آن می توانید خیلی کمتر ببینید. کشتی ها سازش های جالبی دارند ، احساس بی نظیری می کنند و می توانند با استفاده از سلاح و اجزا سفارشی شوند. بعد از گذشت خیلی از ساعتها با بازی ، من هنوز هم به دنبال بار مناسب هستم ، که نشانه تعادل زیرکانه است.

خانه خود را به یک پیست مسابقه پادشاهی قارچ تبدیل کنید
بیشتر بخوان!

https://www.youtube.com/watch؟v=nCcfJ9uEwvs

تنها گزینه طراحی من به فروش نمی رسد توانایی متوقف کردن کامل است. در حالی که این کنترل را اضافه می کند ، عوارض جانبی ناخواسته کمپ زدن است. ضعف در بازی برای بازی در سفینه های فضایی سریع. بازیکنان بال های A خود را در لبه نقشه پارک می کنند ، پشت چیزی دراز می کشند و تله های ارزان قیمت را بیرون می کشند. خیلی زیاد نیست ، اما اتفاق می افتد.

اپل در حال افزایش تولید آیفون 5G است
بیشتر بخوان!

اسکادرانها همچنین جذاب یک تقلببهترین ترفند: چیزهای جدیدی برای یک سه گانه اصلی برای تجربه به ما بدهید. در اینجا فراتر از اندازه واقعی مواردی که قبلاً دیده ایم ، خلاقیت خام وجود دارد. بله ، البته X-Wings فیلم های دقیقی هستند ، اما جالب تر اینکه مناظر شگفت انگیز فضایی و شخصیت های شگفت آور تعجب آور در حالت داستان ، در عین احساس اصیل جنگ ستارگان ، به نظر اصلی می آیند.

برنامه های نسل بعدی Xbox فراتر از هر کنسول هستند
بیشتر بخوان!

هسته اصلی بازی اسکادران ها به خوبی تنظیم شده است و لایه تماشایی آن توهم جنگ ستارگان را ناخن می کند. شاید چند ماه دیگر برای بسته بندی گوشتی بیشتر حالت ها و نقشه ها سکوت کنم ، اما در گرماگرم جنگ ، خلبانان Rebel و Imperial از زمان GameCube نینتندو این تجربه جذاب را نداشته اند.

اسکادران جنگ ستارگان اکنون برای Xbox One (تست شده) ، PC و PlayStation 4 عرضه می شود.

ByteDance پیشنهاد مایکروسافت برای خرید TikTok را رد می کند
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/m88aC
clck.ru/RMrGZ
u.nu/sy0pk
ulvis.net/48mv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *