نقد اسکادران جنگ ستارگان: در رسیدن به هدف قوی باشید


در این ترکیب ، اسکادرانها از فضای سه بعدی به روشی غیرمعمول استفاده می کند. او با پر کردن نقشه ها مانند سیارک ها و کشتی های سرمایه ای ، می تواند از بدترین تله های ژانر جلوگیری کند: تعقیب بی وقفه دم های یکدیگر در اطراف یک کاسه ماهی بزرگ و خالی. خلبانان ماهر باید دائماً هواپیماهای جهت گیری را جابجا کنند و بعضی از نقشه ها حتی مانند عکسهای پوششی بازی می کنند ، در حالی که سلامتی بهبود می یابد و اژدرهای پروتون شارژ می شوند بازیکنان از موانع می بافند.

آیا ویروس Coron بر آیفون جدید تأثیر می گذارد؟ ما در شرف کشف این موضوع هستیم
بیشتر بخوان!

چهار نوع کشتی از نظر قدرت مانور ، سلامتی ، خسارت ناشی از آن متعادل هستند و به طرز عاقلانه ای ، برخی از چشم اندازها توسط رابط کاربری کابین خلبان محدود می شود. TIE-Bomber می تواند یک مخزن عظیم باشد ، اما کمتر می توانید از طریق شیشه جلو آن را ببینید. کشتی ها سازش های جالبی دارند ، احساس بی نظیری دارند و با استفاده از سلاح ها و اجزا سفارشی می شوند. بعد از گذشت خیلی از ساعتها با بازی ، من هنوز هم به دنبال بار مناسب هستم ، که نشانه تعادل زیرکانه است.

Xbox Series S ، Series X جزئیات معرفی را در استرالیا دریافت می کنند
بیشتر بخوان!

https://www.youtube.com/watch؟v=nCcfJ9uEwvs

تنها گزینه طراحی من به فروش نمی رسد توانایی متوقف کردن کامل است. در حالی که این کنترل را اضافه می کند ، عوارض جانبی ناخواسته کمپ زدن است. ضعف در بازی برای بازی در سفینه های فضایی سریع. بازیکنان بال های A خود را در لبه نقشه پارک می کنند ، پشت چیزی دراز می کشند و تله های ارزان قیمت را بیرون می کشند. خیلی زیاد نیست ، اما اتفاق می افتد.

انتظار می رود اپل هفته آینده از دستگاه های آیفون 5G رونمایی کند
بیشتر بخوان!

اسکادرانها همچنین جذاب یک تقلببهترین ترفند: چیزهای جدیدی برای یک سه گانه اصلی برای یک تجربه به ما بدهید. در اینجا فراتر از اندازه واقعی مواردی که قبلاً دیده ایم ، خلاقیت خام وجود دارد. بله ، البته X-Wings فیلم های دقیقی هستند ، اما جالب تر اینکه مناظر خیره کننده فضایی و شخصیت های شگفت آور تعجب آور در حالت داستان با احساس اصیل جنگ ستارگان ، اصلی به نظر می رسند.

یک شریک هوشمند برای سالمندان قفل شده
بیشتر بخوان!

هسته اصلی بازی اسکادران ها به خوبی تنظیم شده است و لایه تماشایی آن توهم جنگ ستارگان را ناخن می کند. شاید در عرض چند ماه برای بسته بندی موقعیت های گوشتی و نقشه های بیشتری غرق شوید ، اما در گرماگرم جنگ ، خلبانان Rebels و Imperial از زمان GameCube نینتندو این تجربه جذاب را نداشته اند.

اسکادران جنگ ستارگان اکنون برای Xbox One (تست شده) ، PC و PlayStation 4 عرضه می شود.

اپل به دنبال خسارت از خالق Fortnite در اختلافات مربوط به فروشگاه برنامه است
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/FJSC
clck.ru/RRQr3
u.nu/io7cf
ulvis.net/21Dv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *