نقد و بررسی: هدفون JBL Quantum ONE برجسته اولین محصول بازی


هدفون JBL Quantum One دارای لیست چشمگیری از ویژگی ها است.

سازگاری با تمام سیستم عامل های بازی
بیایید با جهانی بودن هدفون شروع کنیم. هدفون JBL Quantum ONE از نظر سازگاری و کاربرد بسیار متنوعی برای سیستم عامل های بازی کاملاً منحصر به فرد است. می توانید از طریق USB به کامپیوتر وصل شوید یا اگر از فیش صوتی 3.5 میلی متری استفاده می کنید ، می توان از آن با رایانه (Windows یا Mac) ، PlayStation ، Xbox ، Nintendo Switch ، تلفن همراه و VR استفاده کرد.

صدا برای ردیابی سر با استفاده از JBL QuantumSPHERE 360
JBL QuantumSPHERE 360 جایگذاری صدا در سطح حرفه ای را در رایانه شما ارائه می دهد. به لطف یک الگوریتم سفارشی JBL ، این نرم افزار می تواند صدا را بر اساس موقعیت سر شما تغییر دهد و از یک سنسور ردیابی هد که در هدست تعبیه شده استفاده کند.

WA دومین باتری بزرگ استرالیا را با 100 مگاوات ساعت دریافت می کند ، کار دیگری برای تسلا است؟
بیشتر بخوان!

امضای دارای مجوز Hi-Res JBL QuantumSOUND
متوجه شدم که این هدست از قطرات باران آرام تا شدیدترین انفجارها صدایی بسیار عالی ارائه می کند و این نمای صوتی با گواهینامه Hi-Res رسماً تأیید شد. JBL این امضای QuantumSOUND را می نامد ، که به اعتقاد آنها صدای بهتری دارد ، نه تنها تجربه بازی را غوطه ورتر می کند بلکه می تواند شما را از رقابت بالاتری برخوردار سازد. اگر رقابت پشت سر شما باشد ، درک مسیری که منبع سر و صدا از آن می آید بسیار مهم است.

Aussie Broadband در حال حاضر یک شرکت عمومی با سرمایه بازار 190.3 میلیون دلار است
بیشتر بخوان!

حذف نویز فعال با هدف بازی ها
یک ویژگی ضروری برای گیمرها ، لغو فعال صدا است. سیستم JBL Quantum One واقعاً خوب کار می کند ، با جدا شدن از دنیای خارج ، می توانید در بازی ها روی وظیفه پیش آمده تمرکز کنید. به لطف طراحی بالای گوش ، این بدان معنی است که هدست می تواند صداهای پس زمینه ناخواسته را مسدود کند.

میکروفون قابل جدا شدن
به عنوان یک هندزفری ، شما ترکیبی از هدفون و میکروفون دارید ، اما در بعضی مواقع می خواهید به جای آنلاین بودن با دوستان خود ، به موسیقی گوش دهید ، یا شاید در حال پخش یک برنامه پخش کننده تنها باشید ، بنابراین بسیار عالی است که JBL میکروفن قابل جابجایی ارائه می دهد. این فقط از فنجان سمت چپ هدست جدا می شود و وقتی زمان بازگشت به بازی ها ، پیوستن به کنفرانس بعدی یا ضبط صدا به راحتی اضافه می شود.

تسلا قصد دارد ماشین ها را به روشی کاملاً متفاوت - سریعتر ، ارزان تر بسازد.
بیشتر بخوان!

DISCORD برای برقراری تعادل صوتی صوتی از طریق شماره گیری مجاز است
شماره گیری تعادل بازی-گپ توسط DISCORD تأیید می شود. با این کار می توانید سطح صدا را هنگام حرکت تنظیم کنید و به شما امکان می دهد تعادل صحیح را در هدفون و بدون نیاز به ترک بازی تنظیم کنید. همچنین با TeamSpeak ، Skype و سایر خدمات سازگار است.

نرم افزار QuantumENGINE
در رایانه شخصی شما می توانید (و باید) JBL QuantumENGINE را نصب کنید ، که توانایی شخصی سازی هدفون های بازی JBL Quantum ONE را ارائه می دهد.

عملیات نخست وزیر آمازون فردا نشان داد که چه میزان پس انداز کلان پیشنهاد شده است
بیشتر بخوان!

البته ، همه تنظیمات استاندارد مانند پروفایل کاربر جداگانه ، تنظیمات میکروفون وجود دارد ، اما تنظیمات مربوط به جلوه های روشنایی RGB چند منطقه ای را واقعاً از آن لذت می برم. این کمک می کند تا هدفون از آن خود باشد و شب واقعاً بدرخشد. بدون شک چشمگیرترین ویژگی JBL QuantumSPHERE 360 است که در آن می توانید صدای فراگیر فراگیر (که فقط از طریق رایانه پشتیبانی می شود) را فعال کنید.

5 نکته امنیتی سایبری برای آیفون 12 جدید اپل
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/ModhA
clck.ru/RLjyC
u.nu/pc9gf
ulvis.net/lqIm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *