نقد و بررسی: هدفون Polly Alara 60 و Voyager Focus UC


Polly Alara 60 یک طرح جالب است. درست جایی است که شما تلفن خود را لنگر می اندازید ، ستاره ای از نمایش که کل تجربه را هدایت می کند. سطح با لاستیک تضمین می کند که هرگز گوشی شما را خراشیده نخواهد کرد بلکه بهترین ویژگی ها ، شارژ بی سیم را نیز پنهان می کند.

فقط با قرار دادن تلفن ، بلافاصله شارژ می شود و من آن را دوست دارم ، این بدان معنی است که اگر مجبور شوید از خانه خارج شوید ، حتی اگر ساعت 15:00 باشد با یک باتری 100٪ خارج می شوید. این شارژ بی سیم با استفاده از طرح چند سیم پیچ انجام می شود که به این معنی است که می تواند تلفن ها را در حالت افقی نیز جای دهد.

ویژه جمعه سیاه: JB Hi-Fi
بیشتر بخوان!

اسکله خود دارای زاویه قابل تنظیم است ، با 4 موقعیت قفل متفاوت. صاف ترین قسمت با بقیه دستگاه ها مسطح است ، اما بیشتر اوقات ، می توانید آن را تنظیم کنید تا دید بهتری از تلفن خود داشته باشید و اگر در طول جلسه از دوربین تلفن خود استفاده می کنید ، به قرار دادن قسمت جلویی – جلوی دوربین نیز کمک می کند.

سمت چپ دستگاه بیشتر شبیه یک تلفن مبتنی بر IP معمولی است که دارای یک مانیتور در بالا و یک شماره گیری نسبتاً استاندارد برای شماره گیری شماره تلفن ها است. امروزه برای من بسیار نادر است که شماره جدیدی بزنم ، اما در صورت نیاز دکمه های فیزیکی داشتن آن بسیار عالی است. ویژه ترین دکمه دستگاه به راحتی دکمه بنفش تیم های مایکروسافت است.

تمشک تمشک چگونه زندگی ما را آسان می کند
بیشتر بخوان!

پاک کردن برچسب برای تأکید بر این که همه تلفن های معمولی وجود ندارد. پس از اتصال تلفن خود از طریق بلوتوث ، می توانید دکمه Teams را فشار دهید و برنامه تلفن همراه Microsoft Teams را روی تلفن شما راه اندازی می کند. به نظر بی اهمیت می رسد ، اما نمی توانم به دفعه دیگری فکر کنم که با فشار دادن یک دکمه سخت افزاری برنامه ای روی تلفن من راه اندازی شد. اسکن برچسب های NFC یا استفاده از صدا وجود دارد ، اما هرگز یک دکمه سخت افزاری در یک دستگاه شخص ثالث وجود ندارد ، بسیار جالب است.

عملیات نخست وزیر آمازون فردا نشان داد که چه میزان پس انداز کلان پیشنهاد شده است
بیشتر بخوان!

هنگامی که تیم ها در خط مقدم قرار گرفتند ، می توانید به راحتی یک مخاطب شماره گیری کنید ، هدست را بردارید (اگر قبلاً از آن استفاده نکرده اید) ، میکروفن را تا کنید و در عرض چند ثانیه تماس بگیرید. همچنین برای جلسات به خوبی کار می کند.

در حالی که این دستگاه در دفتر خانه شما در کنار رایانه شما قرار دارد ، به هیچ وجه به رایانه شما متصل نمی شود ، اما همه چیز این است که تجربه تلفن همراه خود را گسترش داده و از کج شدن گردن به لبه لپ تاپ ، جلوگیری از آسیب احتمالی گردن را در دست بگیرید. برای ساعت ها.

استهصت انجام قلادیاتور «ای در میدان /ریفان /ود
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/qxHxnv
u.nu/oi6sw
ulvis.net/3Hyu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *