نقد و بررسی Marvel Avengers: یک مورد مختلط شگفت انگیز


تلاشی برای ساختن جهانی که هم ماجراهای رضایت بخش داستان پردازی را با بودجه زیادی فراهم کند و هم یک بستر آسیاب آنلاین مبتنی بر لینک آنلاین ، انتقام جویان مارول این یک تلاش چشمگیر است که از انگیزه های طولانی مدت کوتاه تر است (حداقل تاکنون) ، اما مبارزات را ناخن می کند.

این یک جدال قدرتمند و زیبا است که شامل شش نفر از قهرمانان برجسته مارول است که هر کدام سبک ها و قدرت های مختلفی دارند. این فعالیتها به طیف گسترده ای از فعالیتها اعم از مأموریت های مبتنی بر داستان که شما با استفاده از شخصیت های خاص به تنهایی بازی می کنید تا مناطق چند نفره آنلاین که با هدف انتقام جویان مورد علاقه خود در کنار دوستان یا هوش مصنوعی هدف می گیرید ، سازمان یافته است.

آمازون با سرویس جدید Luna وارد بازار پخش بازی می شود
بیشتر بخوان!

انتقام جویان مارول کمی غنیمت است ، اما برخی از لباس های آرایشی که می توانید پیدا کنید بسیار جالب هستند.

Ryder Crystal Dynamics کهنه سرباز مقبره قدرت را در اینجا به دست گرفت ، بنابراین می توان سطح مشخصی از پرداخت را انتظار داشت. اما علیرغم این ، من از میزان مطلوب کمپین داستانی متعجب شدم. برای بیش از دوازده ساعت (اگر بیشتر در ماموریت های جانبی اختیاری فرو بروید) ، این بازی یک داستان انتقام جویانه عالی در مورد قهرمانانی است که سالها پس از درگیر شدن در یک انفجار غم انگیز که بی شماری از سان فرانسیسی ها را کشته یا جهش یافته است ، زندگی خود را ساختند.

دهه ها بازی را به فن آوری ابتکاری بیاورید
بیشتر بخوان!

شما در نقش کمالا خان ، یک متعصب انتقام جوی نوجوان و یک قهرمان اصلی اکراه شروع می کنید که خدمه را برمی گرداند و در طول داستان خانم مارول می شود. در بازی ، مانند کمیک این شخصیت از سال 2014 ، میراث مسلمان و پاکستانی خان دیدگاه خوشامدگویی را به همراه می آورد که اغلب در رسانه ارائه نمی شود و در کل یک قهرمان ظریف و دوست داشتنی است که در مرکز عمل قرار دارد. پنج مورد دیگر – بیوه سیاه ، کاپیتان آمریکا ، هالک ، مرد آهنین و ثور – از هر دو کمیک و فیلم های MCU الهام می گیرند تا نسخه های متمایز اما آشنایی از شخصیت های برجسته ایجاد کنند.

یک شریک هوشمند برای سالمندان قفل شده
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/yQod1
clck.ru/RS4fu
u.nu/p5klj
ulvis.net/9qHL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *