نقد و بررسی Marvel Avengers: یک مورد مختلط شگفت انگیز


تلاشی برای ساختن جهانی که هم ماجراهای راضی داستان را با بودجه زیادی فراهم کند و هم یک پلت فرم خرد کردن بوت مبتنی بر لینک ، انتقام جویان مارول این یک تلاش چشمگیر است که از انگیزه های طولانی مدت کوتاه تر است (حداقل تاکنون) ، اما مبارزات را ناخن می کند.

این یک جدال قدرتمند و زیبا است که شامل شش قهرمان شاخص مارول است که هر کدام سبک ها و قدرت های مختلفی دارند. این فعالیتها به طیف گسترده ای از فعالیتها اعم از مأموریت های مبتنی بر داستان که شما به تنهایی با استفاده از شخصیت های خاص بازی می کنید تا مناطق چند نفره آنلاین که در آنها با Avengers مورد علاقه خود در کنار دوستان یا هوش مصنوعی هدف می گیرید ، سازمان یافته است.

Galaxy Z Fold 2 سامسونگ هنوز ناهموار است
بیشتر بخوان!

انتقام جویان مارول کمی غنیمت است ، اما برخی از لباس های آرایشی که می توانید پیدا کنید بسیار جالب هستند.

Ryder Crystal Dynamics کهنه سرباز مقبره قدرت را در اینجا به دست گرفت ، بنابراین می توان سطح مشخصی از پرداخت را انتظار داشت. اما علیرغم این ، من از میزان مطلوب کمپین داستانی متعجب شدم. برای بیش از دوازده ساعت (اگر بیشتر در ماموریت های جانبی اختیاری فرو بروید) ، این بازی یک داستان انتقام جویانه عالی در مورد قهرمانانی است که سالها پس از درگیر شدن در یک انفجار غم انگیز که بی شماری از سان فرانسیسی ها را کشته یا جهش داده است ، زندگی خود را ساختند.

ایلان ماسک لانه گزینی مغز Neuralink در خوک را نشان می دهد
بیشتر بخوان!

شما به عنوان کمالا خان ، طرفدار انتقام جویان نوجوان و یک قهرمان اکراه شروع می کنید ، که گروه را برمی گرداند و در طول داستان خانم مارول می شود. در بازی ، همانند کمیک این شخصیت از سال 2014 ، میراث مسلمان و پاکستانی خان دیدگاه خوشامدگویی را ارائه می دهد که اغلب در رسانه ارائه نمی شود و در کل او یک قهرمان ظریف و دوست داشتنی است که در مرکز عمل قرار دارد. پنج مورد دیگر – بیوه سیاه ، کاپیتان آمریکا ، هالک ، مرد آهنین و ثور – از هر دو کمیک و فیلم های MCU الهام می گیرند تا نسخه های متمایز اما آشنایی از شخصیت های برجسته ایجاد کنند.

آنچه کیف پول شما باید درباره کنسول های بازی نسل بعدی بداند
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/f4bGR
clck.ru/R6Zfv
u.nu/jjp20
ulvis.net/tkJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *