نگین Indie اثر تکرار شونده ای دارد ، بهتر از همیشه


نه از اصل اسپلونکی آیا من خیلی عاشق بازی ای شدم که تقریبا ترس دائمی ایجاد می کند. همه چیز می تواند شما را به راحتی و اغلب از راههایی که به سختی می فهمید ، بکشد ، به طوری که احساس کنترل کاملاً دشوار است. هنگامی که در مناطق آشنا هستید ، می ترسید که مجموعه ای از خطرات مهلک در اطراف شما به گونه ای سازمان یابد که یک واکنش زنجیره ای مهار ناپذیر برای عذاب ایجاد کند. و درست زمانی که احساس راحتی می کنید در حال پیشروی به یک منطقه جدید با عناصر کاملاً جدید هستید و ناگهان دوباره از همه چیز می ترسید. کفشدوزک ، پزشکان جادوگر ، زنیان ، روبات ها ؛ هر عنصر جدیدی که می بینید هم موضوع شگفتی است و هم منادی مرگ غیرمنتظره.

این کمک می کند که عبور شما اغلب بسیار خنده دار و غیرمنتظره است. یک مغازه انتقام جویانه بعد از اینکه من قسم خورده بود که من به طرز ماهرانه ای به مغازه او رفته بودم و کالاهای او را اذیت کردم به سمت من تیراندازی شد. وقتی از غارنشین فرار کردم که گلدان او را به سرقت برده بود ، عصبانی شدم. من وقتی یک معبد شیطانی منفجر شد در حالی که می خواستم یک جسد را فدا کنم من حتی مبهوت گروهی از زامبی ها و خون آشام ها شدم.

اپل به دنبال خسارت از خالق Fortnite در اختلافات مربوط به فروشگاه برنامه است
بیشتر بخوان!

شروع به کار دوباره می تواند ناامید کننده باشد ، خصوصاً اگر این کار را طولانی انجام داده اید یا به چیز خاصی دست یافته اید که بازی با آن را تمام نکرده اید ، اما شگفت آور است که با گذشت زمان می توانید به طور مداوم این کار را انجام دهید. بازی آسان تر نمی شود ، یا شخصیت شما قویتر است – سطوح از یک قسمت تشکیل شده اند و هم زمان – فقط دانش و توانایی های شما رشد می کند ، که یک احساس عالی است.

دانگل USB کوچک کلید امنیت بیشتر
بیشتر بخوان!

https://www.youtube.com/watch؟v=DW9DNI9vOYw

اگرچه بازی با هر بار مرگ شما ریست می شود ، اما استثنا این است که می توانید به مرور زمان میانبرهایی بدست آورید که به شما امکان می دهد بازی را بیشتر شروع کنید. اولین مورد نسبتاً آسان باز می شود اما بقیه می توانند ساعت ها بازی کنند.

ابتدا نگران این موضوع بودم Spelunky 2 خیلی شبیه به اصل بود ، که من آن را تحسین می کنم ، اما معلوم شد که مواد جدید و مخلوط به اندازه کافی در اینجا وجود دارد تا احساس دائمی ناشناخته را بازگرداند. عناصر کاملاً جدید شامل حیوانات سواری ، فیزیک واقع گرایانه آب و گدازه ، یک لایه پنهان در پشت سطح اصلی است که می توانید از طریق غارها به آنها دسترسی پیدا کنید ، کارفرمایان در انتهای هر جهان و مسیرهای چنگال که می توانند هر دویدن را واضح تر کنند.

سوار شدن بر غول سهام سلفی ها را نشان می دهد
بیشتر بخوان!

فراتر از برخورد با تله ها و دشمنان ، انبوهی از عناصر وجود دارد که می تواند شما را در این راه یاری کند ، اما این همیشه بر اساس پاداش ریسک است و گزینه های شما همچنان که به قوانین و گزینه های جدید برخورد می کنید ، رشد می کنند. چه کسی می دانست بوقلمونی را که سوار آن شده ام با کمی کمک از یک دیو پرتاب آتش به یک غذای سالم تبدیل شود؟ آیا ارزش دارد که وقت خود را به جستجوی کلید طلایی و گرفتن چشم Udjat اختصاص دهید و چه کاری انجام می دهد؟

فروشگاه های مفید ، اما صاحب خود را ناراحت نکنید. آنها کینه دارند.

هر مرحله با گنج و اسرار شنیع است ، اما بیش از سه دقیقه در اطراف راه می روید شبحی را احضار می کند که با یک لمس شما را تمام می کند ، بنابراین نمی توانید در گرفتن همه چیز دور بمانید. مگر اینکه جن پیدا کنید و شبدر او را بدزدید و من از چقدر دیوانه به نظر می رسد آگاه هستم. همانند بازی اول ، سالها طول می کشد تا همه اسرار Spelunky 2 کاملاً آشکار می شوند

معضل اجتماعی نشان می دهد که چگونه داده های ما ردیابی می شود
بیشتر بخوان!

فراتر از اجرای انفرادی استاندارد ، شما همچنین می توانید با حداکثر چهار نوازنده بازی کنید ، و همه چیز را بسیار هیجان انگیز و خنده دار می کنید ، اما همچنین با اجازه دادن به بازیکنانی که کشته می شوند ، مرگ را تحمل می کنند تا زمانی که بازماندگان یک کابینت جادویی پیدا کنند که می تواند بدن آنها را از نو بسازد ، اثر مرگ را نرم می کند. برای تازه نگه داشتن همه چیز ، همچنین امتیازات آنلاین و چالش های روزمره ، به علاوه حالت نبرد چند نفره وجود دارد.

یکی از کارمندان سابق گوگل خواستار تنظیم بودجه مطبوعاتی توسط Big Tech است
بیشتر بخوان!

بازی های Roguelike در حال حاضر بسیار رایج تر از سال 2012 هستند ، زمانی که نسخه HD از اسپلونکی در Xbox Live محبوب شد ، اما Spelunky 2 ثابت می کند که منبع هنوز هم بهترین است. با اجرای کوتاه و سرگرم کننده پر از تعلیق و شگفتی ، شادابی مداوم به لطف موجودات و مواردی که هرج و مرج ایجاد می کنند و گزینه های ستاره چند نفره ، این یک بازی فوق العاده عمیق است که می توانید سالهای سال درگیر آن شوید.

Spelunky 2 اکنون با PS4 (تست شده) و در تاریخ 29 سپتامبر به کامپیوتر می آییم.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/8m1Pf
clck.ru/R62yd
u.nu/g-ah1
ulvis.net/MRI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *