نینتندو برای فصل تعطیلات به دنبال هر Super Mario است


به موقع تعطیلات ، نینتندو دو سخت افزار جدید منتشر کرده است. اولین مورد Mario Kart Live است: یک مدار خانگی ، اتومبیل کنترل شده از راه دور در طرح ماریو یا لوئیجی که شامل دوربین هایی است و به صورت بی سیم به نینتندو سوییچ متصل می شود. بازیکنان به طور فیزیکی موانعی را در اطراف خانه های خود قرار می دهند و از سوئیچ برای عبور اتومبیل از طریق آنها استفاده می کنند. در صفحه دستگاه ، بازیکنان از نظر ماریو یا لوئیجی ، با موانع واقعیت افزوده و رانندگان رقیب ، می بینند.

اپل آیفون 12 5G منتشر شد
بیشتر بخوان!

نینتندو می گوید بسته به اتفاقی که برای بازیکن در بازی رخ می دهد ، گاری ها سرعت می گیرند و متوقف می شوند. این گاری ها در ماه اکتبر با قیمت 150 دلار در دسترس خواهند بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=5W_MNv65UMc

گجت فیزیکی دیگر سیستم جدیدی در سری بازی ها و ساعت ها خواهد بود که دستگاه های اصلی بازی نینتندو در دهه 1980 بودند. سیستم جدید یک نمایشگر LCD رنگی را نمایش می دهد و منبع را پخش می کند سوپر ماریو بروس، سطح از دست رفته (معروف به سوپر ماریو برادران 2 در ژاپن) ، منبع را بگیرید توپ و ساعت بازی و یک ساعت تعاملی.

اپل به دنبال خسارت از خالق Fortnite در اختلافات مربوط به فروشگاه برنامه است
بیشتر بخوان!

این در نوامبر با قیمت 80 دلار در دسترس خواهد بود و مانند سیستم های کوچک NES و SNES پیش از آن ، نینتندو آن را به عنوان کالای کالری به جای یک محصول مداوم قرار می دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=DrCI0Z-_o5E

رئیس نینتندو ، شنتارو فوروکاوا گفت که توسعه و تولید این شرکت به شدت تحت تأثیر COVID-19 قرار دارد ، به طوری که رزرواسیون در خانه در ژاپن به سنتی ترین شرکت از برخی رقبا آسیب می رساند. در حالی که نینتندو معمولاً تا آخر ماه ژوئن ، تابلوهای خود را فاش می کرد ، این بار کمی قبل از عرضه هر محصول به ویدیوهای اعلامیه شگفت آور گیر کرد.

قدیمی با عقب نشینی تازه اما ناامیدکننده ای ملاقات کرد
بیشتر بخوان!

اگر کنار بمانیم ، در طول سال 2020 این سوئیچ بین خانواده های محصور در سراسر جهان بسیار محبوب بود انتقال حیوانات: افق های جدید این بازی به تنهایی در حال تبدیل شدن به یکی از پرفروش ترین های نینتندو در تمام زمان ها است و داده های جستجوی گوگل نشان می دهد که استرالیایی ها به جستجوی اطلاعات روی سوییچ با تعداد بسیار بیشتری نسبت به سیستم های رقیب یا آینده هستند.

رنگ سینما و عکس ها تاریخ را زنده می کند
بیشتر بخوان!

ادعاها

نینتندو با هدایت رویدادها و محصولات جدید به مناسبت 35 سالگی ، به شدت به ماریو متکی خواهد بود تا موضوع را به سال جدید منتقل کند. این شرکت امروز منبع را اضافه کرد ستاره های سوپر ماریو به سرویس اشتراک آنلاین خود ، و در ماه اکتبر نسخه آنلاین منبع را اجرا می کند سوپر ماریو بروس. که به طور همزمان 35 بازیکن را مقابل یکدیگر قرار می دهد.

در ماه فوریه ، نسخه بهبود یافته بازی چند نفره محلی 2013 را منتشر می کند Super Mario World 3D برای سوییچ ، و در همین حال تبلیغات مضمون ماریو را در سراسر بازی های آنلاین خود راه اندازی می کند Spelton 2، Super Mario Maker و Super Smash Bros. نهایی.

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فناوری بصورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

چه انتظاری می توان از رویداد اپل در 15 سپتامبر داشت
بیشتر بخوان!

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/gZlUr
clck.ru/R6z5K
u.nu/ohc0x
ulvis.net/SpA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *