نینتندو برای فصل تعطیلات به دنبال هر Super Mario است


به موقع تعطیلات ، نینتندو دو سخت افزار جدید منتشر کرده است. اولین مورد Mario Kart Live است: یک مدار خانگی ، اتومبیل کنترل شده از راه دور در طرح ماریو یا لوئیجی که شامل دوربین هایی است و به صورت بی سیم به نینتندو سوییچ متصل می شود. بازیکنان به طور فیزیکی موانعی را در اطراف خانه های خود قرار می دهند و از سوئیچ برای عبور اتومبیل از طریق آنها استفاده می کنند. در صفحه دستگاه ، بازیکنان از نظر ماریو یا لوئیجی ، با موانع واقعیت افزوده و رانندگان رقیب ، می بینند.

چگونه می توان جهان فعلی را کنترل کرد
بیشتر بخوان!

نینتندو می گوید بسته به اتفاقی که برای بازیکن در بازی رخ می دهد ، گاری ها سرعت می گیرند و متوقف می شوند. این گاری ها در ماه اکتبر با قیمت 150 دلار در دسترس خواهند بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=5W_MNv65UMc

گجت فیزیکی دیگر سیستم جدیدی در سری بازی ها و ساعت ها خواهد بود که دستگاه های اصلی بازی نینتندو در دهه 1980 بودند. سیستم جدید یک نمایشگر LCD رنگی را نمایش می دهد و منبع را پخش می کند سوپر ماریو بروس، سطح از دست رفته (معروف به سوپر ماریو برادران 2 در ژاپن) ، منبع را بگیرید توپ و ساعت بازی و یک ساعت تعاملی.

اپل قرار است هفته آینده از دستگاه های آیفون 5G رونمایی کند
بیشتر بخوان!

این در نوامبر با قیمت 80 دلار در دسترس خواهد بود و مانند سیستم های کوچک NES و SNES پیش از آن ، نینتندو آن را به عنوان کالای کالری به جای یک محصول مداوم قرار می دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=DrCI0Z-_o5E

رئیس نینتندو ، شنتارو فوروکاوا گفت که توسعه و تولید این شرکت به شدت تحت تأثیر COVID-19 قرار دارد ، به طوری که رزرواسیون در خانه در ژاپن به سنتی ترین شرکت از برخی رقبا آسیب می رساند. در حالی که نینتندو معمولاً تا آخر ماه ژوئن ، تابلوهای خود را فاش می کرد ، این بار کمی قبل از عرضه هر محصول به ویدیوهای اعلامیه شگفت آور گیر کرد.

چه انتظاری می توان از رویداد اپل در 15 سپتامبر داشت
بیشتر بخوان!

اگر کنار بمانیم ، در طول سال 2020 این سوئیچ بین خانواده های محصور در سراسر جهان بسیار محبوب بود انتقال حیوانات: افق های جدید این بازی به تنهایی در حال تبدیل شدن به یکی از پرفروش ترین های نینتندو در تمام زمان ها است و داده های جستجوی گوگل نشان می دهد که استرالیایی ها به جستجوی اطلاعات روی سوییچ با تعداد بسیار بیشتری نسبت به سیستم های رقیب یا آینده هستند.

چرا می خواهید قدرت GaN را بسازید
بیشتر بخوان!

ادعاها

نینتندو با هدایت رویدادها و محصولات جدید به مناسبت 35 سالگی ، به شدت به ماریو متکی خواهد بود تا موضوع را به سال جدید منتقل کند. این شرکت امروز منبع را اضافه کرد ستاره های سوپر ماریو به سرویس اشتراک آنلاین خود ، و در ماه اکتبر نسخه آنلاین منبع را اجرا می کند سوپر ماریو بروس. که به طور همزمان 35 بازیکن را مقابل یکدیگر قرار می دهد.

در ماه فوریه ، نسخه بهبود یافته بازی چند نفره محلی 2013 را منتشر می کند Super Mario World 3D برای سوییچ ، و در همین حال تبلیغات مضمون ماریو را در سراسر بازی های آنلاین خود راه اندازی می کند Spelton 2، Super Mario Maker و Super Smash Bros. نهایی.

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فناوری بصورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

نگین Indie اثر تکرار شونده ای دارد ، بهتر از همیشه
بیشتر بخوان!

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/7mD5t
clck.ru/R6hfS
u.nu/4r5f1
ulvis.net/pYn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *