نینتندو برای فصل تعطیلات به Super Mario می پیوندد


به موقع تعطیلات ، نینتندو دو سخت افزار جدید منتشر می کند. اولین مورد Mario Kart Live است: یک مدار خانگی ، یک ماشین کنترل شده فیزیکی توسط ماریو یا لوئیجی که شامل دوربین هایی است و به صورت بی سیم به سوئیچ نینتندو متصل می شود. بازیکنان به طور فیزیکی موانعی را در اطراف خانه های خود قرار می دهند و از سوئیچ برای عبور اتومبیل از طریق آنها استفاده می کنند. در صفحه دستگاه ، بازیکنان از نظر ماریو یا لوئیجی ، با موانع واقعیت افزوده و رانندگان رقیب ، می بینند.

Apple iPhone 12 5G فاش شد
بیشتر بخوان!

نینتندو می گوید بسته به اتفاقی که برای بازیکن در بازی رخ می دهد ، گاری ها سرعت می گیرند و متوقف می شوند. این گاری ها در ماه اکتبر با قیمت 150 دلار در دسترس خواهند بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=5W_MNv65UMc

گجت فیزیکی دیگر سیستم جدیدی در سری بازی ها و ساعت ها خواهد بود که دستگاه های اصلی بازی موبایل نینتندو در دهه 1980 بودند. سیستم جدید یک نمایشگر LCD رنگی را نمایش می دهد و منبع را پخش می کند سوپر ماریو بروس، سطح از دست رفته (معروف به سوپر ماریو برادران 2 در ژاپن) ، منبع را بگیرید توپ و ساعت بازی و یک ساعت تعاملی.

اپل اولین ابزار ضد ردیابی را در نرم افزار آیفون به تأخیر می اندازد
بیشتر بخوان!

این در ماه نوامبر با قیمت 80 دلار در دسترس خواهد بود و مانند سیستم های کوچک NES و SNES پیش از آن ، نینتندو آن را به عنوان کالای کلکسیونی به جای یک محصول مداوم قرار می دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=DrCI0Z-_o5E

رئیس نینتندو ، شانتارو فوروکاوا گفت که توسعه و تولید این شرکت به شدت تحت تأثیر COVID-19 قرار دارد ، به طوری که رزرواسیون در خانه در ژاپن به سنتی ترین شرکت از برخی رقبا آسیب می رساند. در حالی که نینتندو معمولاً تا آخر ماه ژوئن ، تابلوهای خود را فاش می کرد ، این بار کمی قبل از عرضه هر محصول به ویدیوهای اعلامیه شگفت آور گیر کرد.

بازی چندگانه آیفون اپل می تواند مورد توجه مشتریان قرار بگیرد
بیشتر بخوان!

اگر کنار بمانیم ، در طول سال 2020 این سوئیچ در بین خانواده های محصور در سراسر جهان بسیار محبوب بود انتقال حیوانات: افق های جدید این بازی به تنهایی در حال تبدیل شدن به یکی از پرفروش ترین های نینتندو در تمام دوران ها است و داده های جستجوی گوگل که استرالیایی ها را نشان می دهد ، به دنبال اطلاعات سوئیچ با تعداد بسیار بیشتری نسبت به سیستم های رقیب یا آینده هستند.

وقتی پرونده ضد انحصاری ایالات متحده رخ می دهد ، اپل رقیب خود را در جستجوی گوگل افزایش می دهد
بیشتر بخوان!

ادعاها

نینتندو به شدت متمایل به ماریو خواهد بود تا موضوع را به سال جدید ، با رویدادها و محصولات جدید به مناسبت 35 سالگرد ، منتقل کند. این شرکت امروز منبع را اضافه کرد ستاره های سوپر ماریو به سرویس اشتراک آنلاین خود ، و در ماه اکتبر نسخه آنلاین منبع را اجرا می کند سوپر ماریو بروس. که به طور همزمان 35 بازیکن را مقابل یکدیگر قرار می دهد.

در ماه فوریه ، نسخه بهبود یافته بازی چند نفره محلی 2013 را منتشر می کند Super Mario World 3D برای سوییچ ، و در همین حال تبلیغات مضمون ماریو را در سراسر بازی های آنلاین خود اجرا خواهد کرد Spelton 2، Super Mario Maker و Super Smash Bros. نهایی.

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

نحوه مقایسه پرچمداران اصلی
بیشتر بخوان!

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/XsM5v
clck.ru/RSWMo
u.nu/losm4
ulvis.net/Dgeq

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *