هزینه بسته فارغ التحصیلان دولتی


این قانون برای ادامه تحصیل به عنوان بخشی از برنامه کمک هزینه CIS ، نرخ 50٪ قبولی را برای دانشجویان در نظر گرفته است. این روش مدیریت دانش آموزان با عملکرد پایین نسخه ای از آیین نامه های برش و چسباندن است که برای پاسخگویی به رسوایی FEE-HELP به وجود آمده است که وقتی فروشندگان غیر دانشگاهی غیر دانشگاهی در کشور تردد می کنند و iPad های رایگان را به هر کسی که مایل به ثبت نام در دوره است ، ارائه می دهد و برای بخش دانشگاه مناسب نیست.

ادعاها

نرخ اتمام دانشگاه برای دانشجویان مقطع کارشناسی معمولاً کمتر از حد متوسط ​​است و هنگامی که دانشجویان مقطع کارشناسی می توانند مدارج خود را تکمیل کنند ، معمولاً این کار را با نرخ پایین تری انجام می دهند. دلیل این امر چند وجهی است اما نزدیک به این واقعیت است که بسیاری از دانشجویان از یک خانواده پایتخت در خانواده خود اولین کسانی هستند که به دانشگاه می روند و به احتمال زیاد کار ، مراقبت و مسئولیت های بیشتری در سراسر دانشگاه دارند. در آموزش و پرورش ، و پشتیبانی اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی کمتری داشته باشید.

پ.ک.پ از ترس سلامتی تخریب این تنگه را از دختر پیر جوکان مخفی نگه می دارد
بیشتر بخوان!

همه دانشگاه ها مسئولیت خود را در قبال دانشجویان کم SES جدی می گیرند و یک عمل قوی در شناسایی و حمایت از دانشجویانی دارند که در معرض خطر افتادن دوره قرار دارند. این قسمت اصلی حمایت از SES کم و اولین دانش آموزان در خانواده است که با موفقیت به دانشگاه نقل مکان می کنند. اما پیشنهاد دولت فضایی را ایجاد می کند که در آن از نظر اقتصادی از نظر دانشگاه اطمینان بیشتری وجود دارد که دانشجویان بجای سرمایه گذاری در موفقیت تحصیلی ، دانشجویان با عملکرد پایین تر را از قبل طرد کند.

افراد LGBTI می توانند با BreastScreen Victoria از صفحه پستان رایگان برخوردار شوند
بیشتر بخوان!

در این بسته همچنین تخصیص بودجه از گروه های سرمایه ای در کلان شهرها برای دانشجویان روستایی ، منطقه ای و از راه دور وجود دارد. این تفاوت های چشمگیر بین دانشجویان خارج از کلانشهرها را منعکس نمی کند. دانش آموزان ثروتمند روستایی و مناطق زیادی وجود دارد. اکنون آنها با هزینه یک گروه سرمایه قابل توجه در بودجه “حقوق صاحبان سهام” دانشگاه گنجانده شده اند. دانش آموزانی که در کلانشهرها دچار کمبود هستند.

بر اساس برآوردهای ما ، دانشگاه غربی سیدنی بزرگترین بازنده در زمینه بودجه جدید دولت است که موقعیت جغرافیایی آن را در قلب سیدنی غربی نشان می دهد. این یک نتیجه مضحک است با توجه به نقشی که دانشگاه وسترن سیدنی در گسترش دسترسی به آموزش عالی برای دانشجویان با SES کمتر و دانشجویان از خانواده اول داشته است.

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

نگرانی سوم در مورد نتایج سرمایه مربوط به برنامه ریزی خوشه های پیشنهادی تأمین مالی است. فرضیه تنظیمات جدید بودجه این لایحه این است که دانشجویان هنگام انتخاب مقطع تحصیلی تحت تأثیر هزینه دوره قرار می گیرند. در واقع می توان استدلال کرد.

با این حال ، اگر دولت درست باشد ، این منطق فرض می کند که دانش آموزان از زمینه های اقتصادی ضعیف تحت تأثیر درجه های بالاتر از دانش آموزان بالاتر خود در SES قرار می گیرند.

جنگ پهن باند در شرف گرم شدن است
بیشتر بخوان!

گران تر کردن دوره های کلاس بالا (حقوق و اقتصاد ، مدیریت و بازرگانی ، علوم سیاسی ، ارتباطات) در مقایسه با پرستاری ، کشاورزی و آموزش سیمان بیشتر از نمایندگی کم و کاهش تنوع در مشاغل پردرآمد مانند حقوق ، مدیریت ، سیاست و روزنامه نگاری. . هیچ کس نمی تواند استدلال کند که مشاغلی که جامعه را شکل می دهند به شدت به تنوع بیشتری از دیدگاه و تجربه زندگی احتیاج ندارند.

استرالیا با بدترین رکود از زمان رکود بزرگ مواجه است. ما از رکودهای قبلی می دانیم که افراد تمایل به یادگیری و آموزش مجدد دارند. اکنون زمان آن فرا رسیده است که دولت دسترسی به آموزش و پرورش را گسترش دهد تا مردم ، به ویژه جوانان ، بتوانند آموزش و مهارت های ارزشمندی را بدست آورند در حالی که منتظر حاکمیت اقتصاد هستند.

شرکت های آسیب دیده از اپیدمی کف ، کف اداری را بدون استفاده در بازار اجاره به پایین پرتاب می کنند
بیشتر بخوان!

دانش آموزان کم SES در حال حاضر در معرض مواجهه با محرومیت آموزشی و طولانی مدت از بازار کار هستند. COVID-19 فقط این مسئله را تشدید می کند ، و بزرگترین اصلاحاتی که طی دهه ها در آموزش عالی ارائه کرده است ، این چالش را نادیده می گیرد و سالها پیشرفت را به خطر می اندازد.

وریتی فرث مدیر ارشد دادگستری اجتماعی در UTS است و مرکز تازه تأسیس عدالت اجتماعی و شمول در دانشگاه فناوری در سیدنی را رهبری می کند. او وزیر سابق آموزش NSW است.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/hJZAo
clck.ru/RDRta
u.nu/uuef0
ulvis.net/rTf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *