هزینه پایین ساعت اپل برنده است


تلفن ها ، ساعت ها و تبلت های ارزان قیمت همه در این اقتصاد همه گیر خشمگین هستند. اپل قطعاً نوشته های روی دیوار را دیده است ، آیفون SE را در اوایل سال جاری و در حال حاضر نسل اپل واچ SE و آیپد 8 را در کنار گران قیمت ترین اپل واچ سری 6 و آیپد ایر منتشر کرده است.

شگفت آورترین اعلامیه Watch SE بود که اولین ساعت ارزان قیمت اپل است. 429 دلار در مقابل 599 دلار پس انداز مناسبی است و در واقع در مقایسه با سری 6 برای بسیاری از مردم عملکرد واقعی اساسی ندارد.

فن آوری های نوآورانه را برای دهه ها بازی به ارمغان بیاورید
بیشتر بخوان!

برنامه جدید اکسیژن خون در سری 6 برای بیماران مبتلا به آسم (و شاید برای کسانی که نگران COVID-19 هستند) بسیار خوب است ، اما اکثر کاربران با کمتر از 170 دلار تفاوت ، آن را از دست می دهند. نمایشگر 2.5 برابر روشن تر 6 نیز خوشایندتر است ، اما من هنوز هم می بینم که مچ دست خود را کاملاً می چرخانم تا به هر حال زمان را بررسی کنم و اگر شما هرگز فعال نبوده اید ، احتمالاً آن را زیاد از دست نخواهید داد در آن

چرا کنترلر DualSense PS5 می تواند تغییر دهنده بازی باشد
بیشتر بخوان!

Apple Watch SE تقریباً تمام عملکرد مدل های گران قیمت را ارائه می دهد.

به غیر از این ، تراشه سری 6 دو برابر سریع تر است و رنگ ها و فلزات بیشتری دارد. SE مانیتور ECG ندارد ، اما از آنجا که سازمان محصولات درمانی تلاش می کند تا این ویژگی را در دو سال گذشته در استرالیا توسعه دهد ، از نظر فنی سری 6 نیز از این ویژگی برخوردار نیست.


منبع: www.mvm210.ir

اپل 155 میلیون دلار برای تنظیم تحقیقات ایالات متحده در مورد مسئله "باتری گیت" در آیفون پرداخت خواهد کرد
بیشتر بخوان!

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/RSMIP
clck.ru/R6fUh
u.nu/w26q5
ulvis.net/zIX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *