هزینه پایین ساعت اپل برنده است


تلفن ها ، ساعت ها و تبلت های ارزان قیمت همه در این اقتصاد همه گیر خشمگین هستند. اپل قطعاً نوشته های روی دیوار را دیده است ، آیفون SE را در اوایل سال جاری و در حال حاضر اپل واچ SE و آیپد نسل هشتم را در کنار گران قیمت ترین اپل واچ سری 6 و آیپد ایر منتشر کرده است.

شگفت آورترین اعلامیه Watch SE بود که اولین ساعت ارزان قیمت اپل است. 429 دلار در مقابل 599 دلار پس انداز مناسبی است و در واقع در مقایسه با سری 6 ، برای بسیاری از افراد عملکرد واقعی اساسی ندارد.

صدای سینمایی در خانه ، بدون سیم
بیشتر بخوان!

برنامه جدید اکسیژن خون در سری 6 برای بیماران مبتلا به آسم (و شاید برای کسانی که نگران COVID-19 هستند) بسیار خوب است ، اما اکثر کاربران با کمتر از 170 دلار تفاوت ، آن را از دست می دهند. نمایشگر 6/2 برابر روشن تر 6 نیز جالب است ، اما من هنوز هم می بینم که مچ دستم را کاملاً می چرخانم تا به هر حال زمان را بررسی کنم و اگر شما اصلاً فعال نبوده اید ، احتمالاً اینقدر از دست نخواهید داد در آن

Galaxy Z Fold 2 سامسونگ هنوز ناهموار است
بیشتر بخوان!

Apple Watch SE تقریباً تمام عملکرد مدل های گران قیمت را ارائه می دهد.

به غیر از این ، تراشه سری 6 دو برابر سریعتر است و رنگها و فلزات بیشتری دارد. SE مانیتور ECG ندارد ، اما از آنجایی که مدیر محصولات درمانی دو سال است که کشیده است و اجازه می دهد این ویژگی در استرالیا باز شود ، از نظر فنی سری 6 آن را نیز ندارد.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

Google Pass Play کارت بازی در Android است
بیشتر بخوان!

shrtco.de/HUyaj
clck.ru/R8jZQ
u.nu/zgy9b
ulvis.net/lRD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *