هزینه پایین ساعت اپل برنده است


تلفن ها ، ساعت ها و تبلت های ارزان قیمت همه در این اقتصاد همه گیر خشمگین هستند. اپل قطعاً نوشته های روی دیوار را دیده است ، آیفون SE را در اوایل سال جاری و در حال حاضر نسل اپل واچ SE و آیپد 8 را در کنار گران قیمت ترین اپل واچ سری 6 و آیپد ایر منتشر کرده است.

شگفت آورترین اعلامیه Watch SE بود که اولین ساعت ارزان قیمت اپل است. 429 دلار در مقابل 599 دلار پس انداز مناسبی است و در واقع در مقایسه با سری 6 برای بسیاری از مردم عملکرد واقعی اساسی ندارد.

بهترین نوار صدا برای صدای عالی
بیشتر بخوان!

برنامه جدید اکسیژن خون در سری 6 برای بیماران مبتلا به آسم (و شاید برای کسانی که نگران COVID-19 هستند) بسیار خوب است ، اما اکثر کاربران با کمتر از 170 دلار تفاوت ، آن را از دست می دهند. نمایشگر 2.5 برابر روشن تر 6 نیز خوشایندتر است ، اما من هنوز هم می بینم که مچ دست خود را کاملاً می چرخانم تا به هر حال زمان را بررسی کنم و اگر شما هرگز فعال نبوده اید ، احتمالاً آن را زیاد از دست نخواهید داد در آن

معضل اجتماعی دنیای جدید و دلهره آوری را روشن می کند
بیشتر بخوان!

Apple Watch SE تقریباً تمام عملکرد مدل های گران قیمت را ارائه می دهد.

به غیر از این ، تراشه سری 6 دو برابر سریع تر است و رنگ ها و فلزات بیشتری دارد. SE مانیتور ECG ندارد ، اما از آنجا که سازمان محصولات درمانی تلاش می کند تا این ویژگی را در دو سال گذشته در استرالیا توسعه دهد ، از نظر فنی سری 6 نیز از این ویژگی برخوردار نیست.


منبع: www.mvm210.ir

اپل آیفون را کوچک می کند ، اما برچسب قیمت را ندارد
بیشتر بخوان!

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/PRxsg
clck.ru/R6c7M
u.nu/yagli
ulvis.net/amn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *