هزینه پایین ساعت اپل برنده است


تلفن ها ، ساعت ها و تبلت های ارزان قیمت همه در این اقتصاد همه گیر خشمگین هستند. اپل قطعاً نوشته های روی دیوار را دیده است ، آیفون SE را در اوایل سال جاری و در حال حاضر نسل اپل واچ SE و آیپد 8 را در کنار گران قیمت ترین اپل واچ سری 6 و آیپد ایر منتشر کرده است.

شگفت آورترین اعلامیه Watch SE بود که اولین ساعت ارزان قیمت اپل است. 429 دلار در مقابل 599 دلار پس انداز مناسبی است و در واقع در مقایسه با سری 6 برای بسیاری از مردم عملکرد واقعی اساسی ندارد.

فیس بوک خواستار ترول "حجمی" توسط کمیساریای ایمنی شده است
بیشتر بخوان!

برنامه جدید اکسیژن خون در سری 6 برای بیماران مبتلا به آسم (و شاید برای کسانی که نگران COVID-19 هستند) بسیار خوب است ، اما اکثر کاربران با کمتر از 170 دلار تفاوت ، آن را از دست می دهند. نمایشگر 2.5 برابر روشن تر 6 نیز خوشایندتر است ، اما من هنوز هم می بینم که مچ دست خود را کاملاً می چرخانم تا به هر حال زمان را بررسی کنم و اگر شما هرگز فعال نبوده اید ، احتمالاً آن را زیاد از دست نخواهید داد در آن

نحوه مقایسه پرچمداران اصلی
بیشتر بخوان!

Apple Watch SE تقریباً تمام عملکرد مدل های گران قیمت را ارائه می دهد.

به غیر از این ، تراشه سری 6 دو برابر سریع تر است و رنگ ها و فلزات بیشتری دارد. SE مانیتور ECG ندارد ، اما از آنجا که سازمان محصولات درمانی تلاش می کند تا این ویژگی را در دو سال گذشته در استرالیا توسعه دهد ، از نظر فنی سری 6 نیز از این ویژگی برخوردار نیست.


منبع: www.mvm210.ir

ACCC پس از درگیری Fortnite ، اپل را بررسی می کند و برنامه Google را هدایت می کند
بیشتر بخوان!

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/PRxsg
clck.ru/R6c7M
u.nu/yagli
ulvis.net/amn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *