هک: Nicola World 2020 لغو شد ، کشف Hedger دیگر نیست


پس از انتشار خبر جدید مطبوعاتی از طرف شرکت نیکولا ، آنها اعلام کردند که دنیای نیکولا دیگر حرکتی ندارد.

توضیحات رسمی (یا لعنتی) COVID19 است ، اما واضح است که شرکت در حال حاضر دارای مشکلات بسیار بزرگی است ، SEC در حال بررسی است و بنیانگذار آنها Trevor Milton اخیراً شرکت را ترک کرده است.

به روز رسانی در مورد دنیای نیکولا:

با توجه به محدودیت های جمعیت COVID-19 در مرکز آریزونا ، ما تصمیم گرفتیم شخصاً دنیای نیکولا را برنامه ریزی کنیم تا زمانی که بتوانیم با امنیت جامعه نیکولا دیدار کنیم. کلیه بلیط های مربوط به Nicola World طبق ترجیح مشتری مسترد یا مسترد می شوند. ما به ارائه به روزرسانی پیشرفت در سراسر سبد محصولات خود ادامه خواهیم داد.

معمولاً وقتی شرکت ها یک رویداد را گزارش می دهند ، در تاریخ جدید راهنمایی می کنند تا شرکت کنندگان بتوانند محل اقامت و غیره را رزرو کنند ، اما این “برنامه ریزی مجدد” مطمئناً بیشتر به لغو شباهت دارد.

ARENA 1.6 میلیارد دلار در بودجه 2020 استرالیا دریافت خواهد کرد ، اما افزایش این امر باعث کاهش مزایای تجدید پذیر می شود
بیشتر بخوان!

قرار بود دنیای نیکولا 2020 در 3 و 4 دسامبر در ققنوس ، آریزونا برگزار شود ، جایی که نیکولا Badger که مدتها انتظار آن را می کشید به صورت شخصی ارائه می شود. به نظر نمی رسد اکنون وجود داشته باشد.

هرگونه به تعویق انداختن یک رویداد در دسامبر 2020 تقریباً مطمئناً آن را به سال آینده سوق خواهد داد ، بنابراین در بهترین حالت ، نام این رویداد باید به جهانی Nicola 2021 تغییر یابد.

تریتیوم در حال طراحی مجدد شارژر جدید EV است که در ماه نوامبر راه اندازی می شود
بیشتر بخوان!

هنگامی که نیکولا پیش سفارش های Bagger را باز کرد ، آنها یک لایه “Honey Badger” را شامل می شدند که شامل بلیط های Nicola World 2020 بود. جالب است که سایت هنوز هم یکی از مزایای این بسته را (5000 دلار واریز) به عنوان یک سری از مدیران ذکر کرده است: . مشکل اینجاست ، بنیانگذار آن را ترک کرد ، بنابراین من نفس نمی کشم به خاطر آن.

نیکولا هدیه ای نیز از Badger دریافت کرد که برنده آن در Nikola World 2020 اعلام خواهد شد.

Telstra با 5G از طریق mmWave 800 مگاهرتز 4.2Gbps شگفت انگیز را تجربه می کند
بیشتر بخوان!

شما می توانید بیانیه مطبوعاتی کامل را اینجا بخوانید.

در اقدامی جالب ، امروز نیکولا در حال ارسال ویدئویی جدید در شبکه های اجتماعی است که شامل فیلم کامیون های آنها است ، که بیشتر مربوط به وقایع سال 2019 است.

با انتشار اخبار امروز ، جنرال موتورز تاریخ بسته شدن نیکولا را به تعویق انداخته ، نمایش فیلمهای به روز شده از ساختمان کارخانه خود در کالج ، آریزونا برای این شرکت بسیار سودمندتر خواهد بود.

در زیر لیست کامل تغییرات تسلا 3 آورده شده است. سریعتر ، ارزان تر: زمان وحشت رقابت
بیشتر بخوان!

با وجود پیشگامانه ای که بیش از دو ماه پیش در 23 ژوئیه رخ داده است ، ویدیوهای اخیر YouTube هنوز قسمت های خالی را نشان می دهد.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/FBW6v
clck.ru/R9K4t
u.nu/pebmh
ulvis.net/3K2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *