واقعیت تلخ اقتصادی پیش روی ترامپ و بایدن


“ما نمی توانیم جامعه ای دموکراتیک را که تعداد این افراد کم درآمد و متوسط ​​را دارد و قادر به امید رویای آمریکایی نیستند و زندگی مناسبی دارند ، حفظ کنیم.”

ادعاها

دموکرات ها در کنگره و دولت ترامپ تلاش کرده اند تا برای کمک به ویروس لایحه ویروس 2 میلیارد دلاری (2.8 تریلیون دلاری) را برای کمک به ویروس مذاکره کنند ، اما بسیاری از جمهوری خواهان سنا با این اقدام و اینکه آیا محرک بیشتری لازم است مخالفت می کنند. توافق ممکن است تا اوایل سال 2021 حاصل شود.

پس انداز در حال خشک شدن است

برای بعضی ها دیر خواهد بود

بر اساس مطالعه مرکز فقر و سیاست های اجتماعی در کلمبیا ، پرداخت های نقدی مستقیم و افزایش مزایای بیکاری که توسط قانون CARES تعیین شده است و هر هفته 600 دلار به مزایای بیکاری دولت اضافه می کند ، در ماه آوریل تعداد بیشتری از آمریکاییان را از فقر خارج کرد ، حتی اگر بیکاری افزایش یافته باشد.

Packer پیش از فروش 1.7 میلیارد دلاری پیش بینی های تاج مخفی را به مالکو ارسال کرد
بیشتر بخوان!

بر اساس تجزیه و تحلیل موسسه JPMorgan Chase ، افرادی که مزایای افزایش یافته دریافت کرده اند قادر به صرف هزینه بیشتر ، پس انداز و پرداخت بدهی بودند.

با این حال ، پس از پایان منافع در پایان ماه جولای ، فقر دوباره در حال افزایش است – طبق مطالعه کلمبیا ، نرخ فقر ماهانه در سپتامبر به 16.7 درصد در مقایسه با 15 درصد در فوریه رسید. پس از یک دهه زوال ، گرسنگی در سراسر کشور در حال افزایش است.

لیساندرا بونیلا ، 46 ساله ، حدود یک سوم از مزایای افزایش بیکاری را که پس از پایان کار در اواخر ماه مارس از کار در یک آژانس کاریابی در فلوریدا دریافت کرد ، پس انداز کرد. وی گفت: “من مقدار زیادی پس انداز کردم زیرا نمی دانستم چه اتفاقی خواهد افتاد.”

این یک برنامه عاقلانه بود: در ماه آگوست ، بودجه وی 275 دلار در هفته پیش از مالیات بود که حداکثر آن در فلوریدا بود که بیش از 800 دلار افت داشت.

بالا رفتن از کل دیوار - یک ستاره در حال مشاهده
بیشتر بخوان!

بونیلا در پایان ماه سپتامبر به صورت نیمه وقت به کار خود بازگشت اما اکنون در تلاش است تا نیمی از حقوق قبلی خود را پرداخت کند ، زیرا می ترسد پس اندازش تا دسامبر از بین برود.

اقتصاد ایالات متحده با بهبودی طولانی مدت روبرو است.اعتبار:بلومبرگ

اگر به زودی استخدام نشود ، باید شغل دیگری پیدا کند.

وندی ادلبرگ ، مدیر پروژه در همیلتون و یکی از اعضای ارشد موسسه بروکینگ گفت: “ما در تلاشیم خود را از سوراخ خارج کنیم ، اما در همان زمان سوراخ بزرگتر می شود.”

به گفته وی ، دو عامل مورد توجه ویژه قرار می گیرند. بیش از 420،000 مشاغل کوچک بین مارس و اواسط تابستان بسته شده اند که بیش از سه برابر میزان معمول است ، تخمین می زند. اخراج های دائمی نیز در حال افزایش است و در سپتامبر از 1.3 میلیون در فوریه به 3.8 میلیون نفر رسیده است – مشابه سطح قبل از انتخابات 2008.

صفحه تعاملی: ماجراهای ثروتمندان و قابل انتشار
بیشتر بخوان!

دام بیکاری طولانی مدت

اسقف دونالد هارپر از زمان حضور در ماه مارس بیش از 50 مصاحبه شغلی داشته است.

هارپر 55 ساله ، یک سرآشپز باسابقه ، اخیراً نظارت بر پنج رستوران در یک استراحتگاه در اورلاندو را انجام داده است. اما هنگامی که میزان اشتغال هنوز کم است ، مشخص نیست که چه زمانی او به کار خود بازمی گردد.

برنامه های شغلی در سوپرمارکت ها یا مراقبت های بهداشتی نیز بی فایده بودند.

هارپر ، که همچنین به عنوان اسقف برای یک کلیسای غیر مذهبی خدمت می کند ، گفت: “من می توانم هر کار و هر کاری را انجام دهم.” او در تلاش برای پرداخت غذا و خدمات با مزایای بیکاری 275 دلار در هفته و سه ماه عقب افتاده از اجاره ماهانه 1900 دلار در ماه بود.

هارپر ، كه با دو فرزند 10 و 13 ساله زندگی می كند ، گفت: “من نمی خواهم بی خانمان باشم. او بدون هیچ شانس به بیش از 20 گروه كه به دنبال كمك اجاره ای هستند تماس گرفته است.

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

در ایالات متحده 2.4 میلیون بیکار در حال رشد “طولانی مدت” وجود دارد که به طور رسمی به عنوان کسانی که 27 هفته یا بیشتر بیکار بوده اند تعریف می شود. بازگرداندن همه افراد به محل کار بسیار مهم است ، اما اقتصاددانان معتقدند که این افراد جویای کار بیشتر در معرض خطر کنار رفتن از بازار کار یا مشاغل کم درآمد هستند.

ادعاها

این هفته ، وزارت بازرگانی ایالات متحده انتظار می رود گزارش دهد که تولید ناخالص داخلی در سه ماهه سوم افزایش یافته است ، بخشی از آن به لطف محرک های مالی که کارگران ایالات متحده را سرپا نگه داشته است ، اما بیشتر آنها منقضی شده اند.

اقتصاددانان کار می گویند ، اکنون افرادی که در محل کار یا مشاغل کم مزد نیستند ، نیاز به حمایت از رانت ، پرداخت مستقیم پول نقد و کمک های غذایی ، و همچنین پروژه های شغل فدرال و برنامه های آموزش مجدد دارند.

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

در صورت انتخاب ، بایدن متعهد شده است که حداقل دستمزد فدرال را افزایش دهد و تریلیون دلار در زیرساخت ها و برنامه های انرژی سبز توزیع کند. اما وی برای این کار به آرا votes در کنگره احتیاج دارد.

ترامپ از حمایت از محرک های فدرال بیشتر خبر داده است ، اما جزئیات شغلی کمتری را ارائه داده است.

تا رسیدن کمک کارگران مشکل دارند.

رویترز

توجیهی تجاری

روز را با داستان های کلیدی ، پوشش انحصاری و نظرات کارشناسان از روزنامه نگاران برتر کسب و کار ما که به صندوق ورودی شما تحویل داده شده اند ، شروع کنید. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/6mnW1
clck.ru/ReECp
u.nu/c1qk9
ulvis.net/BDbi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *